Apartamente 1 camera Timisoara Timis

Promovat
De vanzare apartamanet cu 1 camera in zona Complexul Studentesc
3
5

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera, semidecomandat, in Complexul Studentesc la etajul 3

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in Torontalului
3
13

Apartament de vanzare in Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Torontalului,la etajul 2,suprafata de 26 mp,se vinde complet utilat si mobilat. In apropiere sa,se afla diverse centre comerciale,statii de tramvai,farmacii,scoli,gradinite,etc. Pentru mai detalii contactati numarul afisat!

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc
4
2

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc

Blitz va propune o garsonieră – Zona Complex Studențesc, Timișoara Locație: Situată la doar 3 minute de mers pe jos de Complexul Studențesc, această garsonieră se află într-o zonă extrem de accesibilă și dinamică, aproape de: Universitatea de Vest și Politehnica Supermarketuri (Lidl, Profi, Mega ...

2188 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

GARSONIERA AMENAJATA IN ZONA ARADULUI la 48.000 euro
13
2

GARSONIERA AMENAJATA IN ZONA ARADULUI la 48.000 euro

NEO IMOBILIARE va propune spre vanzare o garsoniera ,in zona CL ARADULUI-AGRONOMIE,cu o supraf utila de 21 mp,situat intr un bloc de garsoniere ,la etajul 3 4 ,complet renovat si mobilat ,dispunand de centrala pe bloc.PRET VANZARE 48.000 euro si comision agentie. TEL 0721 830 347

2286 EUR/m2 | 21 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

 COMISION 0% Apartament 1 camera, 30 mp utili - Complexul Studentesc
8

COMISION 0% ID: P2613 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 30 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1977. Apartamentul dispune de balcon de 2mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2
5

Apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2

Voog Development va propune spre vanzare ,apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2 Preț: 48.000 € (negociabil) ✨ O oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință personală, situat într-o zonă accesibilă și bine conectată – Șagului. Detalii principale: Etaj 2 Suprafață utilă: 20 mp Încălzire ...

2400 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră, 40,09 mp, zona Ghirodei
1

Apartament 1 cameră, 40,09 mp, zona Ghirodei

Blitz,vă propune spre vânzare într-o zonă liniștită și verde a orașului, un studio modern cu finisaje de înaltă calitate și prețuri competitive. Fiecare apartament a fost proiectat în urma unui studiu atent, pentru a asigura confort, lumină naturală și un flux luminos. Proprietatea este compusă din ...

1916 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 33 mp, zona Piata Victoriei
1

Apartament 1 camera, 33 mp, zona Piata Victoriei

Blitz vă propune un apartament cu o camera, suprafata utila de 33 mp situat in Piata Victoriei Compartimentare: -camera -bucatarie -hol -baie -balcon 3 mp Cod ofertă / ID BLITZ: P163444

2894 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Apartement 1 camera, etaj 4/5, 37 mp utili, decomandat - zona Dambovita
8

ID: p2609 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 52mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport ...

1621 EUR/m2 | 37 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o cameră în zona Timocului Timișoara
7
3

Vând apartament cu o cameră în zona Timocului Timișoara

De vânzare apartament cu o cameră în suprafață de 37 mp util, situat pe strada Ion Creanga ( zona Timocului) în Timișoara parter înalt la un bloc construit și finalizat în 1990 compus din cameră mare, bucătărie cu cămară alăturată, un hol spațios și o baie cu cadă . Apartamentul are centrala proprie ...

1754 EUR/m2 | 37 m2

Fabric, Timisoara, Timis

1 Cameră | Renovat complet | zona Take– IPJ/ISHO | Ideal investitie
5

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră complet renovată, situată într-o zonă centrală de top, în imediata apropiere de IPJ și complexul rezidențial ISHO Timișoara. Datorită poziției și amenajării, proprietatea este pregătită pentru utilizare imediată, fiind o alegere excelentă ...

2629 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

1 Cameră Decomandat, Etaj 2 | Zona AEM – Calea Buziașului | Investitie
7
1

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 1 cameră, situat în Calea Buziașului, în proximitatea sensului giratoriu AEM – o zonă foarte bine conectată și apreciată. Proprietatea se remarcă prin poziția excelentă, accesibilitatea ridicată și potențialul investițional, ...

1739 EUR/m2 | 31 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera decomandata, 33 mp, zona Circumvalatiunii
3

BLITZ vă prezintă un apartament cu o cameră decomandată, situat în zona Circumvalațiunii, una dintre cele mai căutate zone ale orașului, datorită accesului rapid către centre comerciale, transport public și zona centrală. Apartamentul are o suprafață de 33 mp și este amplasat la etajul 1, beneficiind ...

1909 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 1 CAMERA ZONA BLAJCOVICI LA `56.000 EURO
9

APARTAMENT CU 1 CAMERA ZONA BLAJCOVICI LA `56.000 EURO

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, spațios și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită. Locație: zona Ronat–Blascovici, strada Lisabona Suprafață utilă: 33 mp Etaj: 3 din 4 Preț: 56.000 € (ușor negociabil) Comision agenție aplicabil Telefon: 0721 830 ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 32 mp, Etaj 6- Zona Circumvalatiunii
17

Apartament 1 camera, 32 mp, Etaj 6- Zona Circumvalatiunii

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 6 intr-un bloc de 10 etaje care dispune de lift, in Zona Circumvalatiunii. Pozitionarea este una excelenta, chiar vis-a-vis de Gym One si Mega Image, la doar 3 minute de mers pe jos de LIDL. Statia de tramvai se afla la ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera | Bujorilor-Timisoara | 65.000 EUR
9

Apartament 1 camera | Bujorilor-Timisoara | 65.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat în Timișoara, strada Bujorilor, amplasat într-o zonă cu acces facil la magazine, centre comerciale, mijloace de transport în comun și alte puncte de interes. Apartamentul are o suprafață utilă de 40 mp și este situat la ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

COMISION 0% APARTAMENT DIN 2018, TIMISOARA, TORONTALULUI - ARADULUI
11

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat,nbsp;nbsp;intr-un bloc dat in folosinta in 2018, in zona ARADULUI-TORONTALULUI, situat la etajul 7. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp si o terasa de 10 mp, plus un loc de parcare subteran. Este complet amenajat, mobilat si utilat, ...

Timisoara, Timis

1 camera, 38 mp, centrala termica, etaj 2, Zona Sagului-Steaua!
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Steaua, zona , intr-un imobil construit in anul 1992 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de 40 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Steaua, Timisoara, Timis

Ap.2 cam. parter- 37 mp+curte propie 20 mp -BLOC NOU -TIMISOARA- 1 loc parcare inclus- 69.000 euro
4
1

Se vinde apartament cu 1 camera tip studio, bloc nou, situat in Zona Buziasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 37 mp + curte proprie de 20 mp, fiind compartimentat astfel: camera de zi, bucatarie delimitata, debara si baie, accesul in curtea proprie facandu-se din bucatarie. Atat materialele ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Ap.1 camera - 37 mp+curte proprie 20 mp - BLOC NOU - Timisoara - 1 loc parcare inclus - 69.000 euro
4
1

Se vinde apartament cu 1 camera tip studio, bloc nou, situat in Calea Buziasului. Apartamentul este la parter si dispune de o suprafata utila de 37 mp + curte proprie de 20 mp, fiind compartimentat astfel: camera de zi, bucatarie delimitata, debara si baie, accesul in curtea proprie facandu-se din bucatarie. Atat ...

1865 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, etaj 1, 33mp utili, zona Circumvalațiunii
9

ID: p2586 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere, 33mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+10, anul constructie 1970. Apartamentul dispune de balcon de 3mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1969 EUR/m2 | 33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea