Apartamente 1 camera

Promovat
La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1. Finisaje peste medie
6
1

La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1. Finisaje peste medie

Vand apartament situat in bloc NOU, izolat termic exterior, ETAJ 1, la asfalt, aproape de mijloace de transport in comun si in apropierea a multiple magazine. Suprafata utila este de 31 mp + TERASA 6 mp. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare incapere, ...

1952 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament tip studio modern  – design și confort premium - Giroc
5

Apartament tip studio modern – design și confort premium - Giroc

REX Imobiliare vă invită să descoperiți un apartament modern tip studio cu 1 camera, parte dintr-un proiect rezidențial nou, cu finisaje premium, situat într-o zonă liniștită din Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 42 mp, situat la etajul 1/3 si este compartimentat astfel: - hol acces - camera ...

1694 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera de vânzare 37mp - Militari Residence
6

Garsoniera de vânzare 37mp - Militari Residence

Agenția EBA REAL ESTATE vă oferă spre vânzare o garsonieră spațioasă și inteligent compartimentată, situată într-un imobil de generație nouă, pe Strada Ilie Petre, nr. 84. Această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută un spațiu modern, eficient și gata de locuit într-o ...

1656 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera in Pollux Residence, mobilata, Utilata, 48.900 Euro
14

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera , situata pe strada I.L Caragiale, nr.72 in Pollux Residence. Garsoniera se afla la demisol inalt echivalent parter intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 30 mpu ( inclusiv ...

1630 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera cu balcon, Bd. Ion Mihalache, etaj 3,  lift, Domenii
6
2

Garsoniera cu balcon, Bd. Ion Mihalache, etaj 3, lift, Domenii

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare o garsonieră cochetă și eficient compartimentată, situată pe Bulevardul Ion Mihalache, într-un imobil bine întreținut, fără risc seismic, cu scară recent renovată și lift modernizat. Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 6 și reprezintă o alegere foarte bună ...

2974 EUR/m2 | 20 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Garsonieră Cișmigiu, complet utilată, centrală proprie, ideal investiție.
8
1

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare o garsonieră ultracentrală, destinată strict investiției, situată în Cișmigiu, pe Strada Mihail Kogălniceanu, într-una dintre cele mai căutate zone ale Bucureștiului, cu cerere constantă pentru închiriere atât pe termen lung, cât și în regim hotelier (Airbnb). Proprietatea ...

3203 EUR/m2 | 29 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

De vanzare apartament studio Crangasi
9

De vanzare apartament studio Crangasi

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament studio, intr-un bloc din anul 1982, cu o suprafata de 38 m2, aflat la doar 9 minute distanta de statia de metrou Crangasi si tramvai 41. Imobilul se afla la etajul 1/4 orientat spre sud est, cu vedere pe fata blocului , loc de parcare adp, ...

2397 EUR/m2 | 38 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

De vanzare Garsoniera Gorjului
9

De vanzare Garsoniera Gorjului

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera, intr-un bloc din anul 1982, cu o suprafata de 32 m2, aflat la doar 7 minute distanta de statia de metrou Gorjului. Imobilul se afla la etajul 1/8 orientat spre sud est, cu vedere pe spatele blocului , loc de parcare adp, 1 baie, 1 balcon, ...

2341 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera, Mobilata, utilata in Militari Residence 76.500 euro
8

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera situata pe strada Tineretului, nr. 95, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situata la etajul 2 unui bloc cu 6 etaje, cu placa de beton deasupra si pod cu o suprafata de 42 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune ...

1821 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera Militari Residence, mobilata,utilata 49.900 euro
15

Garsoniera Militari Residence, mobilata,utilata 49.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera situata pe strada Tineretului, nr. 81 in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situata la etajul 1 al unui bloc cu 5 etaje, cu o suprafata de 28 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia locuitorilor: piscina ...

1782 EUR/m2 | 28 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera, mobilata, utilata Pollux Residence, 46.900 euro
17

Garsoniera, mobilata, utilata Pollux Residence, 46.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada I.L Caragiale, nr. 72A, in Pollux Residence. Garsoniera se afla la etajul 5 din 8 etaje construit in 2022 cu o suprafata de aproximativ 32 mpu. In apropierea imobilului se afla urmatoarele: farmacii, fast-food, cofetarii, ...

1516 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

De inchiriat apartament  cu o camera zona Complexul Studentesc cu centrala proprie
3
151

De inchiriat apartament cu o camera zona Complexul Studentesc cu centrala proprie

Vand apartament 27 mp zona Complexul Studentesc . El este situat la etajul 3 , este semidecomandat . Are bucatarie , hol , camera , baie . Pentru mai multe detalii la tel!

1796 EUR/m2 | 27 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
8

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence, 54.900 euro
5

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence, 54.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 24, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la etajul 6, in bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 34 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este ...

1615 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament 1 camera zona Fabric
3
3

Apartament 1 camera zona Fabric

Spre vanzare apartament cu o camera la etajul 2, suprafata de 38 mp, complet mobilat si utilat. Oferim si cerem seriozitate. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. Va asteptam sa ne sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii si pentru

Fabric, Timisoara, Timis

Camera de camin , 19,3 mp, Valea Rosie
5

Camera de camin , 19,3 mp, Valea Rosie

Blitz va propune spre vanzare camera de cămin în zona Valea Roșie, cu suprafață de 19,3 mp, situată la etajul 2 din 4, la un etaj intermediar foarte avantajos. Locuința beneficiază de geam termopan și oferă posibilitatea amenajării unei băi proprii, fiind ideală pentru amenajare după propriul stil și ...

1813 EUR/m2 | 19 m2

Craiova, Dolj

Apartament o camera zona Dacia
3
5

Apartament o camera zona Dacia

Vand apartament o camera zona Dacia , suprafata 40 mp. Etaj 4 . Instalatiile sanitare si electrice sunt schimbate ! Este mobilat , utilat ! Rog seriozitate din partea celor interesati .

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,locatia se afla in spate la BRD, pe strada Simion Barnutiu,suprafata de 32 mp, etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu masina de spalat vase,masina de spalat noua, bucatarie cu mobilier nou,frigider,microunde,etc. Foarte ...

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in zona bulevardul Cetatii
3
80

De vanzare apartament 1 camera in zona bulevardul Cetatii

Vand apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii , suprafata utila este de 24 mp . Are gresie , geamuri termopan , izolat termic . Este situat la etajul 3.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea