1 cameta Dambovita 62000
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
ieri 10:04
Anunțuri promovate – Vezi toate
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
ieri 10:04
Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...
1713 EUR/m2 | 40 m2
Șagului, Timisoara, Timis
ieri 10:30
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:45
Proprietar, vand apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea ...
2895 EUR/m2 | 38 m2
Piata+Unirii, Timisoara, Timis
15 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar vand apartament cu 1 camera, in cladire istorica de caramida, situat ultracentral in Timisoara, zona Marasti - Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...
2651 EUR/m2 | 43 m2
Timisoara, Timis
15 mai
Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...
2118 EUR/m2 | 34 m2
Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis
14 mai
Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră decomandat, situat la parter înalt, ideal pentru locuit sau investiție, in zona Aradului. Apartamentul dispune de balcon închis în termopan, integrat în cameră, oferind un spațiu suplimentar util. Locuința este renovată, cu finisaje moderne ...
2014 EUR/m2 | 36 m2
ARADULUI, Timisoara, Timis
14 mai
apartament confortabil, clima noua, performantă A++, inclusă în preț, zona verde în jur, parcuri, liniște, fără zgomot de trafic aglomerat, acoperiș în scurt timp . Se poate alege încălzire Colterm sau centrala de apartament ( există deja instalație și contor de gaz separat de comun ). Parcare foarte ...
1800 EUR/m2 | 25 m2
Blașcovici, Timisoara, Timis
14 mai
Apartamentul se află la etajul 5 din 5 al unui bloc mansardat, în zona Blașcovici, aproape de piciorul pasarelei. Suprafața utilă este de 34 mp: semidecomandat, o cameră cu bucătărie, supanta, baie cu vană (cu aerisire, fără geam), hol, spațiu de depozitare (dulap tip walk-in). Cuptor electric cu aragaz ...
1529 EUR/m2 | 34 m2
Timisoara, Timis
14 mai
Apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul se vinde cu ...
2014 EUR/m2 | 36 m2
Aradului+Est, Timisoara, Timis
14 mai
Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
14 mai
Vand aparatment cu o camera 32 mp,la mansarda anul constructie 2009.Calea Buziasului str.venus nr.27 (poarta e Aem).complet mobilat (centrala termica si clima). Pret: 54000 Euro Negociabil Tel:
1688 EUR/m2 | 32 m2
Timisoara, Timis
14 mai
Proprietar vand biroul ultracentral in Piata Victoriei, 33 mp, cladire cu lift, foarte luminos. Pentru mai multe informatii va rog sa sunati la numarul de telefon .
2879 EUR/m2 | 33 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
13 mai
Agenția imobiliară CAT ESTATE vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră, situat pe Bulevardul Take Ionescu, la etajul 5 al unui imobil nou, modern, dotat cu lift și spații comune îngrijite. Localizare: Poziție excelentă, în imediata apropiere de centrul orașului, cu acces rapid la mijloace ...
2821 EUR/m2 | 39 m2
Take+Ionescu, Timisoara, Timis
13 mai
Vând apartament 1 cameră de tip SAD. Direct de la proprietar. Localizat central pe str. Iancu Văcărescu alpoape de pompieri și piața Iozefin. Multiple mijloace de transport în imediata apropiere și locuri de parcare la discreție. Curte comună vecini putini. Ideal pentru un Birou, Frizerie sau Tatto ...
Timisoara, Timis
13 mai
Se oferă spre vânzare un apartament luminos și bine compartimentat, situat în zona Freidorf, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție.
1280 EUR/m2 | 25 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
13 mai
Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...
2000 EUR/m2 | 36 m2
Aradului, Timisoara, Timis
13 mai
Proprietar ofer la vanzare un apartament situat la etajul unu al unei cladiri istorice in Piata Sf Gheorghe(colt cu Piata Libertatii). Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o ...
2556 EUR/m2 | 45 m2
Timisoara, Timis
12 mai
Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision
1754 EUR/m2 | 37 m2
Timisoara, Timis
12 mai
Suprafața utilă: 20m Compus dintr-o cameră, bucătărie boxa Strada Rusu Sirianu, Timișoara la casă Pod mansardabil Grădină: 150 m liniște în curtea, 3 vecini liniștiți totul nou: apă, gaz, canalizare, curent
2200 EUR/m2 | 20 m2
Șagului, Timisoara, Timis
12 mai
Vand apartament cu o cameră, 36 m, decomandat, zona Dâmbovița
1750 EUR/m2 | 36 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
12 mai
Vând apartament cu o cameră la parter,în bloc ANL ,situat pe strada Ioachim Miloia nr 52 din între zona Calea Sagului și Girocului aproape de Liviu Rebreanu ,Timișoara ,având suprafața utilă de 43,24 mp constând dintr-un hol de intrare de 2.81 mp,urmat pe dreapta de o cameră mare de 27,70 mp ,împărțită ...
1605 EUR/m2 | 43 m2
Timisoara, Timis
12 mai
Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp
2315 EUR/m2 | 27 m2
Girocului, Timisoara, Timis
12 mai
Vand apartament cu o camera, confort 1, decomandat , 36m Bul. Dambovita, timisoara. Cumpus din: camera, baie, bucatarie, hol, camara si balcon inchis. Centrala proprie. 65000 . Tel . dupa ora 16 .
1806 EUR/m2 | 36 m2
Sagului, Timisoara, Timis
11 mai