Apartamente 1 camera

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera lângă Metrou Dristor
20

Garsoniera lângă Metrou Dristor

Vă propunem spre cumpărare o garsonieră situată chiar la stația de metrou Dristor, chiar în blocul vecin cu gura de metrou. Garsoniera este situată la etajul 5 al blocului care este anvelopat. În imediata apropiere a blocului sunt foarte multe centre comerciale, bănci comerciale, farmacii, restaurante ...

2714 EUR/m2 | 28 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
5
17

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu o camera de vanzare Steaua
9

Apartament de vanzare cu o camera de vanzare Steaua

APOSTU ESTATe va propune spre vanzare, in exclusivitate un apartament cu o camera, situat la etajul 2, intrarea Peru din Steaua, cu acces facil la mijloacele de transport in comun. Compartimentare: -antreu; -bucatarie; -baie; -camera cu balcon mare, inchis in tamplarie PVC, cu geam termopan. Suprafata ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

!!! Centrala proprie...1 camera et 2...SU=39mp
7

!!! Centrala proprie...1 camera et 2...SU=39mp

Agentie imobiliara oferim spre vanzare apartament cu 1 camera model mare de 39mp si decomandat, la etajul 2 din 4, bloc din 2001, in zona Steaua in apropiere de Shopping City si de mijloace de transport in comun amenajat , cu centrala termica proprie, mobilat si utilat ca si in poze. Pret 68 500 euro ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu o cameră decomandat Circumvalatiunii Dacia  langa Piata
8

Apartament cu o cameră decomandat Circumvalatiunii Dacia langa Piata

De vânzare un apartament cu o cameră, situat în zona Circumvalatiunii Dacia,langa Piata.Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje,bloc anvelopat termic. Cu o supravață utilă de 28,26 mp, compus dintr-o cameră, o baie, o bucătărie, un coridor, un balcon și o boxă (inclusă în CF). Apartamentul ...

2375 EUR/m2 | 28 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala
10
1

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala

De vanzare in zona Complexul Studentesc apartament 1 camera situat la etajul 1 intr-o cladire cu 3 nivele suprafata utila 30 mp renovat complet incalzire cu centrala proprie pe gaz mobilat totul noupret 60000 euro.neg

2000 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Iosefin la curte
7
8

Apartament 1 camera Iosefin la curte

De vanzare apartament cu 1 camera la curte comuna in zona Josefin suprafata utila 38 mp compus din 1 camera hol bucatarie baie si debara dispune de 1 boxa in beci si de inca o incapere pe casa scarii se vinde mobilat la pretul de 54500 euro .

1434 EUR/m2 | 38 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Giroc etaj 1
8
1

Apartament 1 camera Giroc etaj 1

Se vinde apartament cu 1 camera , situat intr-un bloc nou din Giroc, la etjul 1 din 3 nivele, are o suprafata utila de 35 mp, compus din : camera , bucatarie , baie , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, se vinde complet mobilat , are si loc de parcare in curtea blocului , pret 72000 ...

2057 EUR/m2 | 35 m2

Giroc, Timis

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului
7

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului

De vanzare, apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
Iancu Nicolae- Gradina Zoologica- Jolie Ville- Loc parcare
15
2

Iancu Nicolae- Gradina Zoologica- Jolie Ville- Loc parcare

Top Home Advisors va propun spre vanzare un studio intr-un complex rezidential special Residence 5 cu o curte interioară de peste 2000 mp, spații verzi mature, loc de joacă pentru copii, pază 24 7, supraveghere video, generator electric automat pentru urgențe, spații comune largi și luminoase, placate ...

3785 EUR/m2 | 42 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean
3
4

Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, centrala proprie la etajul 4, o suprafata utila de 35 mp. Centrala proprie

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
3
4

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Va oferim spre vanzare in zona Soarelui un apartament cu o camera. Aveti in apropiere mijloace de transport si complex comercial Sud Plazza. Apartamentul este la etajul 3 si are o suprafata utila de 37mp. Se vinde ca in poze. Sunati pentru a viziona.

1892 EUR/m2 | 37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera, etaj 1 - Cugir
8
1

Garsoniera, etaj 1 - Cugir

Va propun spre vanzare o garsoniera, situata in Cugir, la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje. Garsoniera are o suprafata utila de 24 mp, ideal pentru confortul unui cuplu sau pentru investitie. Garsoniera este alcatuit din: living, bucatarie, hol, baie si balcon. Zona centrala, cu acces rapid la magazine, ...

1188 EUR/m2 | 24 m2

central, Cugir, Alba

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare ultracentral in Piata Ferdinand, Oradea
13
11

D`Art imob va ofera spre vanzare un apartament situat ultracentral in Piata Ferdinand din Oradea. Apartamentul se afla la curte comuna cu inca 3 vecini, pe strada Ady Endre. Constructia este din caramida, cu acoperis invelit cu tigla. Masoara o suprafata utila de 29 mp si se compune din camera, bucatarie, ...

2241 EUR/m2 | 29 m2

Oradea, Bihor

Salvează căutarea