Apartamente 1 camera

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
2

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament
10
1

Vând apartament

PF vând apartament cu o camera in loc Florești jud Cluj, strada Urușagului, Nr 34 F. Apartamentul este compus din camera, bucătărie, baie, hol dresing. Este situat la etajul 2, finisat, gresie, faianță, parchet, mobila de bucătărie, baia complet utilata. Apartamentul este situat într-o zonă buna in ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
4

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu o cameră
9
3

Vând apartament cu o cameră

Vând apartament decomandat cu o cameră în bloc nou, dat în folosință în 2019. Blocul se află pe strada Gh. Doja, Nr. 78 . ( lângă Bear King ). Construcție din cărămidă Porotherm, izolată cu vată bazaltică. Tâmplărie termoizolantă din aluminiu cu sticlă termopan. Parchet laminat de 10 mm, granitogresie. ...

2395 EUR/m2 | 38 m2

Targu Mures, Mures

Studio Mamaia Nord plajă
10

Studio Mamaia Nord plajă

Studio de vânzare în Complexul Building Ștefan Promenada Resort 2, în Mamaia Nord la 40m de plajă .An construcție 2024. Totul nou. Studioul are o suprafața generoasă de 42mp ,baie cu duș și balcon . Mobila este făcută la comandă , pat king size Mobexpert . Dotările și echipamentele sunt de asemenea ...

3214 EUR/m2 | 42 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vând apartament cu o cameră!
5
4

Vând apartament cu o cameră!

Vând apartament cu o cameră,utilat și mobilat.Liber

2905 EUR/m2 | 22 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Garsonieră confort 1
10
1

Garsonieră confort 1

Vindem garsoniera Cugir judetul Alba Str viitorului NR 2a ap 14 parter blocul de fete 35 mp.baie bucătărie,camera hol.actele cu acte de propitar.la prețul 20000 euro și o lăsăm și la 19000euro cine dorește și cumpere.ba multumim

571 EUR/m2 | 35 m2

Cugir, Alba

Vând apartament
5
4

Vând apartament

Proprietar ,vând apartament cu o cameră, transformat în doua camere,situat în spate la Benelectroserv,pe Dorobanți unde este sediul Engie la gaze,suprafață de 45mp,mobilat,termopane interior,exterior,rulouri la geamuri,transformat în doua camere la parter, cu balcon de 5m,instalație electrică și sanitară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Proprietar   Studio modern 34mp, zona Abator  Far   Totul nou, utilat complet - accept credit
9

Proprietar Studio modern 34mp, zona Abator Far Totul nou, utilat complet - accept credit

Proprietar Studio modern 34mp, renovat total, zona Abator Far Totul nou, utilat complet, echipamente in garantie, etaj . Se poate achizitiona si cu credit, acte la zi. Descriere: Vând garsonieră tip studio, transformată inteligent pentru a oferi confortul a două camere, situată în Constanța, zona ...

1926 EUR/m2 | 34 m2

Abator, Constanta, Constanta

Vedere la mare Mamaia Nord - zona Opera
10
8

Vedere la mare Mamaia Nord - zona Opera

Ofer spre vanzare apartament decomandat în Mamaia, zona hotel Opera și a cluburilor Loft, Nuba ... Facilități: - vedere la mare - 1 minut până pe plajă ( card acces plaja privată) - 2 minute până la Loft - cafenea la parter - curățatorie la parter - restaurante și terase - market , farmacie, etc Zonă ...

2300 EUR/m2 | 40 m2

Navodari, Constanta

 De vinzare Ap.1 camera
5
1

De vinzare Ap.1 camera

Vindem apartament 1 camera situat în str.victoriei35 bl v 10 ap 14 et4 deține pivniță amenajata pod acoperisu este refăcut total de 4 luni și parcare plătită în colțu blocului preț 21500 mai multe detalii la tel.

636 EUR/m2 | 33 m2

Cugir, Alba

Vânzări imobiliare

Vânzări imobiliare

Vând garsonieră confort trei mobilată. Televizor,Frigider, Mașină de spălat rufe, Pat pentru o persoană, Aer condiționat, Baie și bucătărie cu faianță și gresie! Geam termopan cameră și bucătărie. Doar mesaje. Mulțumesc

2000 EUR/m2 | 15 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand garsoniera complet mobilata si utilata
5
1

Vand garsoniera complet mobilata si utilata

Vand garsoniera complet mobilata si utilata gata de locuit sau inchiriat cu un view deosebit!

2121 EUR/m2 | 33 m2

Rovine, Craiova, Dolj

vand garsoniera
9
1

vand garsoniera

garsoniera 27 mp.etaj 4, cu 4 apartamente pe palier, scara pe mijloc cu interfon. Expunere Vest, acces la uscatorie, izolat, mobilat, balcon extins în camera, aer conditionat, jaluzele exterioare. Luminișului 11B.

889 EUR/m2 | 27 m2

Baia Mare, Maramures

2 Garsoniere spatiu Laleaua neagra centru Sighet
2
1

2 Garsoniere spatiu Laleaua neagra centru Sighet

De vanzare 2 garsoniere vecine Etaj 3 Spatiu Laleaua Neagra Sighet Centru Se accepta si unele schimburi imobile sau auto

1000 EUR/m2 | 45 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Mai ieftin decât pe piața imobiliară
3
4

Mai ieftin decât pe piața imobiliară

apartament confortabil, clima noua, performantă A++, inclusă în preț, zona verde în jur, parcuri, liniște, fără zgomot de trafic aglomerat, acoperiș în scurt timp . Se poate alege încălzire Colterm sau centrala de apartament ( există deja instalație și contor de gaz separat de comun ). Parcare foarte ...

1800 EUR/m2 | 25 m2

Blașcovici, Timisoara, Timis

Vand studio Mamaia nord zona lidl mobilat complet
6

Vand studio Mamaia nord zona lidl mobilat complet

Vand studio open space.Mamaia nord zona lidl mobilat complet. Inclusiv rezervari pe booking. 68000 euro. Pt mai multe detalii

2000 EUR/m2 | 35 m2

Mamaia+Nord, Constanta, Constanta

Apartament cu o cameră, în Orașul SIMERIA, Județul Hunedoara
10
2

Vindem apartament cu o cameră, în Orașul SIMERIA, Județul Hunedoara, în apropierea Gării CFR (Strada Victoriei)! Se acceptă și schimb cu apartament 1-2 camere în ARAD, stare bună, etaj inferior (1-2 sau parter), în Cartierul Aurel Vlaicu. Prețul: 35 000 EURO Apartamentul aflat la etajul 1, are atribuită ...

729 EUR/m2 | 48 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament 1 cameră decomandat + garaj demisol   bloc tip vilă, Ojasca
10
3

Apartament 1 cameră decomandat + garaj demisol bloc tip vilă, Ojasca

Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat, având o suprafață utilă de 46 mp, etaj 1 din 1, situat în Ojasca, într-un bloc tip vilă construit în 2001, cu doar 12 apartamente, ceea ce oferă liniște, intimitate și confort. Apartamentul este foarte bine organizat și amenajat ca având 2 camere, ...

Unguriu, Buzau

vând apartament 1 cameră
8
10

vând apartament 1 cameră

vând apartament 1 cameră la demisolul unui bloc cu 2 etaje 27mp intrare separată utilități contorizate individual cheltuieli mici ideal pentru locuit sau privatizare

2074 EUR/m2 | 27 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament pe două nivele, direct de la proprietar
8
3

Apartament pe două nivele, direct de la proprietar

Apartamentul se află la etajul 5 din 5 al unui bloc mansardat, în zona Blașcovici, aproape de piciorul pasarelei. Suprafața utilă este de 34 mp: semidecomandat, o cameră cu bucătărie, supanta, baie cu vană (cu aerisire, fără geam), hol, spațiu de depozitare (dulap tip walk-in). Cuptor electric cu aragaz ...

1529 EUR/m2 | 34 m2

Timisoara, Timis

Proprietar 1 camera decomandat Aradului
7
6

Proprietar 1 camera decomandat Aradului

Apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul se vinde cu ...