Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Comision 0% Apartament 2 camere cu gradina + Cartier Asfaltat - Mosnita
18
1

Evand Homes ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, situat in localitatea Mosnita, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, pe structura de beton si caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc P+2 si dispune de o suprafata utila de 58 m², completata de o gradina de ...

1698 EUR/m2 | 58 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 2 camere
10
7

Apartament 2 camere

Agenția Locuințe de Vis vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere decomandat Tomis Nord, lângă Penny, centrală proprie, balcon mare. Vând apartament 2 camere decomandat, situat în Tomis Nord, zonă foarte bună, lângă Penny Market, aproape de Campus și mijloace de transport. Apartamentul ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere, 40 mp utili + balcon 7 mp,  White Residence
4

Apartament 2 camere, 40 mp utili + balcon 7 mp, White Residence

Ven Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern situat în cartierul rezidențial White Residence, un ansamblu nou, aflat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare din Bistrița. Suprafață utilă: 40 mp Balcon: 7 mp Etaj: 4 din 5 Orientare: Estică ️ Termen de finalizare: ianuarie 2026 ...

1848 EUR/m2 | 40 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
COMISION 0 Apartament 2 camere decomandat zona Eroilor
10
1

COMISION 0 Apartament 2 camere decomandat zona Eroilor

Nu rata ocazia de a afla mai multe detalii acum! Apartament de vânzare în Florești, zona Eroilor, cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 din 3 etaje, având o suprafață utilă de 54 mp utili. Apartamentul este confort 1 decomandat și dispune de centrală proprie, 1 baie, 2 balcoane, finisaje moderne ...

1583 EUR/m2 | 54 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Berceni Lux
5
2

Apartament 2 camere zona Berceni Lux

Apartament modern, 2 camere, 50 mp, situat intr-o zona linistita din Berceni, aproape de statia de metrou si transport public. Etaj 2, finisaje de lux, living generos si luminos, dormitor spatios, bucatarie complet utilata, baie eleganta. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie, aer conditionat, ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat   Tudor Str. Muncii - pozitie perfecta
8
4

Apartament 2 camere decomandat Tudor Str. Muncii - pozitie perfecta

Apartamentul perfect pentru cei care vor sa nu iroseasca timpul si sa aiba totul la dispozitia lor - situat in cartier Tudor, str. Muncii, o zona linistita dar care are access in 2 minute la scoli, gradinite si supermarket-uri Shopping City. De asemenea se poate iesi usor din oras fiind aproape de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
6

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou cu lift situat in Giroc la limita cu Timisoara etaj 1 din 4 compus din 2 camere 2 holuri living si bucatarie open space baie dormitor si balcon dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala suprafata utila este de 48 mp are un loc de parcare in ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere pivnita balcon Centrul Istoric Sibiu
11

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 40 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Zona de interes • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament la cheie, 40 mp utili, balcon, parcare subterana, Parc Poligon
13
1

BLITZ va propune spre vanzare un apartament modern, situat in zona Parcului Poligon, pe o strada retrasa si extrem de linistita, intr-un ansamblu rezidential modern ce ofera locatarilor oportunitatea de a se bucura de comunitate, zona verde, padure, parcul Poligon precum si de multiplele facilitati si ...

2487 EUR/m2 | 39 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere, 59 mp, in Giroc, zona Planetelor - V3504
10
2

Apartament cu 2 camere in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material zidarie caramida. ...

1779 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare bloc nou la cheie cu parcare
9

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 60 mp, zona Buna-Ziua, Cluj-Napoca. Parcare inclusa in Pret! TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Buna-Ziua, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3317 EUR/m2 | 60 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere Dumbravita bloc nou
12

Apartament 2 camere Dumbravita bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Dumbravita intr-un bloc nou la etajul 2 din 2 nivele are o suprafata utila de 48 mp este compus din : living generos open-space cu bucatarie complet utilata dormitor spatios si baie se vinde mobilat si utilat livingul este cu acces la balcon are finisaje ...

2458 EUR/m2 | 48 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere, 51mp, finisat modern, terasa 15mp, zona Porii
20
1

Daca si tu iti doresti un apartament superb, cu o compartimentare buna, într-un imobil nou, sigur ca acest apartament este pentru tine. Pozele vorbesc de la sine! Blitz ofera spre vanzare un apartament de 2 camere, situat la etajul 1 intr-un bloc cu 4 etaje, in zona Porii, la 5 minute de mers pe jos ...

2098 EUR/m2 | 51 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere, ARED UTA, Amenajat MODERN SI FRUMOS sunt PROPRIETAR fara Comision
10
3

Vand Apartament 2 camere la Ared UTA, suprafata 59 mp, etaj 5 din 7, la R8 -Amenajat MODERN si Foarte FRUMOS de calitate, cu PIATRA DECORATIVA, Tapet cauciugat, Usi interioare Deosebite cu sticla Cristal, parchet laminat, glet, gresie, faianta, usa metalica, termopane cu rolete, Mobilier de calitate ...

1441 EUR/m2 | 59 m2

UTA, Arad, Arad

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament Cochet Ultracentral Curte 140MP Predeal
13
2

Apartament Cochet Ultracentral Curte 140MP Predeal

ID intern: 5740. REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu personalitate, situat in inima statiunii Predeal, intr-o zona ultracentrala, chiar langa biserica, la doar cativa pasi de principalele puncte de interes ale orasului si de statiile de transport. Proprietatea se afla intr-o cladire ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

ultracentral, Predeal, Brasov

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vânzare apartament 2 camere, zona Pieței Centrale, strada Corneliu Coposu
9
2

Vânzare – Apartament 2 camere – Zonă Centrală – Strada Corneliu Coposu -Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în Târgu Jiu, strada Corneliu Coposu, zona Pieței Centrale, o locație apreciată pentru accesibilitate și facilități. Detalii proprietate: Suprafață ...

2031 EUR/m2 | 49 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament 2 camere Alexandru cel Bun
8

Apartament 2 camere Alexandru cel Bun

Apartament 2 Camere Alexandru cel Bun Pret: 74.500 EUR Suprafata Utila: 40 mp Tip Compartimentare: Nedecomandat Disponibilitate: Mutare imediata Modalitati de plata: Cash Credit Bancar LOCALIZARE #536;I TIPOLOGIE Agentia Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat ...

1863 EUR/m2 | 40 m2

alexandru cel bun, Iasi, Iasi

Salvează căutarea