Apartamente 1 camera

Promovat
De vanzare apartament  cu o camera zona Elisabetin
4
19

De vanzare apartament cu o camera zona Elisabetin

Va oferim spre cumparata un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin. Perfect localizata fiind aproape de facultati, centru, mijloace de transpor, parcuri, gradinite, magazine, farmacii, banci. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 30mp, cu balcon inchis, centrala termica proprie, AC. Se afla ...

1867 EUR/m2 | 30 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultracentral | 42 mp utili | An construcție 2017
8
1

Apartament ultracentral | 42 mp utili | An construcție 2017

Imotrust Property vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu suprafață utilă de 42 mp, situat la etaj, într-o clădire construită în 2017, pe Strada Augustin Doinaș din Arad Compartimentarea este practică și confortabilă: -1 cameră spațioasă -Bucătărie generoasă -Baie mare Clădirea beneficiază ...

1131 EUR/m2 | 42 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera lux Darmanesti
9
2

Garsoniera lux Darmanesti

Imobilul se afla situat intr-un bloc de garsoniere si este renovata proaspat, imbunatatita, cu toate dotarile necesare. Centrala termica, complet izolata, geamuri Gealan cu 6 camere, confort termic ridicat. Exista si formula de vanzare cu mobilierul inclus. Negocierea la fata locului... Va asteptam la ...

1136 EUR/m2 | 22 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR INVESTIȚIE Felix  Studio 35 mp parter randament excelent Airbnb Încălzire în pardoseal
10

PROPRIETAR INVESTIȚIE Felix Studio 35 mp parter randament excelent Airbnb Încălzire în pardoseal

Studio NOU 2025 Ideal investiție Airbnb Băile Felix Vând studio modern, finalizat în 2025, situat în Băile Felix, la parter, într-un ansamblu nou, la câteva minute de aquapark. 35 mp utili peste media garsonierelor din zonă Încălzire în pardoseală costuri mici, confort ridicat Loc de ...

1869 EUR/m2 | 35 m2

Baile Felix, Bihor

Apartament tip studio - mobilat si utilat complet - 37mp - 68.000 Euro
4

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de bulevardul principal, mijloace de transport in comun, magazine etc. Este compus din hol, baie, living + bucatarie, balcon. Suprafata utila este de 37mp. Interiorul apartamentului este finisat modern, dispune de ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament cu o camera, Piata Balcescu
10
1

Apartament cu o camera, Piata Balcescu

Apartamentul este situat pe strada Ciprian Porumbescu, la 50m de Piata Balcescu-o zona centrala a orasului. La 15 minute de mers pe jos de Universitatea de Vest si 17 minute pana in Piata Victoriei. Se afla la etajul 4 al unui imobil cu 5 etaje. Suprafata utila este de 29.5mp, avand o buna compartimentare: -hol ...

2645 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 cam. parter- 37 mp+curte propie 20 mp -BLOC NOU -TIMISOARA- 1 loc parcare inclus- 69.000 euro
4
1

Se vinde apartament cu 1 camera tip studio, bloc nou, situat in Zona Buziasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 37 mp + curte proprie de 20 mp, fiind compartimentat astfel: camera de zi, bucatarie delimitata, debara si baie, accesul in curtea proprie facandu-se din bucatarie. Atat materialele ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament cu 1 camera  in GIROC - ID V54
5
10

Comision 0% Apartament cu 1 camera in GIROC - ID V54

ID intern: V54 Apartament cu 1 camera de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1924 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Ap.1 camera - 37 mp+curte proprie 20 mp - BLOC NOU - Timisoara - 1 loc parcare inclus - 69.000 euro
4
1

Se vinde apartament cu 1 camera tip studio, bloc nou, situat in Calea Buziasului. Apartamentul este la parter si dispune de o suprafata utila de 37 mp + curte proprie de 20 mp, fiind compartimentat astfel: camera de zi, bucatarie delimitata, debara si baie, accesul in curtea proprie facandu-se din bucatarie. Atat ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 1 camera, bloc nou, in zona Aradului
3
2

Apartament cu 1 camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2069 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1583 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc - ID V5384
2
1

ID intern: V5384 Apartament cu 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1696 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Apartament tip studio - finisaje premium - complex privat - 62.500 Euro
6
1

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la intrarea in localitatea Giroc (drum asfaltat), toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Este un apartament tip studio structurat astfel: hol intrare, baie, ...

2016 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera | Mobilata & utilata | Ivory Residence | Direct Proprietar
15

Garsonieră Ivory Residence – investiție la cheie cu venit lunar 500–800€ Atentie! - Proprietatea nu este purtatoare de TVA! - Pret final 105.000 Euro Dacă îți dorești o investiție sigură, fără bătăi de cap și cu un randament excelent, această garsonieră modernă din Ivory Residence este exact ce cauți. ...

3000 EUR/m2 | 35 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, etaj 1 - Cugir
8
1

Garsoniera, etaj 1 - Cugir

Va propun spre vanzare o garsoniera, situata in Cugir, la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje. Garsoniera are o suprafata utila de 24 mp, ideal pentru confortul unui cuplu sau pentru investitie. Garsoniera este alcatuit din: living, bucatarie, hol, baie si balcon. Zona centrala, cu acces rapid la magazine, ...

1146 EUR/m2 | 24 m2

central, Cugir, Alba

Vând Garsonieră...
9
1

Vând Garsonieră...

persoană fizică ,vând garsonieră ,situată ân Zalău strada Sfânta vineri bl G50 et 4 detalii la tel...

1100 EUR/m2 | 30 m2

Dumbrava 2, Zalau, Salaj

Promovat
Apartament 1 camera cu posibilitate extindere. Terasa 25 mp, loc parcare inclus
20

Apartamentul este situat in Cartierul Tineretului, (Zona Petrom), la etajul 4 al unui imobil de apartamente de 6 etaje dotat cu lift. Apartamentul se instraineaza astfel mobilat, dotat si utilat. Apartamentul este compus din: -Camera 27 mp Bucataria de 9 mp Baie 5,20 mp, Balcon terasa 25 mp Pentru ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

Baciu, Cluj

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera la Mansarda
10

Apartament 1 camera la Mansarda

Apartament 1 camera la Mansarda Se vinde mobilata ca si in poze Garsonieră compactă, situată în zona Lipovei din Timișoara, într-un imobil construit în anul 1979, ideală pentru investiție sau locuire individuală. Proprietatea are o suprafață utilă de aproximativ 17 mp și este eficient compartimentată, ...

2176 EUR/m2 | 17 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Decomandată,37mp,Etaj 2,Brazda,Școala Româno-Britanică.
6
2

Decomandată,37mp,Etaj 2,Brazda,Școala Româno-Britanică.

Vând garsonieră decomandată,etaj 2,brazda lui novac,zona școala româno-britanică,blocul situat în stația de autobuz E1.Suprafața utila 36.8 mp.Balcon închis,termopane Q-fort.Nu doresc colaborare cu agenții.Preț fix.Vă mulțumesc.

2432 EUR/m2 | 37 m2

Brazda+lui+Novac, Craiova, Dolj

Ap cu o cameră pe B-dul 22 Decembrie
15
4

Ap cu o cameră pe B-dul 22 Decembrie

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu o cameră pe B-dul 22 Decembrie la etajul 5 din 7 cu o Su=42 mp,format din hol central cu o debara, bucătărie cu cămară,baie, cameră și 2 balcoane deschise cu vedere la bulevard.Amenajari cu parchet lemn masiv in camera,marmura, faianță, termopane,gaz ...

1381 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea