Apartamente 1 camera Timisoara Sagului Timis

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, bloc cu lift, zona Sagului, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 1 camera, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 37 mp utili si este situat la etajul 8 din 10 intr-un bloc cu lift. - Hol de acces - Bucatarie - Dormitor - Baie - Balcon ...

1500 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sagului, Timisoara, bloc de apartamente
4
2

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 4/5, intr-un bloc cu doar 2 apartamente pe nivel, si are o suprafata de 17 mp. Compartimentare: • Camera • Chicineta • Baie Caracteristici: • Plita ...

2141 EUR/m2 | 17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

1500 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
129

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
4
9

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Propunem spre vanzare un apartament cu o camera, mobilat, situat in zona Brancoveanu. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3 si are o suprafata de 35 mp. Compartimentarea este decomandata. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera. Zona  Elisabetin Sagului
6
14

Apartament cu 1 camera. Zona Elisabetin Sagului

Suprafața utilă: 20m Compus dintr-o cameră, bucătărie boxa Strada Rusu Sirianu, Timișoara la casă Pod mansardabil Grădină: 150 m liniște în curtea, 3 vecini liniștiți totul nou: apă, gaz, canalizare, curent

2200 EUR/m2 | 20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Doina,avand o suprafata de aproximativ 34 mp,situat la etajul 1. Apartamentul este mobilat modern,bine intretinut,fiind potrivit atat pentru a fi locuibil dar si ca o potentiala investitie. Acces rapid la statii de autobuz si tramvai dar si la zone comerciale. Pentru ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului
3
9

Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului, langa Kaufland, la etajul 2,suprafata de 29 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Este perfect atat pentru o viitoare investitie cat si pentru locuit. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
54

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera,situat la etajul 1,suprafata de 29 mp,aproape de Shopping City. Este situat intr-o zona buna,cu mijloace de tranport in apropiere. Se vinde complet mobilat si utilat cu toate cele necesare. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru orice ...

1552 EUR/m2 | 29 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Sagului-Dambovita, apartament 1 camera decomandat, centrala gaz
4
1

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera de 36m², model confort 1, decomandat, parter, bloc izolat termic. Dispune de centrala proprie pe gaz, balcon, camara de alimente. Se vinde mobilat si utilat. Pret solicitat de proprietar de 65000€. Se percepe comision. Pentru detalii si vizionari sunati ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
12

De vanzare apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Calea Sagului. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 3. Incalzire se face deocamndata la oras, centrala este in curs de montare Se vinde mobilata si utilata ca in poze. Sunati pentru vizionari.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu
3
31

Apartament cu o camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Liviu Rebreanu, 32 mp, etaj 1. Locuința este amplasată într-un bloc civilizat, cu acces rapid la punctele de interes și rețeaua de transport, ideală pentru locuit sau investiție. Imobilul este bine întreținut. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contact ...

1750 EUR/m2 | 32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
16

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Șagului, 30 mp, etaj 3. Proprietatea beneficiază de o poziționare bună,cu acces rapid către principalele artere ale orașului, fiind ideală pentru o persoană sau ca investiție imobiliară. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
2

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea