Apartamente 1 camera

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
2

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
4

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră Tatarasi str.Eternitare bloc de apartamente
5
3

Garsonieră Tatarasi str.Eternitare bloc de apartamente

Contacta telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I Vă propun spre vânzare garsonieră mobilată și utilată bucatarie și baie separat, balcon închis cu termopan, etajul 5 10 cu lift, zona Tătărași str Eternitate, preț 47.500 euro. Contact telefon. O 7 6 I I 2 4 I I I

1979 EUR/m2 | 24 m2

Iasi, Iasi

Proprietar - Garsoniera luminoasa si calduroasa, cartier Tei langa Facultatea de Constructii
7
4

Garsonieră de vânzare Aleea Teiul Doamnei, București Se oferă spre vânzare garsonieră cu o suprafață utilă de 22 mp, situată la etajul 4 din 10, într-un imobil bine întreținut, cu fațada reabilitată termic și estetic in anul 2025. Locuința beneficiază de orientare vestică, fiind luminoasă pe tot ...

2455 EUR/m2 | 22 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera 38,77m  Militari Rezidence ,str. TINERETULUI 85
9
1

Garsoniera 38,77m Militari Rezidence ,str. TINERETULUI 85

Garsoniera de vanzare complet mobilata si utilata A.c.,Frigider tip combina frigorifica,tv, masina spalat centrala individuala etcBlocul este prevazut cu 2 lifturi moderne, sistem supraveghere video Blocul inconjurat de o multitudine de spatii comerciale, statia stb la 3 min de mers, str prevazuta cu ...

15 EUR/m2 | 3,877 m2

Dudu, Ilfov

Vand apartament 1 camera, etaj 3, central, amenajat, mobilat si utilat!
5

Vand apartament 1 cameră confort 1, decomandat, mobilat si utilat, bloc de cărămidă zona centrală la câteva minute de zonă ultracentrală a orașului. Apartamentul este dotat cu centrala si termopan, iar blocul este izolat.

2097 EUR/m2 | 29 m2

Targu Mures, Mures

Vând apartament
10

Vând apartament

Apartament 1 cameră, 40 mp, mobilat modern, loc de parcare inclus Valea Lupului, Iași Se oferă spre vânzare un apartament cochet cu 1 cameră, situat în Valea Lupului, la etajul 3 al unui imobil modern. Locuința are o suprafață utilă de aproximativ 40 mp și este ideală atât pentru locuit, cât și pentru ...

2571 EUR/m2 | 35 m2

Valea Lupului, Iasi

vând Garsonieră zona Astra
5
1

vând Garsonieră zona Astra

garsoniera de vânzare în zona Astra

2321 EUR/m2 | 28 m2

Brasov, Brasov

Vand apartament cu o camera 4

Vand apartament cu o camera

Particular,VAND AP.1 CAMERA,et.4,decomandat,spatios ,balcon 7 m,bucataria transformata in dormitor,CT,termopane,AC,hidroizolatie noua.,in Braila,zona buna,str.Sebesului,loc de parcare propriu,scoli,gradinite,magazine,Lidl,Kaufland,Penny,pret 40000 Euro negociabil.Merita vazut!Detalii la tel. .Rog se ...

1143 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Proprietar
3
2

Proprietar

Vand ap. cu o camera, parcul Bucovina din Timisoara, bloc cu patru scari si cu acoperis de tigla. Apartamentul este la ultimul nivel, nu are centrala si se vinde mobilat. Nu doresc sa ma contacteze agentiile imobiliare si nici sa-l vand prin intermediul agentiilor imobiliare sau anuntul sa fie preluat ...

2148 EUR/m2 | 27 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Garsoniera Cf.1
9
1

Garsoniera Cf.1

Proprietar,vand Garsoniera Conf.1 in cartier Confectii,et 4 4 .acoperis renovat X Nu doresc sa fiu contactat de agenti imobiliari X Nu accept rate sau alte schimburi,nu sunt interesat 1 Baie 1 Camera 1 Bucatarie 1 Balcon deschis 1 Hol Total 37m Dotari:boiler apa calda,clima,masina de spalat,frigider,microunde. 1 ...

1054 EUR/m2 | 37 m2

Confectii, Arad, Arad

Apartamet

Apartamet

Schimb Apartamet cu 1 camera 1 bucatarie 1 baie hol. toate conditile. Doresc sa va metionez ca e locuinta de stat. Doresc sa fac schimb cu locuita de stat cu 2 camere la curte.

59 EUR/m2 | 25 m2

Centru, Braila, Braila

Vanzare garsoniera Titan Metrou
10
4

Vanzare garsoniera Titan Metrou

et. 7 10, renovata, contorizata, mobilata si utilata, aer conditionat, bloc mixt reabilitat termic, stradal, la doua min de metrou Titan, STB, Mega Image, Lidl, piata, Auchan, pret 65.000 euro, vizionari incepand cu ora 18.00

2031 EUR/m2 | 32 m2

Sector 3, Bucuresti

apartament dancu iasi
5

apartament dancu iasi

apartament dancu iasi str dascalilor, 43m o camera, mobilat

1860 EUR/m2 | 43 m2

Dancu, Iasi

Vand garsoniera Calea Bucuresti
9

Vand garsoniera Calea Bucuresti

Proprietar vand garsonieră Calea Bucureşti, strada Stefan Velovan, complet şi modern utilată şi mobilată, AC, repartitoare caldură, etaj 4 4.

2533 EUR/m2 | 30 m2

Calea Bucuresti, Craiova, Dolj

Apartament cu o camera,38 m patrati,localitatea Marghita
5
3

Apartament cu o camera,38 m patrati,localitatea Marghita

Vand urgent apartament cu o camera ,38 metri patrati,complect utilata cu aparate electocasnice, complect mobilata,centrala proprie pe gaz,etajul 4 in localitatea Marghita str.I.L.Caragiale.PRET.:30.000 EURO NEGOGIABIL.Tel.

789 EUR/m2 | 38 m2

Marghita, Bihor

Studio Sea On Mamaia Nord cu vedere la mare de vânzare TVA inclus
9

Direct proprietar, vand Studio modern în prima linie la mare Complex Sea On Transformă-ți vacanțele într-o experiență de lux sau investește într-un apartament gata de închiriat! Priveliște directă la mare trezește-te cu sunetul valurilor și aerul sărat în fiecare dimineață. Totul pregătit ...

2378 EUR/m2 | 45 m2

Mamaia-Sat, Constanta

vand apartament cu o camera in bloc nou construit
6
14

vand apartament cu o camera in bloc nou construit

Vand apartament cu o camera, 37,6 mp, in Cluj-Napoca, str Colinei Nr 22. Apartamentul este compus din living cu bucatarie, 1 baie, 1 dormitor, terasa 8 m . Apartamentul este finisat, la cheie, cu toate utilitatile: apa, canalizare, curent electric, gaz, interfon, internet, poarta cu telecomanda , sistem ...

1892 EUR/m2 | 37 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Vand garsoniera, fara inbunătățiri, etaj 3,zona Vale

1083 EUR/m2 | 24 m2

Pascani, Iasi

Apartament 1 camera-36 mp, Vlaicu, strada Stefan Luchian
6
7

Apartament 1 camera-36 mp, Vlaicu, strada Stefan Luchian

Apartamentul dispune de instalatie termica, sanitare si centrala noi, instalate acum 1 an. Frigider nou, a fost cumparat acum 1 an. Se vinde exact cum este prezentat in poze. Se poate vinde si cu un contract de inchiriere incheiat cu o societate, dar exista si posibilitatea de reziliere in caz ca nu ...