Apartamente 1 camera

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 1 camera Terasă Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
IMI Residence - Sanandrei - Comision 0 - Apartament cu o camera, 38 mp
8
2

La pretul afisat se adauga TVA 21% IMI Residence, dezvoltator cu peste 10 ani de experienta in domeniul imobiliar, ofera spre vanzare apartamente de tip studio (1 camera) si apartamente de tip 2 camere (living open-space cu bucataria) amplasate intr-un cartier nou rezidential al comunei Sanandrei, localitate ...

1400 EUR/m2 | 38 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
 Apartament cu o camera, bloc nou 2026, 48 mp, etaj 1/parcare inclusa
5

VEN IMOBILIARE vă prezintă un ansamblu rezidențial nou – 2026, bloc din cărămidă, cu finisaje premium, situat într-o zonă excelentă, în apropierea Cetății, lângă Penny și Kaufland. Tip: Apartament cu o camera / Studio Suprafață totală: 48 mp Etaj: 1 din P+3 Orientare: S–V Preț: 1.600 €/mp (TVA ...

2021 EUR/m2 | 38 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament cu o camera  loc de parcare si gradina mutare imediata
10
2

Apartament cu o camera loc de parcare si gradina mutare imediata

Descoperiți o oază de confort și liniște în inima Luncii Cetățuii, cu acest apartament cochet, perfect pentru tineri profesioniști sau cupluri care doresc să își înceapă o nouă etapă în viață. Situat la parterul unei clădiri recent construite din cărămidă, acest apartament de 30 mp oferă tot ce aveți ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Oportunitate de investitie! Apartament 1 camera, et intermediar, mobilat, zona EROILOR
12

ID intern APCJ247174 Vă propunem spre vânzare un apartament cu o cameră, situat într-o locație strategică din Florești, zona Eroilor. Poziționarea imobilului oferă acces facil și rapid către principalele puncte de interes local: stații de transport în comun, unități comerciale și farmacii, fiind ideal ...

2026 EUR/m2 | 39 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
8

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!
7

Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 35 imobile + parc privat. Suprafata apartamentului ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, 0% comision
6
4

Apartament 1 camera, 0% comision

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, la cheie, in bloc NOU construit din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat in zona Braytim, comuna Giroc, aproape de Uzina de apa, zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz. Apartamentul dispune de toate utilitatile: gaz, ...