Apartamente 1 camera

Promovat
Apartament 1 camera, decomandat, zona Centrala
6

Apartament 1 camera, decomandat, zona Centrala

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si elegant, cu 1 camera, si living room open space situat intr-o zona linistita si bine conectata din zona Centrala, ideal pentru studenti sau cupluri. Suprafata utila: 32mp Compartimentare eficienta: Living room open space cu bucatarie complet ...

2656 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
5
17

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 Camera | 39mp + 4mp Balcon | Etaj 3 - Parcare Subterană
15

Renaissance Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament tip studio, situat in zona Calea Lipovei, la 2 minute de Iulius Mall, in cadrul complexului rezidential Kubik, un ansamblu modern apreciat pentru calitatea constructiei si pozitionarea excelenta, construit in 2025, regim de inaltime ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare   Piatra Neamț | Etaj 3 | 28.000
8
4

Garsonieră de vânzare Piatra Neamț | Etaj 3 | 28.000

Agenția Imobiliară Next Home vă propune spre achiziționare o garsoniera o garsonieră situată la etajul 3, într-un bloc îngrijit din municipiul Piatra Neamț ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură în vederea închirierii. Cartier Dărmănești, strada Grigore Ureche Etaj intermediar ...

903 EUR/m2 | 31 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare garsoniera Decebal, metrou Muncii
7

Vanzare garsoniera Decebal, metrou Muncii

Vanzare garsoniera, zona Decebal, metrou Muncii, cf. 1, decomandata, mobilata, utilata, modern, renovata, instalatii sanitare si electrice noi pe cupru, anul constructiei 1985, apropiere metrou Piata Muncii, toate actele la zi.

2875 EUR/m2 | 40 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu o camera in zona Blascovici
5
3

Apartament cu o camera in zona Blascovici

ferim spre vanzare un apartamet cu o camera, avand o suprafata utila de 30 mp utili, situata la etajul 1 in zona BLASCOVICI Str. Lisabona. Apartamentul este compusa din hol, bucatarie, baie, camera si balcon.

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
4
95

Vând apartament 1 cameră, 28 m pătrați etajul 3 din 4, camera, bucătărie, hol, baie, balcon, climă. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos pana la facultati

1607 EUR/m2 | 28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, zona Maria, amenajata
4
3

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, 25 mp, amenajata, 2 incaperi si baie+mezanin cu scara, tras gaz pentru centrala, pret 55.000 euro-negociabil. Tel. 07 arata numarul, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Oferim intermediere obtinere ...

2200 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o cameră Buziașului
13
1

Apartament cu o cameră Buziașului

Blitz oferă un apartament decomandat cu o cameră, situat la etajul 4 dintr-un bloc foarte bine întreținut, cu doar patru apartamente pe nivel – detaliu ce oferă liniște și intimitate. Suprafața utilă este de 31,02 mp, la care se adaugă un balcon foarte mare de 6 mp, pentru un total de 37,02 mp. Compartimentarea ...

1934 EUR/m2 | 31 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in bloc premium
11
6

Apartament 2 camere in bloc premium

Va oferim spre vanzare apartament în bloc nou, tip boutique in zona strazii Dunarii, aproape de Iulius Mall si strada Dunarii. Caracteristici: - 1 camera(se poate imparti in nisa de dormit+living cu bucatarie), cca 37.5mp: living cu bucatarie - baie - hol - 1 terasa de cca 5mp - etaj parter inalt ...

2880 EUR/m2 | 38 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc
4
2

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc

Blitz va propune o garsonieră – Zona Complex Studențesc, Timișoara Locație: Situată la doar 3 minute de mers pe jos de Complexul Studențesc, această garsonieră se află într-o zonă extrem de accesibilă și dinamică, aproape de: Universitatea de Vest și Politehnica Supermarketuri (Lidl, Profi, Mega ...

2188 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Circumvalatiunii etaj1 vis- -vis de Gim One
8

Vând apartament cu 1 camera decomandat situat în str Circumvalatiunii peste drum de centru comercial Bega,la 2 minute de mijloacele de transport, 5 minute de Kaufland, lidl, 10 minute pe jos pana la Mall. Apartamentul este situat la etajul 1 într-un bloc cu 10 etaje cu doua lifturi si dispune de hol ...

2160 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera -  Zona  Take Ionescu
4
6

Apartament 1 camera - Zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la etajul 1,suprafata de 28 mp. Zona este una linistita,langa piata Badea Cartan,cu acces rapid spre centru si alte obiective importante,precum facultatea de medicina si farmacie, puncte cardinale, Iulius Mall etc. Se vinde mobilat,si ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall
3
106

De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iulius Mall,suprafata de 30 mp ,etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament in zona Tipografilor
4
50

De vanzare apartament in zona Tipografilor

Se ofera spre vanzare un apartament cu o camera in zona centrala. Se afla mai exact in zona Tipografilor, aproape de Centru, Punctele Cardinale, Iulius Mall, Parcul Botanic. Se vinde imediat fiind si complet mobilat si utilat. Situat la etajul 4 al blocului, dispune si o suprafata de 26mp. Va asteptam ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Lipovei
4
10

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Lipovei

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera in zona Lipovei. Zona linistita, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ca in poze, vanzare imediata. Dispune de o suprafata utila de 32mp si este la etajul 3, decomandat, an constructie 1990. Pentru mai multe ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea