Apartamente 1 camera

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 1 camera Incalzire: Centrala proprie Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 1 camera-Decomandat
8
1

Apartament 1 camera-Decomandat

Apartament cu 1 cameră | 37 mp | Giroc Str. Independenței | Loc de parcare inclus Se oferă spre vanzare un apartament cu 1 cameră, având o suprafață de 37 mp, situat în Giroc, pe strada Independenței, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+3E. Apartamentul este compartimentat eficient, oferind ...

1851 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat
10
2

Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat

Apartament cu o camera zona Micro 13 etaj 3 CT Ac mobilat si utilat AcasA Imobiliare aduce in atentia potentialilor cumparatori oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Micro 13, la un bloc stradal. Apartamentul este spatios si beneficiaza de o suprafat utila de 34 mp. La interior ...

1144 EUR/m2 | 34 m2

Micro%252b13, Galati, Galati

Promovat
Garsoniera moderna, zona strazii Bucuresti
5
6

Garsoniera moderna, zona strazii Bucuresti

Garsoniera situata în zona strazii Bucuresti • Suprafață utilă: 32 mp • Etaj: 4/4 • Complet renovata Compartimentare: • bucătărie • dormitor separat • baie • hol Apartamentul se vinde mobilat și utilat, fiind dotat cu centrală termică proprie și calorifere. Apartamentul este potrivit ...

3438 EUR/m2 | 32 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
APARTAMENT 1 CAMERA, 40MP, ZONA LIDL CETATE ALBA IULIA
8
3

APARTAMENT 1 CAMERA, 40MP, ZONA LIDL CETATE ALBA IULIA

✨ Apartament 1 cameră – design modern, zonă exclusivistă | PRIME IMOBILIARE ✨ De vânzare apartament 1 cameră, 40 mp utili, decomandat, situat la etajul 1 in bloc nou, într-un cartier premium fără blocuri înalte, aproape de Cetatea Alba Carolina. Detalii cheie: Dormitor spațios + baie modernă Bucătărie ...

1889 EUR/m2 | 36 m2

Alba Iulia, Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera + 30 mp gradina in Giroc, zona Penny Market - ID V3601
6
1

ID intern: V3601 Apartament cu o camera de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2148 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1
12

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1

In zona Circumvalatiunii se vinde apartament o camera, confort 1 decomandat, compus din: hol, baie , bucatarie, camera, balcon inchis. are o suprafata utila de 38 mp etaj 1 din 4 nivele imbunatatit, are termopane, usa metalica, incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde mobilat si utilat pret ...

2368 EUR/m2 | 38 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Iosefin la curte
7
8

Apartament 1 camera Iosefin la curte

De vanzare apartament cu 1 camera la curte comuna in zona Josefin suprafata utila 38 mp compus din 1 camera hol bucatarie baie si debara dispune de 1 boxa in beci si de inca o incapere pe casa scarii se vinde mobilat la pretul de 54500 euro .

1434 EUR/m2 | 38 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Spațioasă_37mp_Bucătărie separată_etaj 1_lift_Str. Solstițiului_Totul Nou_Metrou Berceni
8

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

APARTAMENT 1 CAMERA - ZONA BUZIASULUI (AEM) - CONSTRUCTIE 2020
11

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in zona Buziasului (AEM) Locuinta reprezinta o solutie moderna de locuit, fiind o mansarda finalizata integral in anul 2020, ridicata pe un bloc solid construit in jurul anului 1990. Este o proprietate ideala pentru investitie ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Decomandat cu centrala zona Buziasului
10
2

Apartament Decomandat cu centrala zona Buziasului

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera decomandat, situat in zona Buziasului, disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 34 mp.Dispune de centrala proprie si aer conditionat. Acoperisul blocului este cu hidroizolatie (membrana) dar se strang bani pentru acoperis. Imobilul este ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera decomandata bloc etaj 1
10
1

1 camera decomandata bloc etaj 1

Vand apartament o camera complet decomandat situat la etajul 1, centrala proprie, mobilat si utilat complet, liber, accept credit bancar, scara curata cu sistem de supraveghiere, usa mewtal, termopane, balcon la dormitor, supfata utila 32 mp+balcon 5 mp, calea urseni, pret 66000 euro, tel. 074523040 ...

2063 EUR/m2 | 32 m2

Ciarda%2bRosie, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
16
1

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 35 mp. Apartamentul este renovat si modificat, bucataria a fost mutata pe hol, iar fosta bucatarie transformata in camera de luat masa mai ...

2343 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera- Direct de la dezvoltator!
7
2

Apartament 1 camera- Direct de la dezvoltator!

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera la parter, in bloc nou. Situat intr-un complex rezidential care cuprinde peste 40 de blocuri. Apartamentul se preda la cheie,obiecte sanitare incluse si loc de parcare. Orientarea acestuia este mixta, deci se bucura de lumina naturala pe tot parcursul zilei. Apartamentul ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Studio spatios 60 mp, zona Dacia, bloc 2008, mobilat complet, comision 0%
10
10

O ofertă exclusivă care NU trebuie ratată: Studio spațios cu 60 mp suprafata utila totala situat într-un bloc din 2008, zona Dacia! Este soluția ideală pentru tineri, cupluri sau ca investiție imobiliară sigură. Complet finisat, mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată. Nu este nevoie ...

1412 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Constanta, Constanta

COMISION 0% Apartament cu 1 camera, 38,4 mp, etaj intermediar, in zona Aradului
5
1

Apartament cu 1 camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2375 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios
9
8

COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios

PROPRIETAR, vand apartament 1 camera, DECOMANDAT, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 41 mp + CURTE 34 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF inclus in pret. Pret 86.000 ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 40 mp, Moara de Vant
5
1

Apartament 1 camera, 40 mp, Moara de Vant

Blitz va propune pentru cumparare un apartament cu 1 camera, cu o suprafata totala de 40 mp. Apartamentul se afla intr-un ansamblu rezidential din zona lacului Sorogari, pozitionat la subsol 1, ceea ce e in realitate un parter, aspect ce se poate observa din poza cu balconul deschis. Acesta se va vinde ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 1 camera, modern, parcare, zona Garii