Vila de lux 5 camere de inchiriat in Ciorogarla

1 000 EUR
Valabil din 5/6/2026 9:08:55 AM
Specificații
Suprafata utila
200 m2
Suprafata terenului
500 m2
Numar camere
5 camere
Anul constructiei
2019
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Va prezint spre vanzare o minunata proprietate situata in Ciorogarla, intr-un cartier linistit pe o strada ferita de zgomot si poluare.

Proprietatea a fost construita in anul 2019 si este la prima inchiriere, toate finisajele sunt de cea mai buna calitate.

La parter gasim un living, zona de dinning, un dormitor, baie, hol de access, terasa si bucataria de vara.

La etaj gasim 3 dormitoare un grup sanitar,zona de dressing, balcon. In curte se poate amenaja un gratar, lov de joaca pentru copii, locuri de parcare, garaj.

Caracteristicile proprietatii sunt urmatoarele:

- Suprafata utila: 200 mp
- Suprafata construita: 250 mp
- Suprafata teren: 500 mp
- Nr. camere: 5
- Nr. bucatarii: 2
- Nr. bai: 2
- Nr. locuri de parcare:2

Vila este dotata cu toate utilitatile necesare: curent, apa, centrala termica, calorifere, aparat de aer conditionat, acces la internet prin cablu, wireless

Finisaje si dotari: stare interior - lux, izolatie termica exterior, parchet, gresie, faianta, ferestre cu geam termopan din PVC, usa metalica la intrare, usi interior din lemn, apometre. Accesul se realizeaza rapid dinspre bulevard central.

Amplasamentul imobilului ofera numeroase avantaje, aflandu-se la 10 minute de complex Militari Shopping, avand in apropierea a numeroase magazine, banci si alte institutii de interes public, scoli, gradinite de stat si private, locuri de joaca pentru copii, clinici si cabinete medicale;

Va invit la vizionare!

ID anunț: 1778048005

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.