Garsoniera Sos Pantelimon Dudesti Rams Residence etaj 5/10 bloc 2018
95 000
EUR
2262 EUR/m2
Valabil din 5/24/2026 10:04:58 PM
1 / 7
Specificații
Suprafata utila
42
m2
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
2018
Numar niveluri
10
Structura de rezistenta
beton
Numar balcoane
1
Utilitati generale
Gaz, CATV, Telefon, Curent, Apa, Canalizare
Sistem incalzire
Centrala proprie, Calorifere, Incalzire prin pardoseala
Descriere
Se vinde garsoniera moderna situata in complex Rams Residence, intr o zona foarte buna Sos Pantelimon Dudesti, intr un imobil construit in 2018. Suprafata utila 42 mp, suprafata construita 48 mp. Spatioasa, luminoasa, compartimentare eficienta. Se vinde semimobilata. Centrala termica proprie, confort sporit si costuri reduse la intretinere. Etaj 5/10, vedere deschisa si acces facil. Pret 95.000 EUR negociabil. O alegere foarte buna pentru locuit sau investitie, intr un complex modern cu acces rapid catre punctele importante ale orasului.
Raportează
ID anunț: 1779649993
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!