Apartamente 2 camere

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
5

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Vând Apartament
7
4

Vând Apartament

Str buziasului ( ITL )Nr 34 bloc 4 Etajul 1 Apartamentul nr. 4 compus din: vestibul, 2 camere, bucatarie, camara alimente, degajament, baie, 2 balcoane, in suprafata construita de 65,42 mp. cu 7,2% din bunurile comune si drept de folosinta asupra 18 mp

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8
12
5

Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8

Apartament cu 2 camere Suprafata totala - 41,23 mp Living - 19.17 mp Dormitor - 9.74 mp Bucatarie - 6.08 mp Baie - 2.70 mp Balcon - 3.22 mp An constructie - 1960 Etaj 8 Vedere catre Parcul Cismigiu, Catedrala Nationala si Palatul Parlamentului Centrala ternica proprie

2712 EUR/m2 | 42 m2

Sala%25252525252bPalatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Proprietar ,persoana fizica Vind apartament cu toate actele finalizate Luica nr 13 58000 E
10
82

Vind apartament 2 camere semidecomandat cf 2 st 40mp cu tot cu balcon ,Luica Et 5 10 Bloc reabilitat termic Vedere inspre parculet Imbunatatiri ,gresie,faianta,usi noi,termopane,balcon inchis ,bloc curat ,vecini deosebiti

1375 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament ultracentral exclusivist cu Garaj încălzit
10
5

Apartament ultracentral exclusivist cu Garaj încălzit

Ultracentral , exclusivist , (prețul zonei este de 6000 euro mp ) , situat pe strada Plantelor nr.8-10 , sector2 , ( zona Mintuleasa-Negustori ) cartier boieresc , mobilat , utilat , etaj 5 din10 , 2 lifturi , anvelopat , renovat recent , curte privată a blocului ! Garajul este încălzit , are apă ...

6000 EUR/m2 | 85 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vând apartament 2 camere, decomandat, Caracal-Olt.
5
1

Vând apartament 2 camere, decomandat, Caracal-Olt.

Apartament ultracentral, 1985, 2 camere, decomandat, 54,1m , etaj 4 4 cu acoperiș, gresie, faianță, termopan, centrala termică, aer condiționat, 2 balcoane, unul amenajat ca bucatarie cu aragaz, chiuveta, iar bucătăria este folosita ca dinning. Apartament clasic, curat, cumpărătorul poate renova după ...

1148 EUR/m2 | 54 m2

Caracal, Olt

apartament 2 camere la casa ,central parter
8
37

apartament 2 camere la casa ,central parter

persoana fizica ,vând apartament central 2 camere decomandat , 104 m cu pivnita 30 m încălzire pe gaz , baie ,bucătărie camara alimente ,curte comuna .

480 EUR/m2 | 104 m2

Central, Arad, Arad

Vânzări apartamente 2

Vânzări apartamente

Direct Proprietar, persoane fizica, exclus intermediari vând apartament 2 camere cartier SOLAR sector 4 București punct de reper Metro Berceni, apartamentul este nou are 56 m, balcon de 8 metri pătrați, etaj 1 preț 110000 euro negociabil

1964 EUR/m2 | 56 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision
10
8

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision

Vând apartament două camere mobilat,utilat în Giroc Timișoara,apartamentul este situat la parterul unui bloc cu două etaje,blocul este construit din cărămidă poroterm,izolat termic cu izolație de 10 cm,apartamentul dispune de finisaje de calitate și este compus din două camere dintre care una tip living ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, et.4, 49 mp, Cugir
10
3

Apartament 2 camere, et.4, 49 mp, Cugir

Vand apartament 2 camere semidecomandat, situat intr-o zona linistita din Cugir, aproape de magazine, parc, statie de autobuz. Apartamentul are centrala termica si se vinde partial mobilat. Compartimentarea este astfel: bucatarie, camara, sufragerie cu acces in balcon, baie si dormitor. Balconul este ...

649 EUR/m2 | 49 m2

Cugir, Alba

Apartament cu 2 camere
6
3

Apartament cu 2 camere

Vand apartament in cartier Progresu, langa scoala 11, aproape de statia de tramvai. Este situat la parter, 2 camere. watsapp

Braila, Braila

Apartament Tip C de vanzare in Nufarul-Oradea
5
2

Apartament Tip C de vanzare in Nufarul-Oradea

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere, spațios tip C, etaj 7, in bloc cu lift, complet mobilat si utilat, în zona Nufărul langa bulevard si statia de tramvai. În apropiere se afla școală, grădiniță, centru comercial Lotus, hypermarket-uri. Nu doresc sa fiu contactat de agenții imobiliare!! 7 7 ...

1843 EUR/m2 | 54 m2

Oradea, Bihor

vind apartament

vind apartament

vând apartament cu două camere etajul patru dotat cu centrală termică gaze termopane izolat pe interior în curs de renovare

875 EUR/m2 | 40 m2

Nord, Rosiori de Vede, Teleorman

Vând apartament in Hunedoara 6

Vând apartament in Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara etaj 1 Str Bucegi totul renovat recent totul este nou in el se vinde mobilat centrală noua parcare pt mașină