Vând apartament 2 camere decomandat

21 000 EUR negociabil 420 EUR/m2
Valabil din 5/24/2026 9:17:18 PM
Specificații
Suprafata utila
50 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1990
Descriere
Vând apartament 2 camere decomandat, 50 mp, parter, bloc cu 2 etaje, Câmpulung Muscel zona Pescăreasa Grădiștea.

Apartamentul are vedere față-spate, este situat într-o zonă liniștită, lângă parc și școală. Necesită renovare completă. Ideal pentru amenajare după propriul gust.

ID anunț: 1779646869

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.