Hală de închiriat – 140 mp, luminoasă și funcțională
455
EUR
Valabil din 5/10/2026 6:18:37 AM
1 / 3
Specificații
Suprafata utila
140
m2
Descriere
Vă propunem spre închiriere o hală spațioasă și bine luminată natural, cu o suprafață de 140 mp, ideală pentru activități de producție sau depozitare.
Caracteristici:
Suprafață totală: 140 mp
Iluminare naturală excelentă
Acces pentru camioane, ușor de aprovizionat
Spațiu curat și bine întreținut
Preț de închiriere: 3,25 euro/mp
Preț total lunar: 455 euro/lună
Pentru detalii și vizionări, contactați-mă — Petru Vidrean, Tower Imob – 0774 982 802.
Raportează
Caracteristici:
Suprafață totală: 140 mp
Iluminare naturală excelentă
Acces pentru camioane, ușor de aprovizionat
Spațiu curat și bine întreținut
Preț de închiriere: 3,25 euro/mp
Preț total lunar: 455 euro/lună
ID anunț: 1762774027
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!