Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apt doua camere mobilat si utilat, cu garaj inchis la demisol 4

Vand apt doua camere mobilat si utilat, cu garaj inchis la demisol

Apt e situat la intrarea in Mamaia la intersectia Bl cu Str Unirii, langa LakeView. Pretul e negociabil plus renovarea lui prin schimbarea faiantei, gresiei, parchet. Apt detine un garaj inchis la demisol.

2826 EUR/m2 | 46 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
11

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament decomandat de vânzare
6
2

Apartament decomandat de vânzare

Apartament decomandat cu 2 camere. La 2 minute de școală, grădiniță, primărie, spital zonă centrală a orasului cu loc de parcare pret 65 000 de euro nr telefon

1354 EUR/m2 | 48 m2

Medgidia, Constanta

Vand Apartament 2 camere, bloc nou, Dumbravita
10
1

Vand Apartament 2 camere, bloc nou, Dumbravita

Vand apartament cu 2 camere, 52.46 mp utili + balcon generos de 6.24 mp, clasa energetica A, si are inclus si 2 locuri de parcare. Apartamentul este situat la etajul 2, într-un imobil cu regim de înălțime P+2E+M, mansarda fiind locuită. Se afla pe strada Miksath Kalman, strada recent renovat, cu canalizare, ...

2308 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Vand sau schimb apartament
5
2

Vand sau schimb apartament

Vand sau schimb apartament Complex Rasarit de Soare( Pacurari) , 2 camere open space 34mp, boxa pe hol 3mp, loc de parcare 12mp cu apartament una camera in zonele - Arcu Gara, Central, Podul de Fier, Tatarasi. Apartamentul de poate preda asa cum este prezentat in fotografii.

2529 EUR/m2 | 34 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Vând apartament
5

Vând apartament

Vând apartament, 2 camere , zona monument

1500 EUR/m2 | 50 m2

Bals, Olt

vind apartament 2 camere 1

vind apartament 2 camere

apartament confort 1 marimea de 55 metri patrati,utilat cu termopane usa metalica la intrare,incalzire cu teracota,boiler

Orsova, Mehedinti

Apartament zona liniștită de vânzare!
9

Apartament zona liniștită de vânzare!

Ofer sper vânzare apartament cu 2 camere în Dej, zonă bungar, strada Pepineriei , numar 11 , bloc S2 , etajul IV cu o suprafață total de 50,63 mp . Apartament izolat cu acoperiș și beci propriu, renovat recent , termopane, cantrala noua, fara mobilier . Preț 70k eur cash sau prin credit 75k eur negociabil. ...

1373 EUR/m2 | 51 m2

Dej, Cluj

Apartament 2 camere   Cartier Solar | Etaj 3 | Vedere parc
5
6

Apartament 2 camere Cartier Solar | Etaj 3 | Vedere parc

Apartament 2 camere Cartier Solar | Etaj 3 | Vedere parc | 120.000 Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Bulevardul Metalurgiei nr. 132, în Cartierul Solar, etaj 3, într-un imobil construit în 2018, cu vedere deschisă către parc. Locuința este luminoasă, bine compartimentată ...

417 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Central, liber, Centrala Termica, mobilat
11
13

Garant Imobiliare vinde apartament 2 camere, zona Expo Parc-Calea Bucuresti-Livezilor, confort 1 SD, etaj 4 4. Apartamentul are suprafata: 47 mp este compus din sufragerie, dormitor, bucatarie, 2 holuri, grup sanitar si un balcon. Are ca dotari : Centrala termica 24kW, calorifere otel, Aer conditionat, ...

1616 EUR/m2 | 43 m2

Pitesti, Arges

 Vand sau sch apartament Mioveni
5
2

Vand sau sch apartament Mioveni

Vand apartament 2 camere(la cheie,52 m UTILI fara balcon) conf 1 Mioveni str Pietei parter inalt (F12) sau sch cu apart 2 camere Pitești (poate fi si conf 2)ofer diferenta ..

1212 EUR/m2 | 52 m2

Mioveni, Arges

Caut colegă de apartament,cartier Militari residence.Anuntul este doar pentru fete!
2
1

Caut colegă de apartament,cartier Militari residence. Pentru mai multe detalii vă aștept în privat. Țin să precizez că proprietarul nu acceptă animale. Camera disponibilă este cea din imagini. Chiria este de 1350 lei,plus celelalte utilități care se vor împărți la doi. Anunțul este valabil doar pentru ...

9 EUR/m2 | 33 m2

Rosu, Ilfov

Vand apartament 2 camere Oradea
5
4

Vand apartament 2 camere Oradea

Vând apartament două camere, în Oradea, etaj 4 4, acoperiș țiglă, mobilat, imediat ocupabil, preț 72000 euro ușor negociabil. Nu sunt interesat de colaborare cu firme de intermediere. Nu accept vanzarea prin credite ipotecare cu bănci.

1309 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Vând apartament 2 camere bloc nou Iuliu Maniu 6R Novum
7

Vând apartament 2 camere bloc nou Iuliu Maniu 6R Novum

Vând apartament 2 camere tip 1 nemobilat este închiriat ca birou in prezent. Etajul 1 Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare. Nu deranjați inutil, nu este negociabil prețul.

3651 EUR/m2 | 63 m2

Sector 6, Bucuresti

Vând apartament
9
4

Vând apartament

Apartament cu doua camere, bucătărie,balcon, cămară,debara,baie.Apartamentul este situat in Mănăștur aproape stația de autobuz piata școli, grădinițe,parcuri Lt copii.

3529 EUR/m2 | 51 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 cam 2

Apartament 2 cam

De vânzare apartament 2 camere în Bragadiru Str Ciresar Bloc din 4 nivele cu lift,parcare personală pentru mașina auto, aer condiționat, bucătărie Old Spice Suprafața totală 45 M.P

Bragadiru, Ilfov

Apartament spațios 64 mp, 2 camere, decomandat, Iaşi, Bd.Poitiers
5
2

Proprietar vând un apartament spațios 2 camere decomandat, 64,20 mp în zona Poitiers, la câțiva pași de Lidl și cu acces facil la mijloace de transport. Apartamentul este situat la etajul 2 din 10 într-un bloc pe cadre de beton, construit în anul 2000 și dat in folosință în 2001. Cu dublă orientare ...

355 EUR/m2 | 64 m2

Iasi, Iasi

Apartament de vânzare în  Năvodari.
6

Apartament de vânzare în Năvodari.

Vând în Năvodari apartament 2 camere decomandate, suprafața de 52 mp, etaj 4, izolat exterior și interior, mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul este spațios cu vedere bilaterală și prezintă îmbunătățiri, centrală proprie pe gaz, aer condiționat. Apartamentul se află în zonă bună lângă magazinul ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Navodari Tabara, Constanta

Vând apartament nou
9
1

Vând apartament nou

Persoana fizică vând apartament, zona Vivo, în bloc finalizat în anul 2025, 46 mp + 7 mp terasă, semidecomandat, finisaje de lux, mobilat și utilat complet, încălzire în pardoseală, view deosebit! Preț 166.000 euro neg. Parcare subterană 10.000 euro Pt mai multe detalii tel.

3532 EUR/m2 | 47 m2

Floresti, Cluj

Ap de vanzare
7
4

Ap de vanzare

Ap de vanzare cu 2 camere ,se vinde cum e în poze utilat .Ap se afla la etajul 2 este izolat .Zona foarte bună aproape de piață și magazine .

1571 EUR/m2 | 35 m2

Turda, Cluj

proprietar, vand ap 2 cam, cf1, decomandat, etaj4, 54mp, zona Progresu, proximitate scoala, Kaufland
6
9

Proprietar vinde apartament 2 camere, decomandat, 54 mp zona Progresu Apartamentul este spațios, ideal pentru locuit sau ca investiție pentru închiriere. Blocul este din 1981, situat într-o zonă liniștită și cu acces rapid la școală, Kaufland și transport public. Etaj 4 din 4, cu potențial de renovare ...

739 EUR/m2 | 54 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere modern, complet utilat si mobilat+loc de parcare
10

Apartamentul se afla intr-o zona linistita si cu o panorama interesanta din zona Doamna Ghica, mai exact Doamna Ghica numarul 86. Blocul este dotat cu lift. Acesta este mobilat pe comanda, toate spatiile fiind utilizate optim pentru a fi un spatiu fluid dar in acelasi timp si practic. In acest sens ...

3098 EUR/m2 | 46 m2

Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea