Apartamente 1 camera

Promovat
Apartament 1 cameră în bloc nou 2022 | Ultracentral | Balcon + Boxă
5

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră, situat ultracentral în Alba Iulia, într-un bloc nou construit în 2022, aproape de toate punctele de interes: școli, magazine, Mall, restaurante și stații de autobuz. Locuința este bine compartimentată și complet pregătită pentru mutare, ...

2122 EUR/m2 | 37 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
OCAZIE!!!--Comision 0%-Apartament 1 camera direct de la dezvoltator.
10
3

Vand apartament nou cu 1 camera decomandat intr-un complex rezidential nou construit in zona Braytim, Giroc. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 Mp , si este compartimetat astfel: - 1 camera - 1 bucătărie - 1 baie - 1 hol Fiecare apartament beneficiaza de un loc de parcare inclus in pret. Blocul ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 1 camera-FULL DECOMANDAT
9
2

Apartament nou 1 camera-FULL DECOMANDAT

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera full decomandata la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat in comuna Giroc (zona Braytim). Blocul este situat intr-un ansamblu rezidential de 48 blocuri cu 2 zone de parc amenajate . Suprafata 34 ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsonieră premium - bloc nou - Ranetti - Metrou Grozavesti
5
1

Garsonieră premium - bloc nou - Ranetti - Metrou Grozavesti

Vă propunem spre vânzare mai multe tipuri de garsoniere și apartamente premium, situate în Ranetti Residence, un imobil nou finalizat în 2022, poziționat excelent lângă Politehnica și Splaiul Independenței, în Grozăvești, sectorul 6. Zonă cu cerere ridicată pentru închiriere – ideal pentru investiție. Detalii ...

3406 EUR/m2 | 32 m2

grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
APARTAMENT DE VANZARE TIP LOFT
11

APARTAMENT DE VANZARE TIP LOFT

Vă prezentăm spre vânzare un apartament de tip loft, situat ultracentral, in apropierea strazii Eroilor, la etajul 1 al unei clădiri monument istoric. Apartamentul are o suprafață utilă de 21 mp la care se adaugă un dormitor suspendat, accesibil pe scări, cu o suprafață de 7 mp, fiind complet renovat, ...

6190 EUR/m2 | 21 m2

ultracentral, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Se da spre vanzare un apartament cu o camera chiar in zona Aradului. Apartamentul este mobilat si utilat ca in poze, se vinde urgent. In proximitatea Bazei Sportive, Penny. Are 36mp si este la etajul 3. Se poate viziona incepand cu data de 1. Sunati pentru a stabili programare.

1611 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Drumul Taberei, Telekom Moghioros confort 1!
5
1

Drumul Taberei, Telekom Moghioros confort 1!

Mc Donald's, Aleea Valea Prahovei, et. 9 9, confort 1 semidecomandat,amenajata, libera, balcon, bloc cu 2 lifturii, acte, curat, acces usor Auchan, metrou, piata, parc,agentie!

1933 EUR/m2 | 30 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 1 camera Ultracentral zona Casa de Cultura a Studentilor
10
1

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camere, localizat in Cluj-Napoca, ultracentral zona Piata Lucian Blaga Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - Casa ...

4607 EUR/m2 | 28 m2

ultracentral, Cluj-Napoca, Cluj

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
5

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Dorobantilor
3
12

De vanzare apartament cu o camera zona Dorobantilor

Se da spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor. Etaj: 3 Suprafata: 37mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Lidl, Parcuri, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1824 EUR/m2 | 37 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Odobescu
7
16

De vanzare apartament cu o camera in zona Odobescu

Vand un apartament cu 1 camera, situat in Zona Odobescu, o suprafata utila de 32 mp, se afla la etajul 1. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz. Apartamentul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: - Centrul orasului - 15 ...

1750 EUR/m2 | 32 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, 28 mp, zona EXPO TRANSILVANIA!
8

Garsoniera de vanzare, 28 mp, zona EXPO TRANSILVANIA!

Blitz propune spre vânzare o garsonieră spațioasă și luminoasă, cu o suprafață de 28 mp, situată într-o zonă foarte bună, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție în regim de închiriere. Localizare: Proprietatea se află într-o zonă liniștită, cu acces facil către mijloacele de transport ...

3036 EUR/m2 | 28 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Vând garsoniera cf1 Rahova Sălaj
5
3

Vând garsoniera cf1 Rahova Sălaj

Garsoniera cf1 dec 3 3 centrala termica balcon mobilata utilata

1500 EUR/m2 | 30 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vand Apartament cu o camera zona Micro 4
6

Vand Apartament cu o camera zona Micro 4

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament confort 1 decomandat compus din 1 camera, baie, bucătărie, balcon,hol. Apartamentul este situat în Govândari, Micro 4. Suprafață 30 mp costruiti . - Usă metalică - Geamuri lemn vechi - Parchet - Apartamentul ...

833 EUR/m2 | 30 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 1 camera - Zona Lipovei
2
3

Apartament 1 camera - Zona Lipovei

Dam spre vanzare apartament 1 camera, decomandat, 18mp, zona linistita, complet mobilat si utilat. Incalzirea este de la oras, apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje. Aproape de Iulius Mall, la doar 10-15 minute de mers pe jos, aproape si de centrul orasului de altfel. Alte detalii ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu 1 cameră în Galați, Micro 21
11

De vânzare apartament cu 1 cameră în Galați, Micro 21

Etaj: 8 | Suprafață: 42 mp 57.000 EURO (negociabil) Disponibil imediat Vă prezentăm oferta de vânzare a unui apartament cu 1 cameră situat în Galati, Micro 21, ce reprezintă alegerea ideală pentru cei care își doresc confort, accesibilitate și un spațiu gata de mutat. Cu o suprafață utilă de ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Galati, Galati

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin
5
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona semi-centrala,suprafata de 27 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la doar 10 minute de mers pe jos pana in centrul Timisoarei si la cativa pasi de Kaufland,acces rapid la autobuzul 33 sau E1,magazine,etc. Este perfect atat ...

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea