Apartamente 1 camera

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
4

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera la casa, curte proprie, Dej, zona centrala
8
2

Apartament cu o camera (bucatarie, baie, dormitor), plus curte. Suprafata utila apartament: 34 m2 Suprafata curte: 39 m2-individuala Incalzire: gaz, centrala termica proprie, incalzire in pardosea in bucatarie si baie dar si calorifere. Apartamentul este recent renovat, dotat, geamuri termopan si usa ...

1471 EUR/m2 | 34 m2

Central, Dej, Cluj

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
1

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de 50 m în bloc nou-parter
5
1

Apartament de 50 m în bloc nou-parter

Apartamentul este amenajat:zugrăvit,faianță,gresie,parchet ,centrala proprie,corpuri de iluminat ,prize și intrerupatoare.Ocupabil imediat.Pretabil și ca sediu de firma ,cabinet,birou.Tel.

1450 EUR/m2 | 50 m2

Dej, Cluj

Apartment 1 camera

Apartment 1 camera

Vand apartment 1 camera zona UTA , 41 mp, etaj 4 4. Pret 38000 Eur

927 EUR/m2 | 41 m2

Pecica, Arad

Vand apartament cu o camera
5
2

Vand apartament cu o camera

Vand aparatment cu o camera 32 mp,la mansarda anul constructie 2009.Calea Buziasului str.venus nr.27 (poarta e Aem).complet mobilat (centrala termica si clima). Pret: 55000 Euro Negociabil Tel:

1719 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră de vânzare
8
7

Garsonieră de vânzare

Proprietar Vând garsonieră situată în orașul ZĂRNEȘTI, județul Brașov, strada Mare, numărul 173, bl.3 . Garsoniera este situata la etajul 1 4 . Suprafața este de 25mp. *Locuința dispune de o camera , bucătărie și baie proprie *Se vinde mobilată Preț: 27.000 euro (negociabil) Pentru mai multe detalii: ...

1080 EUR/m2 | 25 m2

Zarnesti, Brasov

Garsonieră Damaroaia
9
2

Garsonieră Damaroaia

Se oferă spre vânzare garsonieră situată la etajul 3 din 4 într-un imobil construit în 2008 prevăzut cu LIFT. Locuința are o suprafață de 34,26 mp și este compartimentată eficient, fiind compusă din: - camera spațioasă - bucătărie mobilată și utilată - baie mobilată - balcon - aer condiționat - centrală ...

2500 EUR/m2 | 34 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

de vanzare garsonieră
5
1

de vanzare garsonieră

vand garsonieră in Uricani,jud Hunedoara,str aleea progresului et 1,la soare toată ziua complet renovată,utilată,centrală,gaz,apă separat,mobilată,numai bună de mutat in ea! preț 16000euro.24m2!

667 EUR/m2 | 24 m2

Uricani, Hunedoara

Vand camera 11mp
4
8

Vand camera 11mp

Camera situata la parter cu acces stradal, situata in zona CET in suprafata de 11 mp. Posibilitatea de a construi balcon pentru cine dorește mai mult spațiu. Există loc disponibil pentru a-ti parca mașină fără plata, scoală 40 aproape, ideala si pentru cineva în vârstă fiind la parter, nu are încălzire ...

1818 EUR/m2 | 11 m2

CET, Constanta, Constanta

Vând apartament 1 cameră
3
1

Vând apartament 1 cameră

Vand apartament 1 camera, 27mp2, bloc nou, decomandat, Lunca Cetatuii cartier Astoria. Etaj intermediar cu geam la baie, loc parcare, liber.

1852 EUR/m2 | 27 m2

Iasi, Iasi

Statiunea Durau: apartament 1 camera, decomandat, complet mobilat si utilat
10
3

Pret 45.000 euro pentru predarea apartamentului exact cum este descris si cum se vede in poze SAU 42.000 euro semi-utilat. Se accepta si schimb cu apartament in Piatra Neamt sau Iasi (si diferenta, in functie de situatie). Apartamentul se afla la parterul blocului de langa Hotel Brandusa din statiunea ...

1800 EUR/m2 | 25 m2

Durau, Neamt

Garsoniera de vanzare 17mp
10
15

Garsoniera de vanzare 17mp

Dacă vrei sa ai o locuinta asa cum ai visat mereu. Acum ai ocazia sa o amenajezi pe placul tău intr-un apartament cu o camera, proprietate privata, care este pregatit pentru a incepe finisajele interioare, are usa metalica si geam termopan, fără datorii. Este compus din baie, bucatarie si o camera, Este ...

471 EUR/m2 | 17 m2

Lupeni, Hunedoara

Garsonieră de vânzare Kogălniceanu
8
5

Garsonieră de vânzare Kogălniceanu

Proprietar, vând garsonieră în rond la Kogălniceanu, sector 1, Garsoniera are 18 mp în acte, dar real are 38, centrală proprie, este renovată complet, parcarea se face în curtea interioară a blocului

1316 EUR/m2 | 38 m2

Kogalniceanu, Sector 1, Bucuresti

schimb garsoniera in Azuga cu garsoniera in Bucuresti 2

schimb garsoniera in Azuga cu garsoniera in Bucuresti

schimb garsoniera in Azuga cu garsoniera in Bucuresti garsoniera este cnf.1 in bloc cu 3 etaje si se gaseste la parter total decomandat si utilitatile personalizate .are 28,5m. aproape de partie vis a vis de de pensiunea Caprioara.altele la telefon

1404 EUR/m2 | 29 m2

Azuga, Prahova

Apartament Studio cu vedere la mare
10

Apartament Studio cu vedere la mare

Apartament Studio cu vedere laterala la mare, et.5 , aflat în prima linie la mare, Complex Signature Promenada, mobilat și utilat, centrala termica Vaillant cu încălzire în pardoseală, aer condiționat, 37mp construiți. Ansamblul rezidențial este prevăzut cu beach bar, doua plaje private, Signature Beach ...