Apartamente 1 camera Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
4

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Descoperă oferta!  | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL
10
2

Descoperă oferta! | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL

Apartament cu 1 cameră, la etajul 1, de vânzare în Giroc (zona Braytim - Calea Urseni) în complexul Premium Residence. Complet mobilat și utilat. Direct de la proprietar. Suprafata utilă: 32, 2 m2 + 4 m2 balcon Suprafață totală: 36 m2 Compartimentare: Hol Baie Bucătărie separată Living ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera direct de la proprietar
5
2

Apartament cu 1 camera direct de la proprietar

De vanzare apartament cu 1 camera! -Acest apartament este o oportunitate pentru investitie si nu numai, in acest moment fiind inchiriat in regim AirBnb si Booking, inregistrat la Ministerul Turismului, cu recenzii excelente! - Apartamentul face parte dintr-un bloc construit in 2024, si beneficiaza ...

2268 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
13
4

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare
5
3

Apartament cu 1 camera de vanzare

Apartament cu 1 camera de vânzare, confort 1, etaj 4 complet utilat și mobilat. Preț 43000 euro negociabil

1194 EUR/m2 | 36 m2

Lugoj, Timis

Apartament de vânzare UMT
5

Apartament de vânzare UMT

Apartament 1 cameră, etaj 1 - zona UMT, Timișoara | Complet utilat, mobilat, gata de locuit. Se oferă spre vânzare un apartament cochet cu 1 cameră, situat în zona UMT. Acesta se află lângă de Muzeul Satului, Continental Automotive și TRW, cu acces facil spre Dumbrăbița și Bega Lipovei. De asemenea, ...

2125 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament birou ultracentral
5
12

Proprietar vand apartament birou ultracentral

Proprietar vand biroul ultracentral in Piata Victoriei, 33 mp, cladire cu lift, foarte luminos. Pentru mai multe informatii va rog sa sunati la numarul de telefon .

2879 EUR/m2 | 33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
20

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Vand apartment cu o camera in Timisoara
10
1

Vand apartment cu o camera in Timisoara

Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp

2315 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
2

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

De vânzare!
4
4

De vânzare!

Garsonieră de vânzare ideală pentru locuit sau investiție Se oferă spre vânzare o garsonieră bine situată și luminoasă, perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere). Detalii principale: Suprafață: 12mp Etaj: parter Baie proprie Bucătărie funcțională Mobilată și utilată ...

2250 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera. Zona  Elisabetin Sagului
6
16

Apartament cu 1 camera. Zona Elisabetin Sagului

Suprafața utilă: 20m Compus dintr-o cameră, bucătărie boxa Strada Rusu Sirianu, Timișoara la casă Pod mansardabil Grădină: 150 m liniște în curtea, 3 vecini liniștiți totul nou: apă, gaz, canalizare, curent

2200 EUR/m2 | 20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vânzare apartament
3
24

Vânzare apartament

Vând ap cu o cameră în zona Blascovici et unu din patru are 22mp plus o debara amenajată cu rafturi

366 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament central Complex Vivalia Grand
9
5

Apartament central Complex Vivalia Grand

Agenția imobiliară CAT ESTATE vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră, situat pe Bulevardul Take Ionescu, la etajul 5 al unui imobil nou, modern, dotat cu lift și spații comune îngrijite. Localizare: Poziție excelentă, în imediata apropiere de centrul orașului, cu acces rapid la mijloace ...

2821 EUR/m2 | 39 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 1 camera, cladire istorica, Marasti Unirii
8
5

Proprietar vand apartament cu 1 camera, in cladire istorica de caramida, situat ultracentral in Timisoara, zona Marasti - Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

proprietar vand apartament 1 camera-34 mp-str daliei 18
10
2

proprietar vand apartament 1 camera-34 mp-str daliei 18

Comision ZERO pt cel care doreste pentru investitie sau pentru locuit un apartament de 34 mp, extrem de cochet, COMPLET MOBILAT(poze) situat langa muzeul de apa ( 7-8 min de zona complexului studentesc). NU este str.Daliei din Complex, ci str.Daliei de langa Muzeul de Apa. Aveti identificarea pe harta. Este ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

soarelui-aem, Timisoara, Timis

Proprietar Ap1 Camera dec, cu centrala.
5
3

Proprietar Ap1 Camera dec, cu centrala.

Proprietar vând apartament cu o cameră, situat pe Liviu Rebreanu aproape de secția 3 de Poliție la intersectie cu Calea Șagului, la etajul 4 din 5, cu o suprafață utilă de 28 mp. Apartamentul este decomandat, complet mobilat și utilat, ușă metalica, geamuri termopan, aparat de climatizare și centrală ...

2179 EUR/m2 | 28 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu o camera
4

Vand apartament cu o camera

Vand apartament cu o camera, confort 1, decomandat , 36m Bul. Dambovita, timisoara. Cumpus din: camera, baie, bucatarie, hol, camara si balcon inchis. Centrala proprie. 65000 . Tel . dupa ora 16 .

1806 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu o camera in zona Dorobanti
8
14

Proprietar, vand apartament cu o camera in zona Dorobanti

Vand apartament cu o camera, cu centrala, cheltuieli f mici la intretinere!!! Se vinde mobilat si utilat. Bucatarie utilata, aragaz, cuptor, blat de granit, masina spalat vase, masina de spalat, pat cu saltea de latex memory foam. Are 35 metri utili, este la etajul 4 din 5 ( cu mansarda) Balconul este ...

2286 EUR/m2 | 35 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare ap 1 camera
7

De vanzare ap 1 camera

Ap 1 camera 36 m situat la parterul blocului in comuna Nadrag jud Timis

417 EUR/m2 | 36 m2

Jud+Timis, Nadrag, Timis

Proprietar vand apartament 1 camera, renovat ,mobilat 30 mp pret 54.000 euro
9
6

Proprietar vand apartament 1 camera,zona Printul Turcesc;proaspat renovat. mobilat la cheie, etaj 4 cu acoperis, centrala proprie cu doar 54.000

1800 EUR/m2 | 30 m2

Printul Turcesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea