Apartamente 1 camera

Promovat
Garsoniera confort 1 Alexandru Obregia
5
1

Garsoniera confort 1 Alexandru Obregia

Agentia Imobiliara Apulum94 Ofera spre vânzare garsoniera confort 1 Alexandru Obregia strada Turnu Măgurele sector 4. Renovata complet recent. Gresie, faianță,parchet, termopan, uși interior noi, ușă intrare metalică, instalații sanitare noi totul nou. Zona este una liniștită, Vedere pe spate, orientare ...

1828 EUR/m2 | 32 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera 43 mp | Mobilata complet |Disponibila imediat | Iuliu Maniu
10
4

Randament bun, cerere mare. Sună acum înainte să fie rezervată. Proprietatea este disponibilă pentru vizionare doar pentru cumpărători serioși. Garsonieră decomandată, spațioasă și luminoasă, cu o suprafață totală de 43 mp, situată la etajul 1, într-un imobil construit în 2021 situat într-un ansamblu ...

2358 EUR/m2 | 37 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare
4
4

Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare

Apostu Estate propune în exclusivitate spre vânzare un apartament cu o cameră, bucătărie separată, baie și spațiu de depozitare, cu suprafață utilă de 54 mp, situat la parterul unui imobil istoric din zona Piața Libertății – strada Lucian Blaga. Proprietatea oferă posibilitatea realizării accesului ...

2333 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern, parcare subterana, zona Iullius Mall
10
2

Apartament modern, parcare subterana, zona Iullius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera mobilat modern, in imediata apropiere a Iullius Mall si a Bazei Sportive Gheorgheni Apartamemtul este situat la etajul 1 al unui imobil structurat pe 6 niveluri si dispune de o suprafata utila de 37 mp plus un balcon cu suprafata de 7 mp. Compartimentarea ...

4000 EUR/m2 | 37 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare Bragadiru
10

Garsoniera de vanzare Bragadiru

Garsonieră modernă, situată în Bragadiru, într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru o persoană sau un cuplu. Suprafață: 32.1mp Clasa Enegetica A An construire 2022 Compartimetare eficientă Bucătărie open-space Baie complet utilată Balcon Etaj [3 3] Centrală proprie Pod pentru ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Cartierul+Independentei, Bragadiru, Ilfov

Vând garsonieră confort 3
6
5

Vând garsonieră confort 3

Vând garsonieră confort 3 ,Unirii Aleea Insulei ,etaj 4,Libera Sau schimb cu garsoniera in București.Ofer diferența.

1769 EUR/m2 | 13 m2

Buzau, Buzau

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

La+Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Vanzare garsonieraProprietar vand garsoniera Str.Sg.maj.Cara Anghel, nr.7, bl C57, sc.A, etj 1, reno
5
1

Proprietar vand garsoniera Str.Sg.maj.Cara Anghel, nr.7, bl C57, sc.A, etj 1, renovata. Mijloace transport Statia Bd. 1 Mai Sibiu, linia 90, 93, 69,126 Mijloace transport aprox. 237 m Cimitirul Ghencea Mijloace transpor Statia Cimitirul Ghencea, linia 173, 302, 385, N122, 122,47 Statia Garleni, linia ...

2281 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere in Giroc, Zona Braytim - ID V3361
10

Apartament 2 camere in Giroc, Zona Braytim - ID V3361

ID intern: V3361 Apartament cu 1 camere de vanzare in Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. ...

2026 EUR/m2 | 30 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 Cameră Decomandat Etaj 1 Zona Braytim Vila Contra
8
1

Apartament cu 1 cameră, decomandat, mobilat și utilat, centrala proprie, 1 bucătărie, 1 baie cu duș, cu aerisire, su: 34 mp, etaj 1 din 3 și 2 loc de parcare privat, acoperit. Momentan este inchiriat (350 euro pe luna), in cazul in care va doriti sa-l cumparati pt investitie chiriasul doreste sa ramana ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Braytim+, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Zona Braytim Unitatea Militara
7
1

Apartamet cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, 1 baie cu geam, bucatarie inchisa, centrala proprie, su: 35 mp, plus balcon, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare privat trecut in Cf. Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 72000 Euro Tel:

2057 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vând apartament 1 camera
8

Vând apartament 1 camera

Vând apartament cu o cameră, confort 1, decomandat, mobilat și utilat, la parter, cu balcon mare, în apropiere de Kaufland, Lidl, Penny.

977 EUR/m2 | 44 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
4

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu o camera si pod | Giroc | Penny
4

Apartament modern cu o camera si pod | Giroc | Penny

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu o camera, pod si 10mp de terasa, intr-un complex de blocuri noi construite, cu finisaje premium, in Giroc, foarte aproape de Lidl si Penny. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 38mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - ...

2105 EUR/m2 | 38 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu o camera si balcon | Giroc | Zone 2
5

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu o camera si balcon, in Giroc, foarte aproape de Zone2. Apartamentul este situat într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc un refugiu modern și confortabil. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 37mp. ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera + POD in Giroc zona Penny Market - ID V3600
6
1

ID intern: V3600 Apartament cu o camera de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Penny Market, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura ...

1987 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Vand apartament 1 camera zona Piata Avram Iancu ID:RH-44347-property
6
3

Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, compus din bucătărie, dormitor și baie, cu o suprafață utilă de 50 mp, situat la etajul 1 din 2. Zonă foarte bună, centrală, cu acces rapid către principalele puncte de interes: centru oraș, magazine, farmacii, restaurante, stații de transport în comun, ...

1210 EUR/m2 | 50 m2

Central, Arad, Arad

Ap.1 cam Giroc -  Decomandat - 61.150 Euro
16
1

Ap.1 cam Giroc - Decomandat - 61.150 Euro

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, situat intr-un imobil nou, in localitatea Giroc, aproape de mijloacele de transport in comun si magazine. Este dotat cu finisaje de cea mai buna calitate, centrala proprie, interfon si loc de parcare inclus. Pret 61.150 Euro Tel.0723100819

2265 EUR/m2 | 27 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Apartament cu o camera de 20 mp, zona Steaua
7
8

COMISION 0% Apartament cu o camera de 20 mp, zona Steaua

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material zidarie ...

1400 EUR/m2 | 20 m2

Steaua, Timisoara, Timis

schimb garsoniera in Azuga cu garsoniera in Bucuresti 2

schimb garsoniera in Azuga cu garsoniera in Bucuresti

schimb garsoniera in Azuga cu garsoniera in Bucuresti garsoniera este cnf.1 in bloc cu 3 etaje si se gaseste la parter total decomandat si utilitatile personalizate .are 28,5m. aproape de partie vis a vis de de pensiunea Caprioara.altele la telefon

1404 EUR/m2 | 29 m2

Azuga, Prahova

PERSOANA FIZICA vand sau schimb ap nou 2025, zona manastirii cetatuia
8
8

vand sau schimb urgent apartament nou 2025, 1 camera ,decomandat, centrala termica proprie, 47mp , priveliște superba asupra orașului, bloc tip vila , vecini f buni, liniște, aer curat mobilat si utilat .... bun pt locuit sau birou . 61500 euro. ușor neg informații telefon . Discutam si ne adaptam ...

1309 EUR/m2 | 47 m2

Iasi, Iasi

PROPRIETAR INVESTIȚIE Felix  Studio 35 mp parter randament excelent Airbnb Încălzire în pardoseal
10

PROPRIETAR INVESTIȚIE Felix Studio 35 mp parter randament excelent Airbnb Încălzire în pardoseal

Studio NOU 2025 Ideal investiție Airbnb Băile Felix Vând studio modern, finalizat în 2025, situat în Băile Felix, la parter, într-un ansamblu nou, la câteva minute de aquapark. 35 mp utili peste media garsonierelor din zonă Încălzire în pardoseală costuri mici, confort ridicat Loc de ...

1869 EUR/m2 | 35 m2

Baile Felix, Bihor

Apartament tip studio - mobilat si utilat complet - 37mp - 68.000 Euro
4

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de bulevardul principal, mijloace de transport in comun, magazine etc. Este compus din hol, baie, living + bucatarie, balcon. Suprafata utila este de 37mp. Interiorul apartamentului este finisat modern, dispune de ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament cu o camera, Piata Balcescu
10
1

Apartament cu o camera, Piata Balcescu

Apartamentul este situat pe strada Ciprian Porumbescu, la 50m de Piata Balcescu-o zona centrala a orasului. La 15 minute de mers pe jos de Universitatea de Vest si 17 minute pana in Piata Victoriei. Se afla la etajul 4 al unui imobil cu 5 etaje. Suprafata utila este de 29.5mp, avand o buna compartimentare: -hol ...

2645 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea