Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu
4
74

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu la 5 minute de statia de metrou ce dispune de o suprafata de 52mp etaj 3 an constructie 1995.

1269 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere | complet mobilat | acces facil | Aradului | Piata Verde
15
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul se afla la etajul 2 intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila totala de 47 m² (suprafata utila a incaperilor este de 43 mp plus un balcon inchis de ...

2093 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Kiriac, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Kiriac, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat prin ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Constantin Brancoveanu / Nitu Vasile
11

Apartament 2 camere Constantin Brancoveanu / Nitu Vasile

Va propunem spre vanzare, un apartament de 2 camere, confort 1, intr-un bloc reabilitat termic in 2025, situat pe Bulevardul Constantin Brancoveanu. -etaj 2/8 -Aproximativ 51 mp -balcon -bucatarie renovata -aproape de mijloc de transport STB/Metrou Constantin Brancoveanu. -Necesita renovare, ceea ...

1725 EUR/m2 | 51 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc nou. Torontalului. Pret competitiv. Finisaje la alegere
7

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona Torontalului ce ofera apartamente de 2 si 3 camere, ...

1854 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Torontalului. Finisaje la alegere. Bl nou. Et. 2. Lift.
6
1

Torontalului. Finisaje la alegere. Bl nou. Et. 2. Lift.

1937 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Et. retras. Lift. Terasa. Bloc nou. Torontalului
8

Et. retras. Lift. Terasa. Bloc nou. Torontalului

2079 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Etaj 1 si Etaj 2. Torontalului. Terasa 21.81 mp. Bloc nou.
6

Etaj 1 si Etaj 2. Torontalului. Terasa 21.81 mp. Bloc nou.

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2025 in zona Torontalului, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 2 si 3 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie", care beneficiaza si de locuri de parcare supraterane sau subterane ...

2685 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Etaj 2. Bloc nou. Nord. Decomandat.
7

Etaj 2. Bloc nou. Nord. Decomandat.

2247 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Decomandat. Loc de parcare si TVA incluse in pret.
6
2

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc nou - izolat termic exterior - Parter / 3 + ACOPERIS - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interioare ...

1571 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Gradina proprie. Vila cu 6 apartamente. La 5 minute de British School. Mobilat
8
2

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in vila noua cu 6 apartamente - izolat termic exterior - P / 1 + Acoperis, 3 apartamente pe nivel - Gradina Proprie de 40 mp - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica ...

2495 EUR/m2 | 51 m2

Dumbravita, Timis

Lipovei. Etaj 1. Bloc nou. Lift
7
1

Lipovei. Etaj 1. Bloc nou. Lift

Cel mai nou ansamblu rezidential din zona Lipovei isi asteapta proprietarii cu locuinte moderne si cochete. Pentru ca Timisoara este in plina dezvoltare, iar agitatia si aglomeratia au pus stapanire pe aceasta, agentia ImoPuls va pune la dispozitie un ansamblu rezidential privilegiat de linistea si intimitatea ...

2424 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere. Sanandrei. Finisat la "Cheie"
6

Apartament 2 camere. Sanandrei. Finisat la "Cheie"

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2026 in Sanandrei, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1 si 2 camere compartimentate excelent si SAD-uri la parter. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza ...

1452 EUR/m2 | 54 m2

Sanandrei, Timis

Etaj 1. Mobilat si utilat. Loc de parcare. Bucatarie separata. Decomandat
10

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc nou izolat termic exterior - etaj 1 / 2 + ACOPERIS, 6 apartamente pe nivel - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 07 arata numarul.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Parter inalt - 52 mp - Zona Soarelui - 99.000 euro - Comision 0
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei
13

Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei

ID: P2663 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1986. Apartamentul dispune de doua balcoane de 4 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci
8
9

Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci Proprietăţile cele mai solicitate în Tecuci, sunt apartamentele cu două camere situate la etaj 1. Dacă vă doriţi un asemenea apartament, rapid, vi-l putem prezenta la un simplu apel telefonic şi o programare la 0720.618.142, Agenţia EXTREM ...

969 EUR/m2 | 49 m2

Sud, Tecuci, Galati

Apartament 2 camere Traian de vânzare
15

Apartament 2 camere Traian de vânzare

Vând apartament mare cu 2 camere la casa solida de cărămidă, cu 2 boxe sub apartament,pod înalt ,3 geamuri la strada principala circulată ,amenajat ,împărțit în 2 apartamente ambele formate din 1 camera,bucătărie și baie anexe ,magazie depozitare ,ideal pentru 2 familii sau sediu firma diferite activități ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat etaj 1 zona Catanelor, Floresti