Apartamente 1 camera Timisoara Braytim Timis

Promovat
BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat
7

Vand apartament cu 1 camera, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu pod si acoperis, 34 mp utili + terasa 7 mp, in zona Braytim, langa Musicescu. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior MDF, baie cu geam, aer ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari
11
4

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 Locuri de Parcare.
9
1

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, foarte aproape de Profi de pe Musicescu - pozitie EXCELENTA - in bloc Nou. Model decomandat, cu bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat complet, totul este nou, nu a fost locuit. Centrala termica proprie cu incalzire in pardosea, videointerfon rulouri ...

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament mobilat modern in zona Braytim
3
5

Apartament mobilat modern in zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim,la etajul 1,suprafata de 47 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este compus din:hol,living,bucatarie,hol,dormitor,baie. Este situat intr-o zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz.

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera la cateva minute situate de Biserica Tosca Musicescu
6
10

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 33 mp foarte spatios, ideal pentru a locui sau investitie. Apartamentul se afla situat la cateva minute de Biserica Tosca. Pret. 59000 euro Telefon. 0723674418

1788 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM
12
1

Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM

Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera, balcon și loc de parcare situat in Braytim. Etajul 3. Apartamentul este mobilat LUX, se vinde la cheie. Centrala proprie și încălzire în pardosea. Se află situat la doar 3 minute de Biserica Tosca de pe strada Musicescu. Preț. 77800 euro la plata cash ...

2431 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
11
4

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat | Braytim - Giroc
6
1

Apartament 1 camera decomandat | Braytim - Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Braytim Giroc, într-o locație liniștită și bine conectată. Apartamentul este situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou construit în anul 2019, și are o suprafață utilă de 34 mp. Proprietatea beneficiază ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera | Parcare acoperita | 34 mp | Braytim - Muzicescu
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră, situat în Giroc, zona Braytim Musicescu, într-un bloc nou finalizat în 2024. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp, fiind eficient compartimentat și ideal atât pentru locuit, cât și pentru ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim
6

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu o camera, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 2 etaje. Anul constructiei este 2024, structura este de beton, ...

2264 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Cameră Decomandat Etaj 1 Zona Braytim Vila Contra
8
1

Apartament cu 1 cameră, decomandat, mobilat și utilat, centrala proprie, 1 bucătărie, 1 baie cu duș, cu aerisire, su: 34 mp, etaj 1 din 3 și 2 loc de parcare privat, acoperit. Momentan este inchiriat (350 euro pe luna), in cazul in care va doriti sa-l cumparati pt investitie chiriasul doreste sa ramana ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Braytim+, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Zona Braytim Unitatea Militara
7
1

Apartamet cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, 1 baie cu geam, bucatarie inchisa, centrala proprie, su: 35 mp, plus balcon, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare privat trecut in Cf. Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 72000 Euro Tel:

2057 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Giroc Mobilat/Utilat Etaj Intermediar
7

Apartament 1 camera Giroc Mobilat/Utilat Etaj Intermediar

Apartament 1 camera Giroc Mobilat/Utilat 360Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cochet cu 1 cameră, situat într-o zonă foarte bună din Timișoara, pe strada Daliei, în apropiere de Muzeul Apei. Preț: 80.000 euro Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări: Adrian – 0734 ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni
2

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camere, 46 mp utili, in zona Braytim-Calea Urseni , o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 1, balcon 6 mp si este desfasurat astfel: hol, living ...

1700 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament la parter cu balcon. Bucatarie separata. Loc de parcare
7

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1924 EUR/m2 | 37 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament spatios cu 1 camera de vanzare, zona Braytim, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, localizat in judetul Timis, Giroc, in zona Braytim. Apartamentul este situat la etajul 2 si are o suprafata de 34 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Dormitor open space cu bucataria - Baie cu geam - ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare, 32mp utili+4mp balcon, zona Braytim
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in zona Braytim apartinand de Giroc, judetul Timis . Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere se afla magazine si supermarket-uri precum Kaufland, Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, Gradinita la o ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera IDEAL PENTRU INVESTITIE Braytim Giroc
9
3

De vanzare apartament cu 1 camera cu o suprafata de 33 mp utili (incluzand terasa de 5.5 mp utili) Bloc nou 2024 Loc parcare CF inclus. Apartamentul se afla situat pe stada Mussicescu la 3 minute de BISERICA TOSCA, aproape de Calea Urseni si AEM. Pret. 64900 euro Telefon. 0723674418

1967 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea