Apartamente 1 camera Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 1 camera Bihor Persoane Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament 1 camera,31 mp,etaj 3,Zona Rzaboieni-Oradea.
9
4

Persoana fizica vand apartament 1 camera zona Razboieni 31 mp utili. Etaj 3 zona scara linistita. Apartamentul este compus din hol,baie,bucatarie,debara,balcon inchis cu termopan si camera mare. Intarea baie bucatarie camera sunt separate. Se vinde conform pozelor. Usor negociabil! Exclus agenții ...

1610 EUR/m2 | 31 m2

Velenta, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Studio Modern în Beverly Hills, Sânmartin, Băile Felix cu încălzire în pardoseală
6
1

Oportunitate de Investiție! Direct de la proprietar Studio Modern cu Încălzire în Pardoseală - Băile Felix Vă propunem spre vânzare un studio spațios și excelent compartimentat, situat la parterul unui imobil din renumita stațiune Băile Felix. Cu o suprafață utilă de 34.78 m și dotată cu încălzire ...

1869 EUR/m2 | 35 m2

Sanmartin, Bihor

Garsonieră de Vanzare langa Ramada
4
4

Garsonieră de Vanzare langa Ramada

Garsoniera de vânzare este in spate la Hotel Ramada , pe strada Petre Ispirescu langa Biserica Emanuel este situată la etajul 1 este decomandata are schimbata ușa la intrare și geam termopan necesita renovare este închiriată și se poate prelua și chiriași și dacă se dorește pote să rămână în continuare este ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Oradea, Bihor

apartament
9
1

apartament

vand apartament in Sanmartin, suprafata utila 38 mp cu o curte proprie de 25 mp,utilat, mibilat.

1291 EUR/m2 | 58 m2

Sanmartin, Bihor

Apartament de vânzare, în blocul de lângă ștrand!
5
1

Apartament de vânzare, în blocul de lângă ștrand!

Apartamentul se vinde mobilat și utilat! Este compus din cameră, hol, bucătărie, baie, balcon!

1248 EUR/m2 | 40 m2

Beius, Bihor

INVESTIȚIE Băile Felix   Studio 35 mp parter randament excelent Airbnb Încălzire în pardoseală 2025
10

INVESTIȚIE Băile Felix Studio 35 mp parter randament excelent Airbnb Încălzire în pardoseală 2025

Studio NOU 2025 Ideal investiție Airbnb Băile Felix Vând studio modern, finalizat în 2025, situat în Băile Felix, la parter, într-un ansamblu nou, la câteva minute de aquapark. 35 mp utili peste media garsonierelor din zonă Încălzire în pardoseală costuri mici, confort ridicat Loc de ...

1869 EUR/m2 | 35 m2

Baile Felix, Bihor

vand apartament baile felix
10

vand apartament baile felix

Studio elegant cu vedere spre răsărit, etajul 2, în bloc de 4 etaje cu lift, situat în localitatea Cordău Proprietatea se află la doar 600 m de Complexul President și la 1,5 km de centrul stațiunii Băile Felix, oferind astfel o poziție convenabilă și acces facil la restaurante, magazine, atracții ...

2143 EUR/m2 | 35 m2

Baile Felix, Bihor

Proprietar vand apartament cu 1 camera  ultracentral 40 mp cu panorama
10
18

Proprietar vand apartament cu 1 camera ultracentral 40 mp cu panorama

Vand Apartament cu 1 camera in centrul istoric al orasului. -locatie de top , strada Primariei -etaj 2 2 cu acoperis nou(2024) -suprafata utila 40mp -cota parte teren 28mp -boxa la subsol 4mp -Balcon 2,7mp -ai la dispozitie terasa generoasa cu vedere panoramica perfect pentru relaxare -curte comuna ...

1695 EUR/m2 | 40 m2

Ora%252525c8%25252599ul%25252bNou, Oradea, Bihor

Garsoniera cu o camera de vanzare in zona Nufarul
10
2

Garsoniera cu o camera de vanzare in zona Nufarul

Persoană fizică vând garsoniera tip DN, cartier Nufărul, str. Bumbacului, etj 4, bloc cu acoperiș apă termală, 33 m. Apartamentul este complet renovat și recompartimentat în living cu bucătărie, instalațiile electrică și sanitare noi, contoare de apă electronice geamuri termopan, ușa metalica de siguranță. ...

2182 EUR/m2 | 33 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament 1 camera, bd Dacia, de vanzare
7
2

Apartament 1 camera, bd Dacia, de vanzare

De vanzare apartament 1 camera, decomandat, 38 mp utili, plus balcon 6 mp, situat pe Bd Dacia, etajul 11 11, doua lifturi. Mobilat si utilat, vedere panoramica si fara vizavi direct. Camera mare ( 19 mp ), bucatarie luminoasa ( posibilitate amenajare terasa adiacenta bucatariei ) si hol cu mini-dressing, ...

1816 EUR/m2 | 38 m2

Dacia, Oradea, Bihor

1610 EUR/m2 | 31 m2

Velenta, Oradea, Bihor

De vanzare apartament curte comună
10
7

De vanzare apartament curte comună

Apartamentul se afla pe strada.Nicolae Jiga(fosta Castanilor),aproape sunt stație de tramvai,taxi,scoli,grădinițe,spital,magazine,etc.In curte mai sunt trei apartamente. Apartamentul este compus din 1camera mare,bucătărie cu hol,baie,antreu și o cămară pt lemne.Exista posibilitatea de mansardare(este ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Oradea, Bihor

Garsoniera tip D Rogerius Parter inalt
6
2

Garsoniera tip D Rogerius Parter inalt

Avem plăcerea de a vă prezenta spre vânzare un apartament exclusivist cu o cameră, situat într-o zonă extrem de apreciată, în imediata apropiere a Pieței Rogerius, Oradea pe strada Traian Lalescu bloc : tip D, decomandat, parter înalt , cu suprafata de 32 mp . Compartimentare: Compartimentarea este ...

2063 EUR/m2 | 32 m2

Oradea, Bihor

Apartament cu 1 camera - Sanmartin, jud. Bihor
5

Apartament cu 1 camera - Sanmartin, jud. Bihor

Vând apartament cu 1 cameră în Sânmartin, jud. Bihor. Preț: 63.990 euro negocial. Suprafață: 35,3 mp Etaj: 1 3 An construcție: 2005 Îți prezentăm un apartament mobilat și utilat, ideal pentru un cuplu, o persoană singură sau ca investiție pentru închiriere. Construit în 2005, blocul este într-o ...

1813 EUR/m2 | 35 m2

Sanmartin, Bihor

Vând apartament cu o cameră tip DP Rogerius
10
7

Vând apartament cu o cameră tip DP Rogerius

Vând apartament cu o cameră tip DP, utilat și mobilat. Usa de siguranță, geamuri termopan cu rolete, mobilier și electrocasnice în stare foarte bună. Suprafață 34 m2, etajul 4, in Rogerius lângă piața. Pret 66000 euro negociabil

1941 EUR/m2 | 34 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vând apartament la casa în curte comuna
2
1

Vând apartament la casa în curte comuna

Vând apartament la casa în curte comuna, situat central, zona parcului Bălcescu. Apartamentul dispune de încălzire cu centrală pe gaz, este izolat are front stradal. Preț: 65.000 euro. Telefon

1970 EUR/m2 | 33 m2

Oradea, Bihor

Vând apartament cu o cameră 3

Vând apartament cu o cameră

Vând apartament cu o cameră, 40mp cu balcon, în bloc nou, etajul 4 5.

1425 EUR/m2 | 40 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament cu o cameră 2

Apartament cu o cameră

Mobilata cu anumite îmbunătăți i!!!

649 EUR/m2 | 37 m2

Marghita, Bihor

Apartament Vadu Crișului
15
2

Apartament Vadu Crișului

Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat la parter, în centrul comunei Vadu Crișului, la doar 100 de metri de primărie, într-o zonă cu vad bun și acces facil. Imobilul este amplasat lângă composesorat, fiind lipit de clădirea acestuia, ceea ce oferă un reper ușor de identificat și o poziționare ...

510 EUR/m2 | 39 m2

Vadu Crisului, Bihor

Apartament o camera 34 mp
7
3

Apartament o camera 34 mp

Descoperă confortul unui cămin primitor, perfect pentru locuit sau investiție! Se oferă spre vânzare un apartament cu o cameră, decomandat, cu o suprafață de 34 mp, situat la etajul 2, într-o zonă apreciată Bld. Dacia, Rogerius. Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Oradea, Bihor

Apartament cu o camera,38 m patrati,localitatea Marghita
5
3

Apartament cu o camera,38 m patrati,localitatea Marghita

Vand urgent apartament cu o camera ,38 metri patrati,complect utilata cu aparate electocasnice, complect mobilata,centrala proprie pe gaz,etajul 4 in localitatea Marghita str.I.L.Caragiale.PRET.:30.000 EURO NEGOGIABIL.Tel.

789 EUR/m2 | 38 m2

Marghita, Bihor

Salvează căutarea