Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | 54,7 mp | Aiud | Renovabil
7
1

Apartament 2 camere decomandat | 54,7 mp | Aiud | Renovabil

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Aiud, într-o zonă convenabilă, aproape de magazine, piață și alte puncte de interes. Apartamentul are o suprafață utilă de 54,7 mp și este amplasat la etajul 2 din 2, fiind ideal pentru cei care își doresc o locuință ...

101 EUR/m2 | 547 m2

Aiud, Alba

Promovat
Apartament de vanzare
9
5

Apartament de vanzare

Se vinde apartament in Lugoj, intr-o zona superba a orasului, pe Splaiul 1 Decembrie 1918 bl 21 scara A etaj 4/4 apartament 17. Se compune din 2 camere, balcon deschis, bucatarie, hol tranzit, baie. Dispune de centrala proprie pe gaz, geamuri termopan, curentul trebuie bransat, usa metalica, parchet, ...

741 EUR/m2 | 54 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Continental
7

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 52mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere semidecomandat, zona Iosefin
6
3

Apartament 2 camere semidecomandat, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

1882 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament la cheie, cu parcare in Luminia
10
1

Apartament la cheie, cu parcare in Luminia

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere situat in cartierul Europa, pe strada Eugen Ionesco, in ansamblul rezidential Luminia, dispus la parterul inalt al unei cladiri cu 5 niveluri, intr-o zona apreciata pentru liniste, accesibilitate si proximitatea fata de punctele ...

3897 EUR/m2 | 39 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere Lipovei de vânzare 2

Apartament 2 camere Lipovei de vânzare

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat etajul 2 zona Lipovei ,amenajări clasice 50 mp utili ,liber ocupabil imediat ,ideal investiție sau locuit ,Preț .73000euro.Tel.0742143679.

1460 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament modern 2 camere  – 56 mp, ideal pentru locuit sau investitie
7

Apartament modern 2 camere – 56 mp, ideal pentru locuit sau investitie

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2022, construit din structura de beton si zidarie cu caramida de 25. Apartamentul se afla la etajul 3 din 3 si dispune de o suprafata utila de 56 m², completata de un balcon de 6 m². Compartimentarea ...

2053 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor
7

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dorobantilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dorobantilor, aflat la parterul unui bloc cu regim de inaltime pe P + 4. Anul constructiei 1987, structura beton, material zidarie ...

1908 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
7
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei mansardei 2010, structura ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  semidecomandat zona Vasile Alecsandri etaj 3
7

Apartament 2 camere semidecomandat zona Vasile Alecsandri etaj 3

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 48 mp, zona Vasile Alecsandri, Fagaras.           TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Vasile Alecsandri, aflat la etajul 3 intr ...

1100 EUR/m2 | 48 m2

Fagaras, Brasov

	!!! 1770 euro mp  !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11
6

!!! 1770 euro mp !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11

Ansamblul Rezidential Sophie 11-12-13 este pozitionat in imediata apropiere de magazine , scoli , centre medicale , restaurante , dar retras fata de agitatia citadina si a traficului rutier, accesul facandu-se din Strada Siretului . Configuratia complexului urmareste principiile "gated community" oferind ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
10
1

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2209 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehal
8

Doresti un apartamnet nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

7

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

8

2209 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

!!! 1770 euro mp !!! NOU în Giroc! Apartament cu 2 camere într-un complex exclusivist Sophie 11
9

Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 Confort, Siguranță și Eleganță în Giroc Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 este amplasat în Giroc, pe Strada Siretului, într-o zonă liniștită, retrasă de la agitația urbană, dar în imediata apropiere a magazinelor, școlilor, centrelor medicale și restaurantelor. Conceptul ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea