Apartamente 1 camera Constanta

Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand camera 11mp
4
8

Vand camera 11mp

Camera situata la parter cu acces stradal, situata in zona CET in suprafata de 11 mp. Posibilitatea de a construi balcon pentru cine dorește mai mult spațiu. Există loc disponibil pentru a-ti parca mașină fără plata, scoală 40 aproape, ideala si pentru cineva în vârstă fiind la parter, nu are încălzire ...

1818 EUR/m2 | 11 m2

CET, Constanta, Constanta

Studio cu parcare prima linie la mare in Resort 5 *Mamaia Nord
5

Studio 40 mp PRIMA LINIE LA MARE | CESIUNE CONTRACT Oportunitate rară de a achiziționa un studio premium în Grand Resort Tomis Villa 5 stele Mamaia Nord, prin cesiune de contract, la un preț care NU va mai fi disponibil după finalizare! Cumpără acum la recepția finală (iulie 2026) prețul ...

2425 EUR/m2 | 40 m2

Mamaia-Sat, Constanta

 Garsoniera - Mamaia-Navodari-Complex Almar
10
3

Garsoniera - Mamaia-Navodari-Complex Almar

2 gars mobilate si utilate 79900E fiecare,complex cu piscina proprie la 150m de plaja,cafenele si terase la 200m ideal pt inchiriere in regim hotelier, o locatie exclusivista de cazare in Mamaia Nord

1998 EUR/m2 | 40 m2

Mamaia%2bNord, Mamaia-Sat, Constanta

Studio Apartament complex Casa del Mar Mamaia Nord Nordis - loc parcare inclus
8
2

Cu o suprafață totală impresionantă de 48 mp, acest studio din ansamblul rezidențial Casa Del Mar se evidențiază ca fiind cel mai spațios din complex. Cu un design interior semnat de un designer de renume, acest studio emană eleganță și bun gust în fiecare detaliu. Un avantaj deosebit este locul ...

2396 EUR/m2 | 48 m2

Mamaia Nord, Constanta, Constanta

Vand 1 cam studio Mamaia
10
1

Vand 1 cam studio Mamaia

Ofer la vanzare apartament 1 camera tip studio in Mamaia , reper Hanul cu peste, bloc 2023,etaj 3,suprafata utila 46 mp, absolut toate imbunatatirile, mobilat si utilat, impecabil, la cheie, 80.000 EU usor negociabil.

1739 EUR/m2 | 46 m2

Constanta, Constanta

Vand garsoniera zona posta far
10
1

Vand garsoniera zona posta far

Etaj 4 din 4. Încălzire radet. Mobilata și utilata. Direct proprietar. Colaborez cu agenții imobiliare ,nu plătesc comision.

1809 EUR/m2 | 34 m2

Constanta, Constanta

Proprietar   Studio modern 34mp, zona Abator  Far   Totul nou, utilat complet - accept credit
9

Proprietar Studio modern 34mp, zona Abator Far Totul nou, utilat complet - accept credit

Proprietar Studio modern 34mp, renovat total, zona Abator Far Totul nou, utilat complet, echipamente in garantie, etaj . Se poate achizitiona si cu credit, acte la zi. Descriere: Vând garsonieră tip studio, transformată inteligent pentru a oferi confortul a două camere, situată în Constanța, zona ...

1926 EUR/m2 | 34 m2

Abator, Constanta, Constanta

Direct proprietar- garsoniera 36 mp, zona excelenta!
5
9

Direct proprietar- garsoniera 36 mp, zona excelenta!

Persoana fizica, vand garsoniera decomandata, 36 mp, parter aproape de City Parc, Lidl, piata Tomis 3. Ideal de locuit sau cabinet. Str. Soveja, Blocul O2

1942 EUR/m2 | 36 m2

Constanta, Constanta

Vedere la mare Mamaia Nord - zona Opera
10
8

Vedere la mare Mamaia Nord - zona Opera

Ofer spre vanzare apartament decomandat în Mamaia, zona hotel Opera și a cluburilor Loft, Nuba ... Facilități: - vedere la mare - 1 minut până pe plajă ( card acces plaja privată) - 2 minute până la Loft - cafenea la parter - curățatorie la parter - restaurante și terase - market , farmacie, etc Zonă ...

2300 EUR/m2 | 40 m2

Navodari, Constanta

Vand studio Mamaia nord zona lidl mobilat complet
6

Vand studio Mamaia nord zona lidl mobilat complet

Vand studio open space.Mamaia nord zona lidl mobilat complet. Inclusiv rezervari pe booking. 68000 euro. Pt mai multe detalii

1943 EUR/m2 | 35 m2

Constanta, Constanta

Urgent. STUDIO.
4
1

Urgent. STUDIO.

Mobilat cu toate utilitătile cu loc de parcare privat Mai multe detali la telefon.

1765 EUR/m2 | 34 m2

Techirghiol, Constanta

De la 830 m2 + TVA- Garsoniera 24.5 m2 utili in Costinesti
4

De la 830 m2 + TVA- Garsoniera 24.5 m2 utili in Costinesti

830 m2 + TVA Preturile afisate sunt valabile pentru plata integrala in avans ! Preturile difera in functie de avansul oferit !!! Avans 80 % - 850 m2 Avans 50% - 950 m2 Avans 20% - 1.000 m2 COMISION 0% DE LA CUMPARATOR ! Pretul include TVA - 24.600 EURO Societatea Byg-Gns Development Srl , ...

984 EUR/m2 | 25 m2

Schitu, Constanta

garsonieră de vânzare Inel 2
3
8

garsonieră de vânzare Inel 2

vând garsonieră Inel 2 bloc t3 preț fix 25.000 euro. prețul este fix

1923 EUR/m2 | 13 m2

Inel II, Constanta, Constanta

Studio ideal pentru investiție sau locuit
6
1

Studio ideal pentru investiție sau locuit

Se vinde apartament cu o camera ideal pentru locuit sau investiție. Locuință este luminoasa si bine compartimentata si se vinde asa cum este in fotografii. Apartamentul dispune de camera spațioasă ,bucătărie funcțională, mobilată si utilata ,baie generoasă si balcon. Dotari:AC,masina de spălat rufe,centrala ...

2576 EUR/m2 | 33 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vand studio mobilat si utilat 40 mp
9

Vand studio mobilat si utilat 40 mp

Vă propunem spre vânzare un studio modern de 40 mp utili, situat într-un bloc nou, etaj 4 din 5 complet mobilat și utilat. Proprietatea este amplasată pe Strada Oborului nr. 37 și este eficient compartimentată ca un apartament cu 2 camere, oferind living luminos, dormitor confortabil, bucătărie și hol. ...

2150 EUR/m2 | 40 m2

ICIL, Constanta, Constanta

De vânzare garsoniera- locuință de vacanță în complex nou Sunshine rezidence
10
1

Vând locuinta-garsoniera, imobil nou dat în folosință în anul 2025, suprafață utilă de 33 mp și terasa in proprietate de 11 mp, parter. Boiler nou, aer condiționat nou, parchet, gresie și faianță noi, obiecte sanitare noi. Garsoniera este racordata la toate utilitățile necesare. Imobilul dispune de doua ...

1909 EUR/m2 | 33 m2

Saturn, Constanta

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament în Cumpănă zona icil 63 mp cu toate utilitățile preț 110000 euro negociabil

1746 EUR/m2 | 63 m2

Icil, Cumpana, Constanta

Vând Studio in Costinești
5
3

Vând Studio in Costinești

Vănd Studio în Costinești construit în anul 2021 Complet utilat inclusiv calorifere și instalație pregătită pentru cei care vor să monteze Centrala pe Gaz sau electrică. Poziția clădirii este langa Festivalul Beach Please!!ceea ce oferă un potențial de închiriere maxim și nu numai Aproape de Epava și ...

1857 EUR/m2 | 28 m2

Costinesti, Constanta

Studiou XL ALEZZI Beach Resort
5
1

Studiou XL ALEZZI Beach Resort

UNIC PROPRIETAR .Studioul este situat in Statiunea Mamaia Nord, în Complexul Alezzi Beach, in proximitatea zonei de promenadă, vis-a-vis de plaja cu cu cel mai fin nisip de pe litoralul românesc. Studioul este generos ca suprafata, 50mp, livingul având 30mp, cu balcon din care se poate admira marea, ...

2430 EUR/m2 | 37 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Proprietar vând schimb garsonieră 31,61mp Far
2
1

Proprietar vând schimb garsonieră 31,61mp Far

Proprietar, vând schimb garsonieră suprafața 31.61 mp inclus balcon și fără balcon suprafață utila este 27.94 mp. Etaj 4 4, acoperiș renovat de 2 ani. Zona Far Billa Adresa este Str. Nicolae Bagdazar nr. 1, bl. G3, sc. A, etaj 4, apartament 131. Renovata de curand. Vand garsoniera sau accept sa o ...

1677 EUR/m2 | 31 m2

Billa/Far, Constanta, Constanta

Salvează căutarea