Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Balcon Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Nou. Etaj 1. Langa Profi - str. Neptun. Finisaje superioare.
8

Comision 0%. Vand apartament cu 2 camere, 53 mp utili + balcon, Etaj 1, in bloc Nou, zona Girocului, str. Neptun - langa magazin Profi si statie mijloc de transport in comun, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, ...

1800 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro
11
3

Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro

Se vinde ap, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, fara imbunatatiri. Ap. are balcon la toate camerele, cu iesire din bucatarie si sufragerie , este inchis in termopan. Suprafata utila a ap. este de 46,2 m.p., iar balconul in supr. 10,5 m.p. , supr, utila totala este 56,7 m.p. Este disponibil ...

1035 EUR/m2 | 57 m2

Malu%2bRosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
Tei - Parcul Circului, apartament superb, 2 camere, etaj 3, vedere stradala
14
4

Bld. LACUL TEI (bloc stradal ), vanzare apartament superb, compus din 2 camere de locuit plus dependinte, in suprafata totala utila de 53 mp. situat la etajul 3 in bloc reabilitat termic structurat pe S + P + 10E , constructie finalizata in anul 1978 cu intrare si vedere stradala. Imbunatatiri: ...

2151 EUR/m2 | 53 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament doua camere
9
2

Apartament doua camere

Apartament situat la etajul 9 9 in imediata vecinatate a magazinului Mega stație tramvai autobuz; corp E6. Blocul este reabilitat termic(2020) si nu este înregistrat in categorie de risc seismic. Casa scării si liftul sunt monitorizate video, accesul se face pe baza de cartela. Nu exista vecini stânga-dreapta ...

1053 EUR/m2 | 57 m2

Republicii, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, et 1, 3 min metrou Gorjului, piata, anvelopat, Dezrobirii, semistradal
17
1

LOCALIZARE: Apartament de 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1 din 4, situat pe strada Dezrobirii, la doar 3 minute de metrou Gorjului și Piața Gorjului, în bloc anvelopat, cu vedere verde către grădina blocului din toate camerele - o alegere excelentă pentru locuit sau investiție. DE CE SĂ CUMPERI: ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.
9

Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, aproape de Unicarmul de pe Muzicescu. Este situat la etaju 4 din 4 cu ACOPERIS din tigla; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ioesin, 2 camere. etaj 3!
7

Ioesin, 2 camere. etaj 3!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Iosefin, aproape de Kaufland si mijloace de transport. Este situat la etajul 3 din 4, un balcon inchis, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1788 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar Iulius Mall
8
9

Proprietar Iulius Mall

Proprietar vand apartament cu 2 camere situat in proximitatea Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este pozitionat excelent in zona centrala in proximitatea scoli, magazine, mijloace de transport in comun. Apartamentul este structurat in hol, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere renovat complet   Berceni, Aleea Uioara
10

Apartament 2 camere renovat complet Berceni, Aleea Uioara

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în Sector 4, zona Berceni, pe Aleea Uioara, la etajul 1, într-un bloc de 4 etaje construit în anul 1974 (fără risc seismic). Acesta urmează să fie reabilitat termic și nu este prevăzut cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat et 1 4
9
6

Apartament decomandat et 1 4

60 mp decomandat , renovat recent , usi din lemn , parchet , gresie faianta , aer conditionat , construit in 1987 etaj 1 4 , teava gaze separata pentru centrala ,. Cadastru intabulare .

2000 EUR/m2 | 60 m2

Sector 2, Bucuresti

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat
10

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere in zona Sagului, complet renovat, cu posibilitate montare CENTRALA termica PROPRIE. Calorifere noi, mobilat si utilat, baie cu geam, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, aer conditionat. Blocul are acoperis. Pret 68.040 ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, parter, zona Sagului
8

Apartament cu 2 camere, parter, zona Sagului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere semidecomandat aflat la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafața utilă este de 38.69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereți albi și parchet de lemn, dispune de aer conditionat, caldura de la Colterm. Este ...

2026 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

vanzare ap 2 cam p-ta mica et 4
10
5

vanzare ap 2 cam p-ta mica et 4

apartament 2 camere zona p-ta mica et 4 4 mobilat si utilat cf 2 langa farmacia sinapis - 2 camere * bucătărie pătrată * baie mare cu geam - geamuri termopan - uși schimbate - gresie și faianță bun ca si investitie zona p-ta mica

1065 EUR/m2 | 54 m2

Central, Arad, Arad

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

vanz ap 2 camere VLAICU (fortuna)
10
44

vanz ap 2 camere VLAICU (fortuna)

vanzare un apartament cu 2 camere confort 2 in zona Vlaicu, Fortuna, situat la etajul 3 4. Este compus din: hol, bucatarie, baie, sufragerie cu balcon si un dormitor. Apartamentul este aranjat, pozitionat intr-o zona linistita dar cu acces la toate facilitatile. pret 52000 euro

1083 EUR/m2 | 48 m2

Aurel%2bVlaicu, Arad, Arad

Vand apartament 2 camere semidecomandat, ingrijit in Vatra Dornei
5

Vand apartament 2 camere la etajul 3, strada Mihail Sadoveanu 3, bloc B apartamentul este semidecomandat, îngrijit, renovat in Februarie 2020 este racordat la incalzirea orasului. Avem apometre si gigacalorimetre. Apartamentul a fost reabilitat termic in August 2023 Nu este disponibil pentru vizionare ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Vatra Dornei, Suceava

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea