Apartamente 2 camere

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Persoane Incalzire: Altele Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar,vând apartament semidecomandat,etj 4,zona Biserica Nouă!
8
26

Vând Ap Mobilat,etj 4,,Biserica Nouă!Hidroizolație refăcută,garanție 10 ani!

1115 EUR/m2 | 52 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Calea Crangasi BRD Piata 3 min.Metrou
9
16

Calea Crangasi BRD Piata 3 min.Metrou

Vând în zona Crângași BRD vis a vis de piață,Complex ,la 3 minute de metrou și parc un apartament cu 3 camere decomandat cu un spațiu generos de 67 mp având 2 grupuri sanitare și un balcon închis în termopan,finisaje clasice:termopan,gresie,faianță,parchet,uși termopan,etc..Acesta se află la etajul 4 ...

1873 EUR/m2 | 67 m2

Crângași, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere bloc nou  IRIS Aradului
10
5

Apartament 2 camere bloc nou IRIS Aradului

Proprietar vind apartament 2 camere Ansamblul IRIS strada Marginii Finalizat in 2024 Certificat nZEB Panouri solare Pompe de căldură Termoizolație 20 cm 2 lifturi Kone Supraveghere video Apartamentul este situat la etajul 7 din 11 cu suprafața utila de 58.6 mp. Apartamentul dispune de: ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere 58mp utili decomandat Campia Libertatii
10
4

Apartament 2 camere decomandat Câmpia Libertății Posibilitate centrala termică! Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat la etajul 10 10 al unui bloc pe cadre și grinzi, construit în anul 1979 (liftul urcă până la etajul 9). Apartamentul se vinde nemobilat neutilat Localizare: Imobilul ...

1379 EUR/m2 | 58 m2

Baba%252525252bNovac, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

Vând apartament decomandat 2 camere et.7 din 8 ,mobilat parțial, an 1982 nu colaborez cu agenții. Electrica noua făcută din cupru ,masina de spalat ,cuptorul ,masina de spalat vase individual . prize mari cu internet și tv pe cele 2 dormitoare plus bucatarie. Sapă turnată în toată casa. Polistiren ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

De vanzare, Eforie Sud, Apartament 2 camere, Decomandat, Confort 0, 58 mp, Parter 36

De vanzare, Eforie Sud, Apartament 2 camere, Decomandat, Confort 0, 58 mp, Parter

De vanzare, Eforie Sud, Apartament 2 camere, Decomandat, Confort 0, 58 mp, Parter. La 100m distanta de plaja. 70.000 euro. Tel: 0722.725.494 , Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Parter, Confort: Lux, Compartimentare: Decomandat, numar etaj: 3, numar camere: 2, numar bai: 1, suprafata utila: 58, anul ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Eforie Sud, Constanta

Apartament 2 camere str Teiului
2
6

Apartament 2 camere str Teiului

Apartament 2 camere - necesită îmbunătățiri. Apartamentul este foarte spațios.

1433 EUR/m2 | 52 m2

Progresul%25252bI, Slatina, Olt

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan Cismea 19

Teren intravilan Cismea

De vanzare teren intravilan zona Cismea. Suprafata de 820 mp Se accepta si plata prin credit bancar. Pret 40 euro mp

32800 EUR/m2 | 1 m2

Botosani, Botosani

Apartament 2 camere Nusco City Park , Faza 2, Promenada Mall Bucuresti
3

Exclus agentii! Cesiune. Proprietar, vand apartament 2 camere , et 9 , bloc 3 B , tip 4a, inclusiv loc parcare subteran in complexul rezidential Nusco City. Apartamentul este pe firma 215000 Eur -persoane juridice 215000 Eur+TVA -persoane fizice

4135 EUR/m2 | 52 m2

Sector 2, Bucuresti

Vand apartament doua camere micro 16

Vand apartament doua camere micro 16

Apartamentul se afla la etajul 1,

1300 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

Apartament cu 2 camere Olimp Neptun-Olimp
10
23

Apartament cu 2 camere Olimp Neptun-Olimp

Apartament cu 2 camere, decomandat, 36mp, etaj 1 3,al unui bloc reabilitat termic, la 250 m de plaja Phoneicia si 70m de plaja Delfinu. Apartamentul este renovat integral, inclusiv instalatia sanitara, electrica, tocarie, loc de parcare. Se poate vinde utilat si mobilat

1886 EUR/m2 | 36 m2

Olimp, Constanta

Apartament de vânzare 2 camere Șos Giurgiului
10

Apartament de vânzare 2 camere Șos Giurgiului

Apartament 2 camere Șos Giurgiului.124. Reabilitat termic. Fără agenții imobiliare.

1760 EUR/m2 | 50 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Etaj 1 proprietar .2  camere resita
10
9

Etaj 1 proprietar .2 camere resita

Proprietar vand apartament in Reșița . Aleea Crizantemelor etaj 1 bloc de 4 etaje 2 camere confort 1 semidecomandat suprafata 59 mp are termopane si usa la intrare noi. Este izolat pe exterior. ap este pe mijloc bloc acoperit accept si cu credit . preț 49999 de euro negociabil..Sau schimb cu garsoniera. ...

833 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Vand apartament

Vand apartament

vând apartament cu două camere mobilat, decomandat, etaj 2 in zona Columbia, Cernavodă,judetul Constanța.

1282 EUR/m2 | 39 m2

Cernavoda, Constanta

Vand apartament 2 camere Roman
7
1

Vand apartament 2 camere Roman

Vand apartament cu 2 camere decomandat, compus din living, dormitor, baie, bucatarie, hol, dressing si doua balcoane, suprafata utila de 61 m2. Constructia este noua, a fost finalizata in septembrie 2025. Apartamentul este mobilat si utilat modern, dispune de masina de spalat, combina frigorifica, plita ...