Apartamente 2 camere

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Persoane Incalzire: Altele Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere bloc nou  IRIS Aradului
10
5

Apartament 2 camere bloc nou IRIS Aradului

Proprietar vind apartament 2 camere Ansamblul IRIS strada Marginii Finalizat in 2024 Certificat nZEB Panouri solare Pompe de căldură Termoizolație 20 cm 2 lifturi Kone Supraveghere video Apartamentul este situat la etajul 7 din 11 cu suprafața utila de 58.6 mp. Apartamentul dispune de: ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren intravilan Cismea 19

Teren intravilan Cismea

De vanzare teren intravilan zona Cismea. Suprafata de 820 mp Se accepta si plata prin credit bancar. Pret 40 euro mp

32800 EUR/m2 | 1 m2

Botosani, Botosani

Razboieni-Kaufland-Craiovei, vanzare apartament 2 camere
10
36

Razboieni-Kaufland-Craiovei, vanzare apartament 2 camere

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare un apartament cochet de 2 camere in zona Razboieni Kaufland-Craiovei, in apropiere de Kaufland, Colegiul National Alexandru Odobescu, Scoala Gimnaziala Ion Minulescu, Centrul Universitar Pitesti fosta Universitate), Scoala Gimnaziala Ion Minulescu, ...

1592 EUR/m2 | 38 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

De vanzare, Eforie Sud, Apartament 2 camere, Decomandat, Confort 0, 58 mp, Parter 36

De vanzare, Eforie Sud, Apartament 2 camere, Decomandat, Confort 0, 58 mp, Parter

De vanzare, Eforie Sud, Apartament 2 camere, Decomandat, Confort 0, 58 mp, Parter. La 100m distanta de plaja. 70.000 euro. Tel: 0722.725.494 , Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Parter, Confort: Lux, Compartimentare: Decomandat, numar etaj: 3, numar camere: 2, numar bai: 1, suprafata utila: 58, anul ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Eforie Sud, Constanta

vanzare apartament 2 camere cf 1 zona ultracentrala 2

vanzare apartament 2 camere cf 1 zona ultracentrala

Persoana fizica-vand apartament 2 camere ultracentral ,cf.1,decomandat-mobilat utilat sau gol -etaj 3-intrare stradală Bdul Tomis -zona Victoria-parc Tomis 2

2572 EUR/m2 | 49 m2

Tomis 1, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere str Teiului
2
5

Apartament 2 camere str Teiului

Apartament 2 camere - necesită îmbunătățiri. Apartamentul este foarte spațios.

1433 EUR/m2 | 52 m2

Progresul%25252bI, Slatina, Olt

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
10
2

Vand apartament 2 camere

Vând apartament decomandat 2 camere et.7 din 8 ,mobilat parțial, an 1982 nu colaborez cu agenții. Electrica noua făcută din cupru ,masina de spalat ,cuptorul ,masina de spalat vase individual . prize mari cu internet și tv pe cele 2 dormitoare plus bucatarie. Sapă turnată în toată casa. Eliberare sfârșitul ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Etaj 1 proprietar .2  camere resita
10
9

Etaj 1 proprietar .2 camere resita

Proprietar vand apartament in Reșița . Aleea Crizantemelor etaj 1 bloc de 4 etaje 2 camere confort 1 semidecomandat suprafata 59 mp are termopane si usa la intrare noi. Este izolat pe exterior. ap este pe mijloc bloc acoperit accept si cu credit . preț 49999 de euro negociabil. .Sau schimb cu garsoniera. ...

833 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Vand apartament doua camere micro 16 1

Vand apartament doua camere micro 16

Apartamentul se afla la etajul 1,

1300 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

Apartament cu 2 camere Olimp Neptun-Olimp
10
24

Apartament cu 2 camere Olimp Neptun-Olimp

Apartament cu 2 camere, decomandat, 36mp, etaj 1 3,al unui bloc reabilitat termic, la 250 m de plaja Phoneicia si 70m de plaja Delfinu. Apartamentul este renovat integral, inclusiv instalatia sanitara, electrica, tocarie, loc de parcare. Se poate vinde utilat si mobilat

1886 EUR/m2 | 36 m2

Olimp, Constanta

Apartament de vanzare.
5
21

Apartament de vanzare.

Apartamentul este situat la 5 km de Băile Herculane și 6 de Orsova, cu vedere la drumul European E70 la o distanta de 40 metrii. Ultralux in totalitate, nou utilat și nelocuit.

583 EUR/m2 | 60 m2

Toplet, Caras-Severin

Apartament de vânzare 2 camere Șos Giurgiului
10

Apartament de vânzare 2 camere Șos Giurgiului

Apartament 2 camere Șos Giurgiului.124. Reabilitat termic. Fără agenții imobiliare.

1760 EUR/m2 | 50 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Vand 2 Camere Cosmopolis, direct proprietar
10

Vand 2 Camere Cosmopolis, direct proprietar

Vând apartament cu 2 camere în complexul Cosmopolis. Este locația ideală pentru cei care vor să aibă toate facilitățile la 5 minute de mers pe jos, într-o zonă complet finalizată, fără zgomot de șantier. Vedere Panoramică: Te bucuri de o priveliște neobstrucționată și multă lumină naturală, (Etaj 4 ...

2023 EUR/m2 | 44 m2

Cretuleasca, Ilfov

Stadionul National garsoniera decomandata
6
67

Stadionul National garsoniera decomandata

Stadionul National garsoniera decomandata in bloc rusesc la etajul 3 p+3 cu termopan, parchet, curata

2184 EUR/m2 | 32 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Schimb Apartament 2 Cam Conf2
8
7

Schimb Apartament 2 Cam Conf2

Schimb apartament 2 camere Confort 2 38m2 ET 1 4 in sector 5 zona Baduc,Baciului la 10 minute de Sos Giurgiului. Bloc in curs de reabilitare , apartament renovat si modificat in decomandat.Geamuri termopan, usi interior, parchet si bucatarie mobilata, calorifere si instalatie termica schimbata recent. ...

1579 EUR/m2 | 38 m2

Sector 5, Bucuresti

  Inchiriez apartament 2 camere decomandate
10

Inchiriez apartament 2 camere decomandate

Apartament decomandat, 50mp utili, bucatarie mare aproximativ 10mp. Situat la etajul 3 intr un bloc cu 4 niveluri. Zona linistita, curata, aproape de mijloacele de transport in comun si de spatii comerciale( Kaufland, Carefor Sebastian) Acces rapid in centrul orasului zona Unirii(aproximativ 15 minute) ...

7 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Pucioasa apartament 2 camere
6
21

Pucioasa apartament 2 camere

Pucioasa- vand apartament 2 camere, semidecomandat, et.3, imbunatatit, balcon, CT, pret 39.000 Euro

848 EUR/m2 | 46 m2

Pucioasa, Dambovita

***PROPRIETAR*Garsoniera*Decomandata*32 Mp*Et. 8*An Constr. 1982*Nord*Sos. Nordului***
8
20

Vand Garsoniera zona Nord : *** TRIMIT VIDEO DE PREZENTARE !!! *** Tel. : 0 I 7 I 2 I 3 I 7 I 9 I 9 I 8 I 1 I 9 - zona Nord - Sos. Nordului - Mc. Donalds - confort 1 - Decomandata - etaj 8 din 10 - an constructie 1982 - suprafata utila 32 mp - camera , bucatarie, baie, hol , balcon - bloc izolat ...

1234 EUR/m2 | 32 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Salvează căutarea