Salvează căutarea Adaugă anunț
Vei fi notificat de câte ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Metrou,garsoniera dubla,45m ,luminoasa,linistita,aer conditionat

315 EUR negociabil
Valabil din 11/23/2025 6:10:48 PM
Specificații
Suprafata utila
45 m2
Numar camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2018
Incalzire
centrala proprie
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Destinatie
Rezidential
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Sistem incalzire
Calorifere, Centrala proprie
Climatizare
Aer conditionat
Acces internet
Cablu, Wireless
Stare interior
Buna
Usa intrare
Metal
Usi interior
PVC
Bucatarie
Mobilata, Utilata
Mobilat
Complet
Electrocasnice
Aragaz, Cuptor cu microunde, Frigider, Masina de spalat rufe
Diverse
Scara interioara
Descriere
Garsoniera dubla luminoasa ,linistita,aproape de METROU Dimitrie Leonida,tot etajul 2 al vilei, intrare separata. aproape de linia METROU Berceni-Pipera, cu aer conditionat,la 200 m de Campusul scolar,la 100 m de statia de autobuz
-SPATIOASA-45 M,cu zona dormitor cu pat matrimonial si zona living cu canapea ,bucatarie separata,baie,mobilata si utilata:
-electrocasnice,
-televizor,
-cablu ,wi-fi
-luminoasa,linistita,,RATB la 3 minute pe josmagazine.,balcon cu panorama spre o gradina cu copaci,verde.
Este in zona verde
Direct de la proprietar.
Pretul 315 luna.Cu contract.

Locatia permite accesul facil spre orice zona a Bucurestiului,mai ales spre zona de Nord si Centru cu metroul facand 10 minute pana la piata Unirii, fiind linie directa cu statiile de metrou Pipera si Universitate.

Locatia este in apropriere de METROU Dimitrie Leonida ,la 300 m de scoala,de Campus Scolar,la 400m de centrul comercial La Strada la 400 m, la 300 m scoli, gradinite,magazine, restaurante, cafenele, frizerii,, supermarket la 150 m, la 200 m si 300 m trei sali de sport, la 3 km de Universitatea Spiru Haret

Tel. proprietar: .Prefer sa ma sunati ,raspund mai rar la mesaje.

ID anunț: 1763914340

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.