Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei
5

2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

Ofer spre inchiriere apartament amenajat frumos si foarte confortabil in Giroc vis a vis de Eso pe Calea Timisoarei. 2 camere cu bucatarie open space, balcon cu vedere către răsărit. Etajul 3. Parcare privata. Pret 380 eur. Fara animalute. camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

7 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vanzari apartament 67700 euro
10
32

Vanzari apartament 67700 euro

Vând apartament 2 camere,la casa,et.1,ultracentral ,aproape de piata av.iancu.Ap. este renovat,amenajat,mobilat și utilat este la strada și are fațada izolata cu polistiren. Are 50 mp utili,hol,baie,bucătărie,cămară,utilități complete,toate sant noi,centrala pe gaz.Tot ce se afla în ap.este nou.Ap. ...

1354 EUR/m2 | 50 m2

Arad, Arad

Promovat
Vind apartament 2 camere decomandat in zona bună etaj 4 in cartierul Victoriei Tirnaveni 44.000
8
2

De vînzare apartament cu 2 camere decomandat in localitatea Tirnaveni Mureș etaj 4 in Cartierul Victoriei Nr 21.Pret 44000 .Mai multe relații la Nr de tel. .

863 EUR/m2 | 51 m2

Tarnaveni, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere decomandat Brancoveanu - Huedin, mobilat și utilat, etaj 10 10, loc parcare, 67.000
5
5

Apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Berceni, zona Huedin, într-un bloc din beton construit în anul 1976, la etajul 10 din 10. Locuința are o suprafață utilă de 38 mp și se vinde mobilată și utilată, fiind potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul beneficiază ...

1724 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
16
1

Apartament 2 camere

Proprietar Cadastru intabulare certificat energetic Separație apa gaze energie electrică Construcție din beton, fără risc seismic An construcție - 1980, deci, după cutremurul din 1977 Situat în punctul cardinal Sud, gară, autogară, Lidl, cofetărie, patiserie, brutărie, farmacie, piese auto... Etaj ...

1222 EUR/m2 | 45 m2

Valenii de Munte, Prahova

Vand apartament 2 vamere Aleea Pantelimon nr 15 17 4

Vand apartament 2 vamere Aleea Pantelimon nr 15 17

Vand Apartament 2 camere semidecomandat in Sectorul 2 Bucuresti Aleea Pantelimon nr 15 17 la capatul lui 14 bloc utilat centrala gaze gresie faianta termopan nou bloc izolat nou in aprile 2025 pentru mai multe detalii sunati la nr de telefon

1536 EUR/m2 | 28 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament ultracentral
7
5

Apartament ultracentral

Va ofer spre vanzare apartament cu o suprafata utila de 53 mp situat la etaj 8 din 10 în zona centrala,P ta Teatrului. Imobilul este compus din 2 camere,bucatarie,baie,camara,2 holuri. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Preț 115000 euro negociabil Telefon .

2170 EUR/m2 | 53 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere mobilat si utilat
4
13

Apartament 2 camere mobilat si utilat

De vanzare aproape de Straja, in Lupeni Zona Nivelt(langa scoala nr.3) : Apartament mobilat , mobila bucatarie,aragaz, frigider,baia utilata cu cabina dus , boiler si masina de spalat , centrala termica cu instalatie din cupru, gresie, faianta, parchet melaminat, utilitati contorizate separat, izolatie ...

638 EUR/m2 | 47 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament 2 camere de vanzare
10

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Ulmilor la Troita . Et 4 din 4 , bloc acoperit cu pod si spatiu de depozitare (boxa ) recent renovat .Recent renovat : centralatermica Motan , instalatie termica pe cupru calorifere schimbate , geamuri termopan, aer conditionat . Se vinde cu tot ce se vede in poze ...

1218 EUR/m2 | 41 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere,50mp,complet mobilat si utilat ca in poze, cu loc de parcare propriu.Apartamentul este gata de mutare sau perfect pentru inchiriere. Ideal atat pentru locuit cat si pentru investitie.

1220 EUR/m2 | 50 m2

Cartierul Ciuc, Sfantu Gheorghe, Covasna

De vânzare
1

De vânzare

mai multe detalii la numărul de telefon.

2500 EUR/m2 | 44 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vând apartament în Urlați

Vând apartament în Urlați

Vând apartament cu 2 camere decomandat situat într-o zonă liniștită din Urlați, aproape de magazine, școală și mijloace de transport. Locuința beneficiază de o compartimentare practică, luminoasă și funcțională, ideală pentru familii, investitori sau persoanele în căutare de confort și accesibilitate ...

1094 EUR/m2 | 64 m2

Urlati, Prahova

Vând apartament cu doua camere central sau schimb cu casa in Drăgășani .Ap se vinde parțial mobilat
4
1

Apartamentul este cu doua camere cu o suprafață de 53 m. Renovat cu instalație electrică noua ,centrala termica ,aer condiționat ,rulouri exterioare ,izolat interior ,exterior .

1038 EUR/m2 | 53 m2

Dragasani, Valcea

Apartament 2 camere Nadrag, etaj 2
7
1

Apartament 2 camere Nadrag, etaj 2

Se vinde apartament 2 camere, balcon, parchet lemn, semidecomandat, etaj 2, zona centrală, gaz, curent, canalizare. Detalii la telefon.

375 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare oras Faurei, Jud. Braila
5
1

Apartament de vanzare oras Faurei, Jud. Braila

Proprietar, vând apartament. Vând apartament cu 2 camere, în orașul Făurei, Jud. Brăila. Apartamentul este decomandat,confort 1, 56m ,format din: living, bucătărie, dormitor, baie, debara, hol si balcon 7m închis cu termopan. Apartamentul beneficiază de: Centrală și aer condiționat noi schimbate în ...

643 EUR/m2 | 56 m2

Braila, Braila

Vand apartamen Calea Torontalului Timisoara- Campeador City, str Ioan Anton
5

Vand apartament in Timisoara - Calea Torontalului - Campeador City- str Ioan Anton, nr. 2. Apartamentul se afla la parter are o suprafaţă utilă totala de 57 mp şi are următoarea compartimentare: - hol acces; - open space - living room şi bucătărie, cu acces la terasă; - dormitor - baie; - terasă de ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Vitan  Mihai Bravu langa metrou
16
4

Apartament 2 camere Vitan Mihai Bravu langa metrou

Apartamentul se vinde mobilat utilat. Dispune de spații de depozitare. Ideal pentru un cuplu dar și pentru investiție. Se poate prelua chiriașul. Statie de metrou și tramvai la 2 minute de mers pe jos. În imediata apropiere se află numeroase supermarketuri, săli de fitness,Mall Vitan, Mall Sun Plaza ...

3229 EUR/m2 | 48 m2

Sector 3, Bucuresti

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean 2

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean

Ap cu 2 camere de vanzare langa Spitalul Judetean,et 3,decomandat,recent amenajat,cu centrala proprie,pret 85000 euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere ,decomandat 50 mp. Parter-Bd. Constantin  Brancoveanu
9
3

Apartament cu 2 camere ,decomandat 50 mp. Parter-Bd. Constantin Brancoveanu

Apartament 2 camere,decomandat 50 mp, Parter , strada Lamotesti 6A, Bd. Constantin Brâncoveanu, București Vând apartament 2 camere decomandat,situat la parter, cu suprafață utilă de 50 mp, într-un bloc construit în 1979, pe Bulevardul Constantin Brâncoveanu Sector 4, București. Locație excelentă, ...

1880 EUR/m2 | 50 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament
7
1

Apartament

Vând apartament două camere, etaj 2,centrală pe gaz, izolat exterior, 43 m2! Zona Vest!

1279 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

De vânzare ap. 2 camere, pret 66000 EUR
10
5

De vânzare ap. 2 camere, pret 66000 EUR

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat, et. 4 4, bloc anvelopat, pe str. drumul găzarului (la 50 m de Lidl). Preț 66000 , usor negociabil. Nu colaborez cu agențiile imobiliare! Tel. 0 șapte 2 cinci 6 trei 2 șapte 3 șase.

1737 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând apartament 1

Vând apartament

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, AC, 2 balcoane, zona Popa Șapcă.

1807 EUR/m2 | 57 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Apartament 2 dormitoare
5
1

Apartament 2 dormitoare

Apartament de vânzare la intrare în Borhanci. Imobil în curte privată, cu parcări și spațiu verde . Apartamentul este compartimentat : 2 dormitoare, living cu bucătărie, baie cu geam, având suprafața de 54 mp + balcon 8 mp. Apartamentul se află la parter și dispune de boxă pentru depozitare.

4389 EUR/m2 | 54 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea