Apartamente 1 camera

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

La Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 1 camera parter, Piata Unirii
5

Apartament 1 camera parter, Piata Unirii

Proprietar, vand apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Piata+Unirii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garsoniera spațioasă
5

Vand garsoniera spațioasă

Vând garsoniera spațioasă in militari residence, str tineretului 24, centrala proprie, balcon închis , et 2 , lift , bloc construcție 2016, Pret 53000 euro negociabil.

1710 EUR/m2 | 31 m2

Dudu, Ilfov

Studio Apartament complex Casa del Mar Mamaia Nord cu vedere la mare si lac -  loc parcare inclus
8

Studio Apartament complex Casa del Mar Mamaia Nord cu vedere la mare si lac - loc parcare inclus

Cu o suprafață totală impresionantă de 48 mp, acest studio din ansamblul rezidenţial Casa Del Mar se evidențiază ca find cel mai spațios din complex. Cu un design interior semnat de un designer de renume, acest studio emană eleganță și bun gust în fiecare detaliu. Un avantaj deosebit este locul de parcare ...

2396 EUR/m2 | 48 m2

Mamaia Nord, Constanta, Constanta

Apartament 1 camera -40mp- cartier Iris, Cluj
7
3

Apartament 1 camera -40mp- cartier Iris, Cluj

Apartament cu 1 cameră de vânzare 40 mp Iris renovat, utilat parcare inclusă în preț ! Persoana fizica, vand apartament cu 1 cameră, cu suprafața de 40 mp, situat la parterul unui bloc cu 3 etaje, în cartierul Iris, zona Elite City. Apartamentul este proaspăt renovat, complet utilat și pregătit ...

2500 EUR/m2 | 40 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Gasoniera de vanzare
10
4

Gasoniera de vanzare

De vanzare o gasoniera situat intr-o zona centrala orasului Gaesti ,avand o suprafata de 35mp utili fara balcon si se afla la etaj 1. Gasoniera se vinde mobilata si utilata. Este o gasoniera spatioasa.

634 EUR/m2 | 41 m2

Gaesti, Dambovita

Garsoniera port
5
3

Garsoniera port

Garsoniera port sng2 6 7 serviciu sanitar propriu 21mp

1000 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Apartament 1 camera 42mp ideal pentru investitie sau locuit
8
1

Apartament 1 camera 42mp ideal pentru investitie sau locuit

Vând apartament cu 1 cameră, cu suprafața de 42 mp, situat pe Bd. Poitiers, langa Lidl, într-o zonă accesibilă și liniștită din Iași. Apartamentul este spațios pentru această categorie și reprezintă o alegere foarte bună atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici: Suprafață totală: ...

2095 EUR/m2 | 42 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Garsoniera de vanzare, fara comision, etaj intermediar
5
1

Garsoniera de vanzare, fara comision, etaj intermediar

Garsoniera de vanzare, 31 mp, aflata la etajul 6, e genul de spatiu care te surprinde placut din prima. Fiind decomandata, totul e bine organizat, iar lumina naturala intra din plin si face atmosfera calda si primitoare. Pardoseala din lemn adauga un aer cozy, iar baia, dotata cu dus si finisaje din ...

2768 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera, de vanzare, bld. Timisoara
6

Garsoniera, de vanzare, bld. Timisoara

Vand garsoniera situata in Sector 6, pozitionata excelent intre AFI Cotroceni si Plaza Romania, intr-o zona linistita, dar foarte bine conectata la oras. Garsoniera are aproximativ 30 31 mp, este luminoasa si bine compartimentata, situata intr-un bloc curat si ingrijit. Dispune de imbunatatiri precum ...

2774 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera la 10 minute de metroul Dimitrie Leonida mobilata
8
9

Va ofer spre vanzare o garsoniera in sectorul 4 la 10 minute de metroul Dimitrie Leonida mobilata,utilata ,buna pentru investitie,24 mp utili,balcon,baie,aer conditionat,boiler electric,etaj 4 4,in apropiere este supermarketul Mega Image,parcuri de joaca pentru copii,cafenele 5 to Go,scoli,liceul Mircea ...

1208 EUR/m2 | 24 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Vând apartament cu o camera

Vând apartament cu o camera

Vând apartament situat pe strada Avram Iancu. Apartamentul este compus din: o camera, bucătărie, baie, balcon, hol cu cămară și dressing. Apartamentul are termopane, este mobilat și utilat.

1000 EUR/m2 | 35 m2

Medias, Sibiu

Garsoniera piatra neamt 35.mp
5
4

Garsoniera piatra neamt 35.mp

proprietar Centrala nouă Mobilat Etaj 2 bloc g5

943 EUR/m2 | 35 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera 33 mp
5
1

Garsoniera 33 mp

Vând garsonieră decomandată , mobilată și utilată in Sectorul 6. Etaj 3 , bloc din anul 1976, scara liniștită . Situată intr o zona linistita aproape de metrou , de Universitatea Politehnica , de Carrefour Super Nova , de Mall Plaza , de tramvaiul 41 . Parcul Tudor Vladimirescu se afla in spatele blocului ...

1923 EUR/m2 | 39 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Vaslui
1
3

Garsoniera Vaslui

Vind garsoniera Vaslui zona Traian parter 49 000 euro negociabil pentru mai multe informatii sunati la nr

1750 EUR/m2 | 28 m2

Traian, Vaslui, Vaslui

Vand apartament cu o camera
6
1

Vand apartament cu o camera

Vand apartament pentru investitie sau locuit compus din bucatarie si zona de living -decomandata cu o suprafata de 37 mp ,bloc nou construit,etaj4 4 cu posibilitatea compartimentarii bucatariei. Pret 50000 euro

1351 EUR/m2 | 37 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Vând Garsonieră etaj 1, Hipodrom
10
2

Vând Garsonieră etaj 1, Hipodrom

1.La capătul autobuzului 2 la Hipodrom, bloc nou, renovat 2021, cu lift si 5 etaje, suprafață 30 mp, etaj 1, complet mobilata si utilată. Parchet, gresie, faianță, termopan, ușă metalica, centrală termică în condensare, aer condiționat, frigider, mașină de spălat, tv etc.38000e 2. Apartament o ...

1267 EUR/m2 | 30 m2

Braila, Braila

vînzare apartament cu o cameră
9
9

vînzare apartament cu o cameră

vînd apartament cu o cameră(30m ) pe str.pepineriei etaj 4 din 5.informatii la tel (și pe WhatsApp).

1333 EUR/m2 | 30 m2

Dej, Cluj

Garsoniera de vanzare complex Art Temple
5
8

Garsoniera de vanzare complex Art Temple

Vand garsonieră spațioasă și luminoasă, mobilată exact ca în poze, situată pe Șoseaua Sălaj, București. Ideală pentru o persoană sau un cuplu care caută confort și acces rapid la facilități. Suprafață: 37 mp Etaj: 4 din 7 - bloc cu lift Dotări: Aer condiționat Mașină de spălat rufe Frigider, aragaz, ...

1892 EUR/m2 | 37 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera Dreptatii
10
1

Garsoniera Dreptatii

Foarte aproape de statia de metrou Gorjului. Garsoniera este situata intre Piata Veteranilor si Piata Gorjului. Statiile STB foarte aproape.

2344 EUR/m2 | 32 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

PF Vând apartament cu o cameră in Valea Adâncă Miroslava
3
3

PF Vând apartament cu o cameră in Valea Adâncă Miroslava

Apartamentul este cumpărat în 2019, este cu centrala termica, are 35 de mp, rămâne mobilat este la etj 2 3 zona este la strada principala!

1714 EUR/m2 | 35 m2

Iasi, Iasi

Garsonieră Tatarasi str.Eternitare bloc de apartamente
5
3

Garsonieră Tatarasi str.Eternitare bloc de apartamente

Contacta telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I Vă propun spre vânzare garsonieră mobilată și utilată bucatarie și baie separat, balcon închis cu termopan, etajul 5 10 cu lift, zona Tătărași str Eternitate, preț 47.500 euro. Contact telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I

1979 EUR/m2 | 24 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea