Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere, zona centrala
8
2

Apartament 2 camere, zona centrala

Agenția Imobiliară Grup Median intermediază vânzarea unui apartament cu 2 camere, situat în zonă centrală. Imobilul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje și are o suprafață de 49,83 mp. Apartamentul este semidecomandat și dispune de balcon deschis, cu acces din sufragerie. Locuința nu ...

1255 EUR/m2 | 47 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
6

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!
6

Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!

Dezvoltator vand apartament 2 camere la cheie in bloc nou situat in Zona Braytim pe limita teritoriala Timisoara-Giroc. Suprafata: 43 mp + balcon 4m. Blocul este situat in zona rezidentiala, Apartamentul este compus din: living, dormitor, bucatarie, baie, hol de acces si balcon, are toate utilitatile ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar,vând apartament semidecomandat,etj 4,zona Biserica Nouă!
8
26

Vând Ap Mobilat,etj 4,,Biserica Nouă!Hidroizolație refăcută,garanție 10 ani!

1115 EUR/m2 | 52 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Nou 2 camere in Ansamblu Rezidential intr-o zona de lux
9
1

Nou 2 camere in Ansamblu Rezidential intr-o zona de lux

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 55 mp si este compartimentat astfel: ...

1629 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament nou 3 camere la cheie !!!
11
1

Apartament nou 3 camere la cheie !!!

Comision 0%!!! Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58 mp si este compartimentat astfel: hol,bucatarie,living,dormitor 1,dormitor 2,baie si doua balcoane. Imobilul este construit integral din caramida,izolat termic. Utilitati-curent,apa,canalizare,gaz----Sistem de încalzire-centrala propie,incalzire ...

1741 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Apartament nou 2 camere la cheie in Complex "Premium Residence"
7

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1669 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Calea Crangasi BRD Piata 3 min.Metrou
9
16

Calea Crangasi BRD Piata 3 min.Metrou

Vând în zona Crângași BRD vis a vis de piață,Complex ,la 3 minute de metrou și parc un apartament cu 3 camere decomandat cu un spațiu generos de 67 mp având 2 grupuri sanitare și un balcon închis în termopan,finisaje clasice:termopan,gresie,faianță,parchet,uși termopan,etc..Acesta se află la etajul 4 ...

1873 EUR/m2 | 67 m2

Crângași, Sector 6, Bucuresti

Victoria, de vanzare 2 camere, decomandat, mobilat
16
1

Victoria, de vanzare 2 camere, decomandat, mobilat

(cod7623) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona VICTORIA, bd. Tomis, de vanzare apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 4, suprafata 52mp cu balcon, imbunatatiri, aer conditionat, incalzire electrica proprie, clasa energetica B. Se vinde mobilat, utilat sau gol, cadastru ...

2551 EUR/m2 | 49 m2

Central, Constanta, Constanta

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere bloc nou  IRIS Aradului
10
5

Apartament 2 camere bloc nou IRIS Aradului

Proprietar vind apartament 2 camere Ansamblul IRIS strada Marginii Finalizat in 2024 Certificat nZEB Panouri solare Pompe de căldură Termoizolație 20 cm 2 lifturi Kone Supraveghere video Apartamentul este situat la etajul 7 din 11 cu suprafața utila de 58.6 mp. Apartamentul dispune de: ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere 58mp utili decomandat Campia Libertatii
10
4

Apartament 2 camere decomandat Câmpia Libertății Posibilitate centrala termică! Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat la etajul 10 10 al unui bloc pe cadre și grinzi, construit în anul 1979 (liftul urcă până la etajul 9). Apartamentul se vinde nemobilat neutilat Localizare: Imobilul ...

1379 EUR/m2 | 58 m2

Baba%252525252bNovac, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

Vând apartament decomandat 2 camere et.7 din 8 ,mobilat parțial, an 1982 nu colaborez cu agenții. Electrica noua făcută din cupru ,masina de spalat ,cuptorul ,masina de spalat vase individual . prize mari cu internet și tv pe cele 2 dormitoare plus bucatarie. Sapă turnată în toată casa. Polistiren ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
19
6

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Apartamente de lux cu 2 camere, pe plaja in Mamaia Nord, in RATE sau cu DISCOUNT
10
3

* 3 ANI RATE la dezvoltator sau REDUCERE 10% la o selectie de apartamente. * Comision 0% la cumparare. * Apartamente de lux cu 2 camere, prima linie la plaja, in Opera Residence din Mamaia Nord. * Sunt 3 tipuri de apartamente cu 2 camere cu suprafete utile totale incepand de la 73.60mp, cu 1 sau 2 bai, ...

2322 EUR/m2 | 74 m2

Mamaia-Sat, Constanta

De vanzare, Eforie Sud, Apartament 2 camere, Decomandat, Confort 0, 58 mp, Parter 36

De vanzare, Eforie Sud, Apartament 2 camere, Decomandat, Confort 0, 58 mp, Parter

De vanzare, Eforie Sud, Apartament 2 camere, Decomandat, Confort 0, 58 mp, Parter. La 100m distanta de plaja. 70.000 euro. Tel: 0722.725.494 , Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Parter, Confort: Lux, Compartimentare: Decomandat, numar etaj: 3, numar camere: 2, numar bai: 1, suprafata utila: 58, anul ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Eforie Sud, Constanta

Vand apartament cu 3 camere cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4,  Damb, str. Lamaiteii              22

Vand apartament cu 3 camere cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4, Damb, str. Lamaiteii

Apartament cu 3 camere, cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4, S.U. 62 mp, C.T. proprie nemontat, instalatie exista , pivnita, zona linistita, aproape de scoala, centre comerciale. informatii la telefon

1323 EUR/m2 | 62 m2

Dambu+Pietros, Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere str Teiului
2
6

Apartament 2 camere str Teiului

Apartament 2 camere - necesită îmbunătățiri. Apartamentul este foarte spațios.

1433 EUR/m2 | 52 m2

Progresul%25252bI, Slatina, Olt

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan Cismea 19

Teren intravilan Cismea

De vanzare teren intravilan zona Cismea. Suprafata de 820 mp Se accepta si plata prin credit bancar. Pret 40 euro mp

32800 EUR/m2 | 1 m2

Botosani, Botosani

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat
10
21

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat

Situat în spate la bulevardul Gheorghe Lazar, la 2 minute de stația mijloacelor de transport în comun, având toate super-marketurile în vecinătate, la 12 minute de Piața 700, vă propunem la vânzare un cochet apartament cu 2 camere, situat în zona Circumvalațiunii pe strada Labirint la etajul 4 cu izolatie ...

1946 EUR/m2 | 37 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Nusco City Park , Faza 2, Promenada Mall Bucuresti
3

Exclus agentii! Cesiune. Proprietar, vand apartament 2 camere , et 9 , bloc 3 B , tip 4a, inclusiv loc parcare subteran in complexul rezidential Nusco City. Apartamentul este pe firma 215000 Eur -persoane juridice 215000 Eur+TVA -persoane fizice

4135 EUR/m2 | 52 m2

Sector 2, Bucuresti

Vand apartament doua camere micro 16

Vand apartament doua camere micro 16

Apartamentul se afla la etajul 1,

1300 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

Salvează căutarea