Apartament 3 Camere Decomandat Șos. Pantelimon | Acces Rapid cu Întreținere Minimă

102 000 EUR negociabil 1645 EUR/m2
Valabil din 5/24/2026 2:31:03 PM
Specificații
Suprafata utila
62 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1974
Descriere
PERSOANĂ FIZICĂ - PREȚ FĂRĂ TVA

Apartamentul oferă acces direct la bulevard, mai puțin de 5 min de mers către stațiile 104, 102 și tramvaiul 5 iar stația de metrou Costin Georgian este la doar 3 min cu STB-ul 102. Supermarket Kaufland la 2 min de mers și magazine farmacii facilități comerciale imediat ce ai ieșit din bloc (Mega Mall la mai puțin de 10 min cu 104). Pentru familii cu copii, grădinița nr. 23 este fix în spatele blocului (cu priveliște exact către grădiniță și Lacul Dobroești), cu școala gimnazială nr. 66 și liceul Lucian Blaga la nici 2 min de mers.

Costurile pentru întreținere sunt mici, în medie 500-550 lei în toiul iernii pentru o persoană, având termoficarea blocului la subsol. Lift modern și scară de bloc foarte bine întreținută igienic. Bloc solid, construit în anul 1974, fără încadrare în clasa de risc seismic (eligibil fără probleme pentru orice tip de credit bancar ipotecar). Recent renovat, doar o singură cameră nu este încă terminată in rest totul este pus la punct. Se pot oferi diverse articole de mobilier sau electrocasnice, cum ar fi frigider, mașină de spălat, canapea, comodă, noptiere etc. (aici putem negocia și discuta după o vizionare).

ID anunț: 1779622344

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier