Apartamente 1 camera

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

La Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
2

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 1 camera,31 mp,etaj 3,Zona Rzaboieni-Oradea.
9
6

Persoana fizica vand apartament 1 camera zona Razboieni 31 mp utili. Etaj 3 zona scara linistita. Apartamentul este compus din hol,baie,bucatarie,debara,balcon inchis cu termopan si camera mare. Intarea baie bucatarie camera sunt separate. Se vinde conform pozelor. Usor negociabil! Exclus agenții ...

1610 EUR/m2 | 31 m2

Velenta, Oradea, Bihor

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ultracentral 1

ultracentral

Particular vand o garsoniera mare, total S utila 44 mp, intr-un bloc de patrimoniu ( intra in consolidare toamna anului 2026 - are dosar in derulare la AMCCRS) formata din vestibul cu un dresing foarte incapator, camera de 18m mp cu un dresing pe un perete intreg ( 4 ml cu 2. 60m h ) baie cu aerisire ...

2614 EUR/m2 | 44 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 1 cameră, decomandat Lunca Cetățuii, 32 mp, loc de parcare
9
2

Apartament de o cameră, decomandat Lunca Cetățuii, 32 mp, loc de parcare inclus Preț: 55.000 EUR Locație: Lunca Cetățuii, la 5 minute de mers pe jos de stațiile de autobuz (41, 44, 27) acces rapid către toate zonele orașului. Se oferă spre vânzare un apartament de o cameră decomandat, cu o suprafață ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Garsoniera tip D Rogerius Parter inalt
6
2

Garsoniera tip D Rogerius Parter inalt

Avem plăcerea de a vă prezenta spre vânzare un apartament exclusivist cu o cameră, situat într-o zonă extrem de apreciată, în imediata apropiere a Pieței Rogerius, Oradea pe strada Traian Lalescu bloc : tip D, decomandat, parter înalt , cu suprafata de 32 mp . Compartimentare: Compartimentarea este ...

2063 EUR/m2 | 32 m2

Oradea, Bihor

Proprietar vand garsoniera Titan
7
4

Proprietar vand garsoniera Titan

Proprietar, vand garsoniera in Titan, pe Aleea Barajul Sadului, nr 1, bl.N5, et.7. An costr.1975, blocul este reabilitat. Se vinde mobilat si utilat. Este la 3 min.de metrou Titan si 2 min.de Lidl.

2015 EUR/m2 | 33 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vând garsoniera confort 2
1
2

Vând garsoniera confort 2

Vând garsonieră confort 2, zona autogara Vizavi de,pret 22000 euro

1000 EUR/m2 | 22 m2

Bacau, Bacau

Metrou C-tin Georgian,dec,mobilata,renovata,recent libera,bloc reabilitat termic,
9
7

Garsoniera se afla intr-un bloc de garsoniere.la et.7,din 10,.Intrarea si vederea este stradala din str.Lucretiu Patrscanu.Blocul a fost reabilitat termic.Anul constructiei este 1970,Blocul din constructie nu a fost racordat la gazeEste situat vis a vis de Liceul Nichita Stanescu.Distanta fata de metrou ...

1788 EUR/m2 | 33 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată Tractorul de vânzare
8
2

Garsonieră decomandată Tractorul de vânzare

Proprietar, vând garsonieră decomandată renovată, confort 1, zona Tractorul. Este compusă din hol, baie, bucătărie, balcon și dormitor. Garsoniera este mobilată după cum se vede în poze. Are centrală termică nouă, ușă metalică, geamuri cu termopan și aer condiționat montat funcțional. Se vinde împreună ...

2643 EUR/m2 | 28 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Aparatament 1 camera zona Buzăului
7
2

Aparatament 1 camera zona Buzăului

Proprietar, vând apartament 1 cameră, zona Buzăului, vis a vis Penny, an construcție 2008, termopane, gresie, faianță, parchet, CT, boxă subsol. Posibilitate de cumpărare si cu avans 50000 , diferența in rate lunare, trimestriale !

1378 EUR/m2 | 45 m2

Buzaului, Braila, Braila

Garsonieră Piatra Neamț
10
4

Garsonieră Piatra Neamț

Garsonieră Dărmănești 18 m2, Nicolae Iorga 53, etaj 4. Izolație cu polistiren extrudat și tavan de rigips. Încălzire electrică sub gresie, aer condiționat răcire-încălzire, mașină de spălat, tv, toate smart WiFi.

1333 EUR/m2 | 18 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

vind apartament 1 camera
10

vind apartament 1 camera

vind apartament 1 cameră șoseaua Nicolina 165 lingă stația peco ,Mega Image ,la șoseaua principală compus din :un hol,un living,1 bucătărie,1 baie,un dressing ,1 balcon avind o suprafață totală de 40 m... - bloc nou mobilat la comandă ,.bucătărie echipată cu ARAGAZ,CENTRALĂ TERMICĂ,FRIGIDER ,MAȘINA ...

1825 EUR/m2 | 40 m2

Valea Adanca, Iasi

Apartament 1 camera + extra
10
6

Apartament 1 camera + extra

Proprietar, vând apartament cu: un dormitor, bucătăria separată, hol, baie, balcon, plus pod propriu cat suprafața apartamentului inclus și in CF. Suprafața utilă a apartamentului este de 36 m2 plus si podul de 32 m2. Total 68m2. Sus la tavanul holului din interiorul apartamentului avem scara spre podul ...

2167 EUR/m2 | 36 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera + extra
10
1

Apartament 1 camera + extra

2167 EUR/m2 | 36 m2

Giroc, Timis

Vand apartament 1camera in Piata M.Viteazu, Cluj-Napoaca 1

Vand apartament 1camera in Piata M.Viteazu, Cluj-Napoaca

Apartamentul are o suprafața utila de 27 mp, este amplasat la parter, beneficiind de o compartimentare eficientă si un spațiu bine optimizat. Încălzirea prin centrală proprie, uși și geamuri Barriere. Imobilul a fost complet renovat: instalația electrică și sanitară. Imobilul deține teren, o pivniță ...

7222 EUR/m2 | 27 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Apartamente de vanzare Floresti jud Cluj
5

Apartamente de vanzare Floresti jud Cluj

Apartamente de vânzare zona Florești jud. Cluj. Finisate Semifinisate de mărimi diferite. Bloc nou pentru mai multe detalii sau vizionari sunați la numărul din anunț . prețul este negociabil

53 EUR/m2 | 40 m2

Floresti, Cluj

garsoniera
6
3

garsoniera

Se vinde Garsonieră confort uno , decomandată, liberă ,curată , pozitionată intr-o zonă excelentă a Pitestiului . Argeș Mall.

1906 EUR/m2 | 32 m2

Pitesti, Arges

Garsoniera 32 mp demisol
10

Garsoniera 32 mp demisol

Garsoniera 32mp, demisol, in sector 4 Bucuresti, strada Aurel Persu, se vinde mobilata si utilata partial. Statia de STB 241 este la scara blocului, Kaufland si Lidl la 2 min de bloc. Se ajunge la metrou Aparatorii Patriei cu 241 in 10 min. Parcul Tudor Arghezi,Metro,Auchan,Jumbo la 3 min cu masina. Acces ...

1625 EUR/m2 | 32 m2

Sector 4, Bucuresti

1 camera Torontalului CEC
5

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
2

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu o cameră în Florești, str Muzeul Apei
5
3

Vând apartament cu o cameră în Florești, str Muzeul Apei

Vând apartament cu o cameră situat in Florești, jud. Cluj, str. Muzeul Apei, etaj 2 din 2+M, de 37,52 mp cu balcon deschis de 4.88 mp, și loc pentru parcare in fata imobilului de 12 mp cu CF separat. Aproape de Cluj-Napoca, zona e aerisită, nu una inghesiută, orientare spre sud. Se poate finisa după ...

1558 EUR/m2 | 43 m2

Floresti, Cluj

Vând apartament cu o cameră tip DP Rogerius
10
7

Vând apartament cu o cameră tip DP Rogerius

Vând apartament cu o cameră tip DP, utilat și mobilat. Usa de siguranță, geamuri termopan cu rolete, mobilier și electrocasnice în stare foarte bună. Suprafață 34 m2, etajul 4, in Rogerius lângă piața. Pret 66000 euro negociabil

1941 EUR/m2 | 34 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Salvează căutarea