Apartamente 1 camera

Promovat
Apartament cu 1 camere de vânzare
10
1

Apartament cu 1 camere de vânzare

Această garsonieră spatioasă, de 44 mp, situată la ultimul etaj al emblematicului Bloc Perla de pe Ștefan cel Mare, oferă o lumină naturală excelentă pe tot parcursul zilei și o panoramă urbană amplă, de unde poți urmări atât răsăritul, cât și apusul. Interiorul este îngrijit, mobilat și gata de mutat, ...

2159 EUR/m2 | 44 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 1 Camera Tip A1 de Vanzare in Ansamblul Green Residence
4
2

Apartament cu 1 Camera Tip A1 de Vanzare in Ansamblul Green Residence Apartament SMART ndash; confortul viitorului, disponibil acum in Ansamblul Green Residence! Apartamentul este ideal pentru cei care vor o experienta de locuire inteligenta proiectata pentru stilul de viata al prezentului. Fayora ...

1751 EUR/m2 | 44 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 1 camera, Ciprian Porumbescu!
9
2

Apartament 1 camera, Ciprian Porumbescu!

De vanzare, apartament 1 camera, suprafata utila 26 mp. Apartamentul este situat la parterul unei case, cu doar 4 apartamente in curte, constructie din caramida cu acoperis de tigla, are toate utilitatile, gaz cu contorizare separata si o boxa cu acces din curte. Zona: Ciprian Porumbescu-Brancoveanu. ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartamente cu 1.5 camere, finisaje calitative | Torontalului
9
1

District Real Estate vă propune spre vânzare apartamente cu 1.5 camere situate într-un proiect în dezvoltare, situat în zona Torontalului. Pozele anunțului sunt făcute din modelul de prezentare. Apartamentele au prețul de prezentare în stadiul finisat și nemobilat. Proiectul este compus din 3 scări ...

2184 EUR/m2 | 38 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.
9
15

Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.

Vand apartament cu 1 camera, in zona Soarelui, aproape de parc si de fostul Stadion Dan Paltinisanu. Bloc intretinut cu acoperis nou, de tigla. Casa scarii este supravegheata video. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, usa metalica la intrare. Disponibil imediat. Pret 36.500 ...

1825 EUR/m2 | 20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
8

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala
10
1

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala

De vanzare in zona Complexul Studentesc apartament 1 camera situat la etajul 1 intr-o cladire cu 3 nivele suprafata utila 30 mp renovat complet incalzire cu centrala proprie pe gaz mobilat totul noupret 60000 euro.neg

2000 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Giroc etaj 1
8
1

Apartament 1 camera Giroc etaj 1

Se vinde apartament cu 1 camera , situat intr-un bloc nou din Giroc, la etjul 1 din 3 nivele, are o suprafata utila de 35 mp, compus din : camera , bucatarie , baie , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, se vinde complet mobilat , are si loc de parcare in curtea blocului , pret 72000 ...

2057 EUR/m2 | 35 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera cu posibilitate extindere. Terasa 25 mp, loc parcare inclus
20

Apartamentul este situat in Cartierul Tineretului, (Zona Petrom), la etajul 4 al unui imobil de apartamente de 6 etaje dotat cu lift. Apartamentul se instraineaza astfel mobilat, dotat si utilat. Apartamentul este compus din: -Camera 27 mp Bucataria de 9 mp Baie 5,20 mp, Balcon terasa 25 mp Pentru ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

Baciu, Cluj

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Take Ionescu
4
75

Apartament de vanzare Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la etajul 1,suprafata de 28 mp. Zona este una linistita,langa piata Badea Cartan,cu acces rapid spre centru si alte obiective importante,precum facultatea de medicina si farmacie, puncte cardinale, Iulius Mall etc. Se vinde mobilat,si ...

1607 EUR/m2 | 28 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
2

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 40 mp utili, Calea Aradului,loc de parcare inclus
4

Blitz va propune la vanzare apartamente exclusiviste cu 1, 2 și 3 camere într-o locație de vis din nordul Timișoarei. Proiectul ansamblului se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru cei care își doresc un stil de viață superior sau caută o investiție inteligentă. Acest ...

2385 EUR/m2 | 40 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea