Apartamente 2 camere

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Balcon Incalzire: Altele Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!
6

Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!

Dezvoltator vand apartament 2 camere la cheie in bloc nou situat in Zona Braytim pe limita teritoriala Timisoara-Giroc. Suprafata: 43 mp + balcon 4m. Blocul este situat in zona rezidentiala, Apartamentul este compus din: living, dormitor, bucatarie, baie, hol de acces si balcon, are toate utilitatile ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, zona centrala
8
2

Apartament 2 camere, zona centrala

Agenția Imobiliară Grup Median intermediază vânzarea unui apartament cu 2 camere, situat în zonă centrală. Imobilul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje și are o suprafață de 49,83 mp. Apartamentul este semidecomandat și dispune de balcon deschis, cu acces din sufragerie. Locuința nu ...

1255 EUR/m2 | 47 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament nou 2 camere, 55 mp utili--COMISION 0%!!!
8
1

Apartament nou 2 camere, 55 mp utili--COMISION 0%!!!

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou situat la uzina de apa zona Braytim comuna Giroc. Suprafata utila 55mp utili + balcon 4m. Blocul este situat in zona rezidentiala, Apartamentul este compus din living, dormitor, bucatarie, baie, hol de acces si balcon, ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Razboieni-Kaufland-Craiovei, vanzare apartament 2 camere
10
36

Razboieni-Kaufland-Craiovei, vanzare apartament 2 camere

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare un apartament cochet de 2 camere in zona Razboieni Kaufland-Craiovei, in apropiere de Kaufland, Colegiul National Alexandru Odobescu, Scoala Gimnaziala Ion Minulescu, Centrul Universitar Pitesti fosta Universitate), Scoala Gimnaziala Ion Minulescu, ...

1592 EUR/m2 | 38 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!
6

Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere, 55 mp utili--COMISION 0%!!!
8
1

Apartament nou 2 camere, 55 mp utili--COMISION 0%!!!

1673 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Vand apartament cu 3 camere cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4,  Damb, str. Lamaiteii              22

Vand apartament cu 3 camere cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4, Damb, str. Lamaiteii

Apartament cu 3 camere, cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4, S.U. 62 mp, C.T. proprie nemontat, instalatie exista , pivnita, zona linistita, aproape de scoala, centre comerciale. informatii la telefon

1323 EUR/m2 | 62 m2

Dambu+Pietros, Targu Mures, Mures

Apartament  Sos  Mihai Bravu  Kaufland plan secund
5
4

Apartament Sos Mihai Bravu Kaufland plan secund

Va prezentam spre vanzare, un apartament compus din 3 camere ,decomandat ,situat la parterul unui bloc format din P+4,intr un imobil construit in anul 1981,in zona Kaufland -Sos Mihai Bravu,in plan secund ,situat la o distanta de aproximativ 7-8 minute fata de metrou Mihai Bravu sau Dristor.Are suprafata ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Mihai+Bravu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, zona centrala
8
2

Apartament 2 camere, zona centrala

1255 EUR/m2 | 47 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

vanzare apartament 2 camere cf 1 zona ultracentrala 2

vanzare apartament 2 camere cf 1 zona ultracentrala

Persoana fizica-vand apartament 2 camere ultracentral ,cf.1,decomandat-mobilat utilat sau gol -etaj 3-intrare stradală Bdul Tomis -zona Victoria-parc Tomis 2

2572 EUR/m2 | 49 m2

Tomis 1, Constanta, Constanta

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Victoria, de vanzare 2 camere, decomandat, mobilat
16
1

Victoria, de vanzare 2 camere, decomandat, mobilat

(cod7623) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona VICTORIA, bd. Tomis, de vanzare apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 4, suprafata 52mp cu balcon, imbunatatiri, aer conditionat, incalzire electrica proprie, clasa energetica B. Se vinde mobilat, utilat sau gol, cadastru ...

2551 EUR/m2 | 49 m2

Central, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere bloc nou  IRIS Aradului
10
5

Apartament 2 camere bloc nou IRIS Aradului

Proprietar vind apartament 2 camere Ansamblul IRIS strada Marginii Finalizat in 2024 Certificat nZEB Panouri solare Pompe de căldură Termoizolație 20 cm 2 lifturi Kone Supraveghere video Apartamentul este situat la etajul 7 din 11 cu suprafața utila de 58.6 mp. Apartamentul dispune de: ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat
10
21

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat

Situat în spate la bulevardul Gheorghe Lazar, la 2 minute de stația mijloacelor de transport în comun, având toate super-marketurile în vecinătate, la 12 minute de Piața 700, vă propunem la vânzare un cochet apartament cu 2 camere, situat în zona Circumvalațiunii pe strada Labirint la etajul 4 cu izolatie ...

1946 EUR/m2 | 37 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren intravilan Cismea 19

Teren intravilan Cismea

De vanzare teren intravilan zona Cismea. Suprafata de 820 mp Se accepta si plata prin credit bancar. Pret 40 euro mp

32800 EUR/m2 | 1 m2

Botosani, Botosani

Apartamente de lux cu 2 camere, pe plaja in Mamaia Nord, in RATE sau cu DISCOUNT
10
3

* 3 ANI RATE la dezvoltator sau REDUCERE 10% la o selectie de apartamente. * Comision 0% la cumparare. * Apartamente de lux cu 2 camere, prima linie la plaja, in Opera Residence din Mamaia Nord. * Sunt 3 tipuri de apartamente cu 2 camere cu suprafete utile totale incepand de la 73.60mp, cu 1 sau 2 bai, ...

2322 EUR/m2 | 74 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vand apartament 2 camere
10
2

Vand apartament 2 camere

Vând apartament decomandat 2 camere et.7 din 8 ,mobilat parțial, an 1982 nu colaborez cu agenții. Electrica noua făcută din cupru ,masina de spalat ,cuptorul ,masina de spalat vase individual . prize mari cu internet și tv pe cele 2 dormitoare plus bucatarie. Sapă turnată în toată casa. Eliberare sfârșitul ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Etaj 1 proprietar .2  camere resita
10
9

Etaj 1 proprietar .2 camere resita

Proprietar vand apartament in Reșița . Aleea Crizantemelor etaj 1 bloc de 4 etaje 2 camere confort 1 semidecomandat suprafata 59 mp are termopane si usa la intrare noi. Este izolat pe exterior. ap este pe mijloc bloc acoperit accept si cu credit . preț 49999 de euro negociabil. .Sau schimb cu garsoniera. ...