Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
21 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
21 mai
Proprietar,Am Acum de Vânzare Langa Benzinaria Esso de la Intrarea in Giroc,Un apartament cu 1 camera in Bloc Nou, Finalizat in 2024,este Confort 1 Decomandat, Modelul Mare,Etajul 1 cu Balcon Și Centrala Termica,Cu Loc de Parcare Privat,Este Mobilat Frumos,Utilat, Merita Văzut 100%. Imobilul este compus ...
2200 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 02:18
Apartament cu 1 cameră, la etajul 1, de vânzare în Giroc (zona Braytim - Calea Urseni) în complexul Premium Residence. Complet mobilat și utilat. Direct de la proprietar. Suprafata utilă: 32, 2 m2 + 4 m2 balcon Suprafață totală: 36 m2 Compartimentare: Hol Baie Bucătărie separată Living ...
2344 EUR/m2 | 32 m2
Giroc, Timis
3 mai
De vânzare apartament cu 1 camera decomandat renovat Lux, amenajat tip studio, mobilat si utilat complet, situat in zona Modern - Simion Barnutiu, pozitie foarte buna, la 10 minute de Facultatea de Medicina și 15 minute de Piața Unirii. Apartamentul are suprafața de 39 mp, balcon închis în termopan, ...
1846 EUR/m2 | 39 m2
Modern, Timisoara, Timis
ieri 23:27
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând apartament Lisaura , la doar 5 minute de centru 50 mp utilizabil Camera Living Baie Bucătărie separat . Balcon și parcare privată în fața blocului Bloc construit 2021 Se vinde mobilat exact cum se vede în poze . Preț 85 mii de euro negociabil. Mesaj pentru mai multe info
1700 EUR/m2 | 50 m2
1, Lisaura, Suceava
azi 10:05
Ofer la vanzare apartament 1 camera tip studio in Mamaia , reper Hanul cu peste, bloc 2023,etaj 3,suprafata utila 46 mp, absolut toate imbunatatirile, mobilat si utilat, impecabil, la cheie, 80.000 EU usor negociabil.
1739 EUR/m2 | 46 m2
Constanta, Constanta
azi 10:05
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 10:04
Îți dorești o locuință cochetă, eficient compartimentată și pregătită pentru mutare imediată? Această garsonieră din complexul Avangarde Home este alegerea ideală, fie pentru locuit, fie pentru investiție! Situată în Militari Residence, pe strada Ilie Petre nr. 88, într-o zonă în plină dezvoltare, cu ...
1935 EUR/m2 | 31 m2
Chiajna, Ilfov
azi 09:55
Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...
1500 EUR/m2 | 32 m2
La+Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov
azi 09:51
Proprietar,vand apartament 1 camera la parter cu balcon din 2024 intabulat în Lunca Cetatuii județul Iași complet mobilat și utilat cu plita din sticla pe gaz Beko,cuptor electric Beko,hota Franke,combina frigorifica Beko,cuptor microunde Samsung,mașină de spălat cu uscător incorporat Candy,59mii euro,parcare ...
2107 EUR/m2 | 28 m2
Lunca Cetatuii, Iasi
azi 09:11
vand sau schimb urgent apartament nou 2025, 1 camera ,decomandat, centrala termica proprie, 47mp , priveliște superba asupra orașului, bloc tip vila , vecini f buni, liniște, aer curat mobilat si utilat .... bun pt locuit sau birou . 61500 euro. ușor neg informații telefon . Discutam si ne adaptam ...
1309 EUR/m2 | 47 m2
Iasi, Iasi
azi 09:03
Proprietar, vand apartament situat in zona linistita (in apropierea str Rosiorilor cu str Albinei, aproape de Piata Mare, scoli, mijloace de transport), spatios, 2 locuri uscare rufe in aer liber, suprafata utila 36,43 mp + balcon, finisaje interioare renovate si bine intretinute, loc depozitare boxa ...
1514 EUR/m2 | 36 m2
Braila, Braila
azi 09:02
Garsonieră,confort 1,decomandata , renovată recent,instalatii sanitare și electrice noi(pe cupru cu prize modulare), aer condiționat,balcon inchis termopan,costuri mici intretinere apometre wireless,repartitoare,luminoasa (orientare Vest), dressing,bloc 1981, suprafata 33 mp,apropiere parc si metrou.Pretabil ...
3273 EUR/m2 | 33 m2
Tineretului, Sector 4, Bucuresti
azi 09:02
Pf vand ap 1 cam cf1 d ,parter 4 ,zona linistita fara trafic , langa rest After Dark, sectia Financiara Bulevard.Contact msg Olx.
1218 EUR/m2 | 39 m2
Școlilor, Braila, Braila
azi 08:53
Oportunitate de Investiție! Direct de la proprietar Studio Modern cu Încălzire în Pardoseală - Băile Felix Vă propunem spre vânzare un studio spațios și excelent compartimentat, situat la parterul unui imobil din renumita stațiune Băile Felix. Cu o suprafață utilă de 34.78 m și dotată cu încălzire ...
1869 EUR/m2 | 35 m2
Sanmartin, Bihor
azi 08:44
Persoana fizică,vând apartament cu 1 cameră de 33m2,în bloc nou in Visan lângă strada principală cu acces la toate punctele de interes (stația de autobuz,farmacie,supermarket-Profi,Mega,grădiniță)Apartamentul se află la parter se vinde utilat și mobilat,la prețul de 65000
1970 EUR/m2 | 33 m2
Visan, Iasi
azi 07:40
Particular vand garsoniera confort 1 decomandata suprafata 41mp.etaj 2 4 fara imbunatatiri,situata in zona virtutii,dealul tugulea cu orsova,zona verde linistita,blocuri 4 etaje. exclus intermediari,detalii la tel.
2244 EUR/m2 | 41 m2
Militari, Sector 6, Bucuresti
azi 07:38
Garsoniera de vânzare in bartolomeu pe str Dimitrie Anghel renovata total gresie faianță toate utilitățile fuctionale aproape de magazin scolala si altele toate utilitățile fuctionnale
1317 EUR/m2 | 12 m2
Brasov, Brasov
azi 06:59
Vănd apartament cu doua camere ,situat lateral de Liceul Sportiv in Bradet . Apartamentul este compartimentat din hol intrare,living cu bucătărie open-space,hol intermediar(cu acces la mansardă)dormitor,baie cu geam termopan și cada.Apartamentul este mobilat cu mobilă la comandă. Mansardă folosibila ...
1286 EUR/m2 | 35 m2
Zalau, Salaj
azi 06:40
Vând apartament cu o camera in bulevardul Poitiers,în fața la Continental și Lidl. Etaj 2 din 4.Renovat recent.Mutare imediata. Este racordat la sistemul de termoficare al orasului. Rog agentiile imobiliare sa nu mai sune.Nu platesc comision la agentie.
1818 EUR/m2 | 44 m2
Iasi, Iasi
azi 06:02
Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.
1747 EUR/m2 | 45 m2
Deva, Hunedoara
azi 03:49
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie
1857 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
2200 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 02:18