Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere - etaj 1 -  zona Hotel IQ - Giroc
4

Apartament 2 camere - etaj 1 - zona Hotel IQ - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, cu o pozitie excelenta in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp, situat la etajul 1/3 si este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space - dormitor - baie Proprietatea beneficiază de un ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament ultracentral de vânzare
1

Apartament ultracentral de vânzare

0% Comision Cumpărător ! Situat in zona ultracentrala a Craiovei, apartamentul face parte dintr-un imobil nou construit la standarde moderne, cu acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Cladirea beneficiaza de termoizolatie Caparol, tavane Barisol si tamplarie WIN, asigurand confort ...

2654 EUR/m2 | 58 m2

Craiova, Dolj

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2026 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Avantajos  ! Vând apt.2 cam conf. 1 semidecomandat
6
35

Avantajos ! Vând apt.2 cam conf. 1 semidecomandat

Avantajos!Vând apartament cu 2 camere Apartament confort 1 semidecomandat Apartamentul intretinut Se vinde cum se vede în poze Zonă liniștită, excelenta govandari Suprafața totală 58 mp Bloc de 10 etaje Preț AVANTAJOS Preț negociabil la fața locului Aproape de centru de magazine, piață, scoli,grădinițe, ...

835 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 ,2 Balcoane,simplu 87 000 euro neg
6
10

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 , 2 Balcoane ,simplu pret 87 000 euro neg

1740 EUR/m2 | 50 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach
7

Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

FILM!Boutique LUX, terasa cu view, design de colectie,dotari smart,mobilat, accesorizat, Tudor, Targ
9

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare: Exclusivitate. Design. Stil de viata -- in Complex Concept 9, Tudor, Targu Mures. Paseste intr-un spatiu unde arhitectura contemporana se impleteste cu un stil de viata urban rafinat, iar fiecare detaliu este o ...

3193 EUR/m2 | 57 m2

tudor, Targu Mures, Mures

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
8

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2259 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

NOU în Giroc! Apartament cu 2 camere într-un complex exclusivist   Sophie 11
7

NOU în Giroc! Apartament cu 2 camere într-un complex exclusivist Sophie 11

Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 Confort, Siguranță și Eleganță în Giroc Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 este amplasat în Giroc, pe Strada Siretului, într-o zonă liniștită, retrasă de la agitația urbană, dar în imediata apropiere a magazinelor, școlilor, centrelor medicale și restaurantelor. Conceptul ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Super oferta!!! Apartament 2 camere NOU!
10
4

Super oferta!!! Apartament 2 camere NOU!

Super oferta , apartament nelocuit ! Apartament de vânzare în Florești, zona Eroilor, cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 din 3 etaje, având o suprafață utilă de 54 mp utili. Apartamentul este confort 1 decomandat și dispune de centrală proprie, 1 baie, 2 balcoane, finisaje moderne (faianță, ...

1620 EUR/m2 | 54 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere Navodari mamaia nord
7
4

Apartament 2 camere Navodari mamaia nord

Vând apartament cu 2 camere Navodari ( Mamaia Nord), complet utilat , etaj 3 , aproape de mare la 100m .strada este B 3 . Suprafața de 41 mp este cu tot cu balcon . Interior sunt 33 mp.

1829 EUR/m2 | 41 m2

Navodari, Constanta

FILM! Targu Secuiesc,2 camere,partial renovat,recomandat:locuinta activitati profesionale
12

Comision cumparator : 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA, Va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parter dintr-un bloc de 4 etaje, in localitatea Targu-Secuiesc, judetul Covasna. Acest imobil ergonomic a fost partial renovat in anul 2000 si este gata sa devina noul dumneavoastra ...

1137 EUR/m2 | 51 m2

Targu Secuiesc, Covasna

Apartament cu 2 camere -Zona Buziasului
5
2

Apartament cu 2 camere -Zona Buziasului

and apartament format din 2 camere decomandate, o baie, o bucatarie si un hol, mobilat si utilat complet, aflandu se la etajul 3 5, bloc cu lift, cu o suprafata de 49 mp. Teava de gaz este trasa in apartament

Buziasului, Timisoara, Timis

Vanzare un apartament 2 camere decomandat zona Modern
4
9

Vanzare un apartament 2 camere decomandat zona Modern

Va propun spre vanzare un apartament 2 camere decomandat amplasat la 5 minute de statia de tramvai compus din 2 camere spatioase , bucatarie , baie cu cabina de dus , hol. Apartamentul este complet mobilat , centrala termica proprie , geamuri termopan , balcon inchis . In apropierea imobilului sunt scoala ...

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere semidecomandat
5
1

Apartament 2 camere semidecomandat

Ofertă excepțională situată într-o zonă cu potențial, în ansamblul rezidențial nou, pe Strada Cetății, Florești. Imobilul este certificat NZEB (Near Zero Energy Building), garantând eficiență energetică maximă și costuri reduse la întreținere. EDIL Florești oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, ...

2109 EUR/m2 | 43 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etaj intermediar in Iris!
7

Apartament 2 camere, decomandat, etaj intermediar in Iris!

Se vinde apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 6/8, cu o suprafață utilă de 50 mp – o alegere ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție! ✨ Compartimentare inteligentă: • ️ Living luminos, perfect pentru momentele de relaxare • ️ Dormitor confortabil, pentru odihnă deplină • ...

2740 EUR/m2 | 50 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea