Apartamente 1 camera Constanta

Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Garsoniera - Mamaia-Navodari-Complex Almar
10
3

Garsoniera - Mamaia-Navodari-Complex Almar

2 gars mobilate si utilate 79900E fiecare,complex cu piscina proprie la 150m de plaja,cafenele si terase la 200m ideal pt inchiriere in regim hotelier, o locatie exclusivista de cazare in Mamaia Nord

1998 EUR/m2 | 40 m2

Mamaia%2bNord, Mamaia-Sat, Constanta

Vand 1 cam studio Mamaia
10
1

Vand 1 cam studio Mamaia

Ofer la vanzare apartament 1 camera tip studio in Mamaia , reper Hanul cu peste, bloc 2023,etaj 3,suprafata utila 46 mp, absolut toate imbunatatirile, mobilat si utilat, impecabil, la cheie, 80.000 EU usor negociabil.

1739 EUR/m2 | 46 m2

Constanta, Constanta

Vand studio mobilat si utilat 40 mp
9

Vand studio mobilat si utilat 40 mp

Vă propunem spre vânzare un studio modern de 40 mp utili, situat într-un bloc nou, etaj 4 din 5 complet mobilat și utilat. Proprietatea este amplasată pe Strada Oborului nr. 37 și este eficient compartimentată ca un apartament cu 2 camere, oferind living luminos, dormitor confortabil, bucătărie și hol. ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

ICIL, Constanta, Constanta

Vand garsoniera zona posta far
10
1

Vand garsoniera zona posta far

Etaj 4 din 4. Încălzire radet. Mobilata și utilata. Direct proprietar. Colaborez cu agenții imobiliare ,nu plătesc comision.

1809 EUR/m2 | 34 m2

Constanta, Constanta

garsonieră de vânzare Inel 2
3
8

garsonieră de vânzare Inel 2

vând garsonieră Inel 2 bloc t3 preț fix 25.000 euro. prețul este fix

1923 EUR/m2 | 13 m2

Inel II, Constanta, Constanta

De vânzare garsoniera- locuință de vacanță în complex nou Sunshine rezidence
9

Vând locuinta-garsoniera, imobil nou dat în folosință în anul 2025, suprafață utilă de 33 mp și terasa in proprietate de 11 mp, parter. Boiler nou, aer condiționat nou, parchet, gresie și faianță noi, obiecte sanitare noi. Garsoniera este racordata la toate utilitățile necesare. Imobilul dispune de doua ...

1758 EUR/m2 | 33 m2

Saturn, Constanta

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament în Cumpănă zona icil 63 mp cu toate utilitățile preț 110000 euro negociabil

1746 EUR/m2 | 63 m2

Icil, Cumpana, Constanta

Vând Studio in Costinești
5
3

Vând Studio in Costinești

Vănd Studio în Costinești construit în anul 2021 Complet utilat inclusiv calorifere și instalație pregătită pentru cei care vor să monteze Centrala pe Gaz sau electrică. Poziția clădirii este langa Festivalul Beach Please!!ceea ce oferă un potențial de închiriere maxim și nu numai Aproape de Epava și ...

1857 EUR/m2 | 28 m2

Costinesti, Constanta

Studio cu parcare prima linie la mare in Resort 5 *Mamaia Nord
5

Studio 40 mp PRIMA LINIE LA MARE | CESIUNE CONTRACT Oportunitate rară de a achiziționa un studio premium în Grand Resort Tomis Villa 5 stele Mamaia Nord, prin cesiune de contract, la un preț care NU va mai fi disponibil după finalizare! Cumpără acum la recepția finală (iulie 2026) prețul ...

2425 EUR/m2 | 40 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Studiou XL ALEZZI Beach Resort
5
1

Studiou XL ALEZZI Beach Resort

UNIC PROPRIETAR .Studioul este situat in Statiunea Mamaia Nord, în Complexul Alezzi Beach, in proximitatea zonei de promenadă, vis-a-vis de plaja cu cu cel mai fin nisip de pe litoralul românesc. Studioul este generos ca suprafata, 50mp, livingul având 30mp, cu balcon din care se poate admira marea, ...

2430 EUR/m2 | 37 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Proprietar vând schimb garsonieră 31,61mp Far
2
1

Proprietar vând schimb garsonieră 31,61mp Far

Proprietar, vând schimb garsonieră suprafața 31.61 mp inclus balcon și fără balcon suprafață utila este 27.94 mp. Etaj 4 4, acoperiș renovat de 2 ani. Zona Far Billa Adresa este Str. Nicolae Bagdazar nr. 1, bl. G3, sc. A, etaj 4, apartament 131. Renovata de curand. Vand garsoniera sau accept sa o ...

1677 EUR/m2 | 31 m2

Billa/Far, Constanta, Constanta

Direct proprietar- garsoniera 36 mp, zona excelenta!
5
9

Direct proprietar- garsoniera 36 mp, zona excelenta!

Persoana fizica, vand garsoniera decomandata, 36 mp, parter aproape de City Parc, Lidl, piata Tomis 3. Ideal de locuit sau cabinet. Str. Soveja, Blocul O2

1942 EUR/m2 | 36 m2

Constanta, Constanta

Vand camera 11mp
4
8

Vand camera 11mp

Camera situata la parter cu acces stradal, situata in zona CET in suprafata de 11 mp. Posibilitatea de a construi balcon pentru cine dorește mai mult spațiu. Există loc disponibil pentru a-ti parca mașină fără plata, scoală 40 aproape, ideala si pentru cineva în vârstă fiind la parter, nu are încălzire ...

1818 EUR/m2 | 11 m2

CET, Constanta, Constanta

Urgent. STUDIO.
4

Urgent. STUDIO.

Mobilat cu toate utilitătile cu loc de parcare privat Mai multe detali la telefon.

1765 EUR/m2 | 34 m2

Techirghiol, Constanta

Studio Mamaia Nord plajă
10

Studio Mamaia Nord plajă

Studio de vânzare în Complexul Building Ștefan Promenada Resort 2, în Mamaia Nord la 40m de plajă .An construcție 2024. Totul nou. Studioul are o suprafața generoasă de 42mp ,baie cu duș și balcon . Mobila este făcută la comandă , pat king size Mobexpert . Dotările și echipamentele sunt de asemenea ...

3214 EUR/m2 | 42 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Proprietar   Studio modern 34mp, zona Abator  Far   Totul nou, utilat complet - accept credit
9

Proprietar Studio modern 34mp, zona Abator Far Totul nou, utilat complet - accept credit

Proprietar Studio modern 34mp, renovat total, zona Abator Far Totul nou, utilat complet, echipamente in garantie, etaj . Se poate achizitiona si cu credit, acte la zi. Descriere: Vând garsonieră tip studio, transformată inteligent pentru a oferi confortul a două camere, situată în Constanța, zona ...

1926 EUR/m2 | 34 m2

Abator, Constanta, Constanta

Vedere la mare Mamaia Nord - zona Opera
10
8

Vedere la mare Mamaia Nord - zona Opera

Ofer spre vanzare apartament decomandat în Mamaia, zona hotel Opera și a cluburilor Loft, Nuba ... Facilități: - vedere la mare - 1 minut până pe plajă ( card acces plaja privată) - 2 minute până la Loft - cafenea la parter - curățatorie la parter - restaurante și terase - market , farmacie, etc Zonă ...

2300 EUR/m2 | 40 m2

Navodari, Constanta

Vand studio Mamaia nord zona lidl mobilat complet
6

Vand studio Mamaia nord zona lidl mobilat complet

Vand studio open space.Mamaia nord zona lidl mobilat complet. Inclusiv rezervari pe booking. 68000 euro. Pt mai multe detalii

2000 EUR/m2 | 35 m2

Mamaia+Nord, Constanta, Constanta

Vand studio + loc de parcare Mamaia Nord
10
6

Vand studio + loc de parcare Mamaia Nord

Persoana fizica ofer spre vânzare, apartament tip studio, situat la etajul 3 3, in blocul SUNNY BEACH, strada D17, nr 2, la 150m de plaja, constructia fiind finalizata in anul 2017. Studioul are o suprafata construita de aproximativ 29 mp, din care o terasa de 5,90 mp, cu vedere la mare. Este situat ...

2034 EUR/m2 | 29 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Apartament la mare-randament foarte bun
6
1

Apartament la mare-randament foarte bun

Se vinde apartament cu o camera ideal pentru vacante sau investiție. Locuință este luminoasa si bine compartimentata si se vinde asa cum este in fotografii. Apartamentul dispune de camera spațioasă ,bucătărie funcțională, mobilată si utilata ,baie generoasă si balcon. Dotari:AC,masina de spălat rufe,centrala ...

2576 EUR/m2 | 33 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Studio Mamaia Nord vedere la mare
9

Studio Mamaia Nord vedere la mare

Studio mobilat cu vedere la mare , prima linie Mamaia Nord Studio modern, complet mobilat și utilat, situat în Mamaia Nord, cu vedere superbă la mare. Proprietatea are o suprafață totală de 47 mp (studio + terasă), oferind un spațiu confortabil și luminos, ideal pentru relaxare sau investiție. - Sistem ...

2340 EUR/m2 | 47 m2

Constanta, Constanta

Vând garsonieră studio în complexul BLAXY de pe Litoral
5
2

Vând garsonieră studio în complexul BLAXY de pe Litoral

Vând garsonieră studio în complexul BLAXY de pe Litoral, etajul 10, vedere spre mare. Detalii prin email: Folosesc WhatsApp

1889 EUR/m2 | 27 m2

23 August, Constanta

Apartament Studio prima linie la mare
10

Apartament Studio prima linie la mare

Apartament Studio cu vedere laterala la mare, et.5 , aflat în prima linie la mare, Complex Signature Promenada, mobilat și utilat, centrala termica Vaillant cu încălzire în pardoseală, aer condiționat, 37mp construiți. Ansamblul rezidențial este prevăzut cu beach bar, doua plaje private, Signature Beach ...

2463 EUR/m2 | 30 m2

Mamaia-Sat, Constanta

vanzare studio navodari
10
1

vanzare studio navodari

Super oferta! Vanzare studio Navodari, strada Promenada, nr.93A, complex Signature Promenada (Mamaia Nord), primul rand la mare, et 3, supr. utila 38 mp, (balcon 6 mp), mobilat si utilat complet (camera+ chicineta), plaja privata, restaurant la parterul blocului deschis tot timpul anului, loc de parcare ...

2105 EUR/m2 | 38 m2

Navodari, Constanta

Condo - studio de vanzare Blaxy Resort Olimp, proprietate periodica
10

Proprietar, vând condo in complexul hotelier Blaxy Premium Resort din Olimp 23 August, proprietate periodică de vacanța in saptamina 31 a fiecărui an. Complexul este situat lângă restaurantele Popasul Pescarilor și Lacul Racilor, in vecinătatea lacului Tatlageac. Camera este situată la etajul 8 (din ...

97 EUR/m2 | 32 m2

Olimp, Constanta

Garsoniera de vanzare
4
6

Garsoniera de vanzare

Inel 2 - Adivin . Va prezentam in vederea achizitiei o garsoniera in suprafata de 12 m.p. situata la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje . Garsoniera a fost renovata recent , este mobilata si utilata complet . In momentul de fata , garsoniera edte inchiriata si poate fi preluata cu chirias sau fara . Pentru ...

1864 EUR/m2 | 11 m2

Inel II, Constanta, Constanta

Studio Apartament complex Casa del Mar Mamaia Nord Nordis - loc parcare inclus
8
2

Cu o suprafață totală impresionantă de 48 mp, acest studio din ansamblul rezidențial Casa Del Mar se evidențiază ca fiind cel mai spațios din complex. Cu un design interior semnat de un designer de renume, acest studio emană eleganță și bun gust în fiecare detaliu. Un avantaj deosebit este locul ...

2396 EUR/m2 | 48 m2

Mamaia Nord, Constanta, Constanta

Studio Costinești Beach Please
5

Studio Costinești Beach Please

Vând studio în Costinești lângă festivalul Beach Please și stațiunea Nibiru, pe strada Emil Costinescu, renovat si mobilat, la 150 de metri de malul mării, bloc construit în anul 2023. Suprafața 38 mp. Et 1. Cu randament bună la închiriere sezonieră. Set poate achiziționa și cu credit bancar.

1855 EUR/m2 | 38 m2

Costinesti, Constanta

Garsoniera Nibiru Costinești
5
7

Garsoniera Nibiru Costinești

De vânzare studio exact în viitoarea stațiune Nibiru Costinești mobilata, utilată

1750 EUR/m2 | 24 m2

Costinesti, Constanta

Studio Apartament complex Casa del Mar Mamaia Nord cu vedere la mare si lac -  loc parcare inclus
8

Studio Apartament complex Casa del Mar Mamaia Nord cu vedere la mare si lac - loc parcare inclus

Cu o suprafață totală impresionantă de 48 mp, acest studio din ansamblul rezidenţial Casa Del Mar se evidențiază ca find cel mai spațios din complex. Cu un design interior semnat de un designer de renume, acest studio emană eleganță și bun gust în fiecare detaliu. Un avantaj deosebit este locul de parcare ...

2396 EUR/m2 | 48 m2

Mamaia Nord, Constanta, Constanta

Studio Sea On Mamaia Nord cu vedere la mare de vânzare TVA inclus
9

Direct proprietar, vand Studio modern în prima linie la mare Complex Sea On Transformă-ți vacanțele într-o experiență de lux sau investește într-un apartament gata de închiriat! Priveliște directă la mare trezește-te cu sunetul valurilor și aerul sărat în fiecare dimineață. Totul pregătit ...

2378 EUR/m2 | 45 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vand casa tip garsoniera Navodari
5
5

Vand casa tip garsoniera Navodari

Casuta de vanzare in Navodari, stil garsoniera, situata intr-o zona linistita, la doar 10 minute de centrul orasului, ideala pentru o persoana cuplu sau folosita ca si spatiu comercial. Compartimentare: camera, baie, bucatarie Suprafata utila: 45 mp plus 45 mp curtea Utilitati: apa, curent, gaze disponibile ...

679 EUR/m2 | 70 m2

Navodari, Constanta

Studio Mamaia

Studio Mamaia

De vanzare studio la Building Stefan Lake 2, Mamaia (puncte de reper sensul giratoriu de la Hanul cu pește, plaja Shut Up Beach) suprafaț total 41 mp. Dotat cu parcare cu bariera, supraveghere video. Locatia este situata la etajul 2 din 10 in cladire cu lift. - Bloc finalizat in 2023 Se vinde complet ...

1902 EUR/m2 | 41 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Garsoniera din construcție, aleea pelicanului, 23 mp
5
4

Garsoniera din construcție, aleea pelicanului, 23 mp

Garsonieră complet renovată, situată pe Aleea Pelicanului, ideală pentru locuit sau investiție. Suprafață: 23 mp - etaj 3 din 4, încadrată Caracteristici: renovare completă (instalații schimbate) izolație termică aer condiționat mobilată și utilată parțial (fără TV și frigider) balcon ...

2100 EUR/m2 | 23 m2

CET, Constanta, Constanta

De vânzare garsonieră Mamaia Central   locație excelentă, complet utilată și pregătită pentru invest
5
2

De vânzare garsonieră Mamaia Central locație excelentă, complet utilată și pregătită pentru invest

Oportunitate ideală în inima stațiunii Mamaia! Garsoniera este situată în Mamaia Central, vis-a-vis de plaja Rex și în imediata apropiere a hotelului Imago, una dintre cele mai căutate zone datorită accesului rapid atât către plajă, cât și către oraș. Proprietatea se află la parterul unui imobil bine ...

1842 EUR/m2 | 38 m2

Constanta, Constanta

Vanzare Studio
10

Vanzare Studio

Vand Studio in Mamaia Nord, in hotelul White Tower, este situat la etajul 1, vedere partiala la mare. Suprafața 41mp. Se vinde total mobilat.

3044 EUR/m2 | 41 m2

Navodari, Constanta

Proprietar vând studio mobilat la cheie în Mamaia Nord
5
9

Proprietar vând studio mobilat la cheie în Mamaia Nord

Proprietar vând studio mobilat și utilat la cheie în Mamaia Nord zona Lidl în ansamblul rezidențial IBO Residence. - bloc nou construit - lift - etajul 2 - vedere pe față - loc de joaca pentru copii - posibilitate loc de parcare - capacitate de cazare 4 adulți - pat matrimonial și canapea extensibilă - ...

1737 EUR/m2 | 38 m2

Constanta, Constanta

Studio Astoria Lake
3
1

Studio Astoria Lake

Vand studio in Astoria Lake 1 , Mamaia Nord 25 m2 utili +5 m2 balcon, vedere lac si mare Etaj 7 din 10

2600 EUR/m2 | 25 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Studio Mamaia Nord
8

Studio Mamaia Nord

Se vinde studio 44 mp, situat in prima linie, la doar 30 m de plaja, in zona centrală a promenadei Mamaia Nord. Studioul este o locație ideală pentru familii (2 adulți+ 2 copii), fiind complet mobilat și utilat: -1 pat mărimea king size 180x200 cm + 1 canapea extensibilă 150x190 cm -Bucătărie echipată ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Mamaia-Sat, Constanta

De la 830 m2 + TVA- Garsoniera 24.5 m2 utili in Costinesti
4
4

De la 830 m2 + TVA- Garsoniera 24.5 m2 utili in Costinesti

830 m2 + TVA Preturile afisate sunt valabile pentru plata integrala in avans ! Preturile difera in functie de avansul oferit !!! Avans 80 % - 850 m2 Avans 50% - 950 m2 Avans 20% - 1.000 m2 COMISION 0% DE LA CUMPARATOR ! Pretul include TVA - 24.600 EURO Societatea Byg-Gns Development Srl , ...

984 EUR/m2 | 25 m2

Schitu, Constanta

Salvează căutarea