Apartamente 2 camere

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu
8
3

Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu

Apartament in zona Malu Rosu, 2 camere, conf 2, 40 mp, an construire 1978, etaj 1, totul la doar 54000 euro. Pentru vizionare, telefon 0726461287

1350 EUR/m2 | 40 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vanz ap 2 cam uta ared
10
8

vanz ap 2 cam uta ared

vanz ap 2 cam uat ared langa stadinon uta et5 confort 1 bucatarie baie cu dus dormitor matrimonial tersa mare termopan usa metal pereti exteriori izolati, se vinde mobilata si utilata Zona buna si pentru investitii (se cauta chirii in zona)

1127 EUR/m2 | 62 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2 camere in Ploiesti, zona Mihai Bravu
10
1

Vanzare apartament 2 camere in Ploiesti, zona Mihai Bravu

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere in Ploiesti, zona Mihai Bravu, confort 2, nedecomantat, situat la etajul 4 al unui bloc de locuinte anvelopat, cu regim de inaltime P+4E dat in folosinta in anul 1979. Suprafata utila totala a apartamentului este ...

1128 EUR/m2 | 39 m2

Mihai Bravu, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat in Ploiesti, zona Eminescu
13
2

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere, decomandat, confort 1 in Ploiesti, zona Eminescu, situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+3E dat in folosinta in anul 1958, fara risc seismic. Apartamentul are Su 56 mp si 11 mp boxa intabulata. Necesita ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Eminescu, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 2 camere confort 1, etaj 2 in Ploiesti, Nord
7
2

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere, confort 1, semidecomandat in Ploiesti, zona Nord, situat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltim P+4E, anvelopat, dat in folosinta in anul 1969, renovat in totalitate. Apartamentul are Su 67 mp + logie cca ...

970 EUR/m2 | 67 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere central, vanzare - langa Podul Decebal, Oradea
17

AGENTIA ORADEA IMOBILIARE ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, intr-o zona foarte cautata a orasului Oradea pe B-dul Decebal, situat intr-un bloc tip D, la etajul 1/4 cu o suprafata utila de 54 m², suprafata construita 71 m²,. La cativa pasi de Piata Decebal si statia de tramvai, acest apartament ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

decebal, Oradea, Bihor

Vanzare 2 camere Basarabia - Arena Nationala
11

Vanzare 2 camere Basarabia - Arena Nationala

Apartamentul este amplasat la parterul unui bloc reabilitat, cu regim de inaltime P+10 E, situat în zona Basarabia, pe strada Herta. Este decomandat, luminos, renovat complet, dispune de gresie, faianta, instalatii sanitare noi, usa metalica, loc de parcare ADP si posibilitate de balcon mare. Apartamentul ...

2280 EUR/m2 | 50 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Vanzare apartament lux,2 camere,Sos. Colentina,vis a vis de complexul Rose Garden
19
1

Vanzare apartament lux,2 camere,Sos. Colentina,vis a vis de complexul Rose Garden,an constructie 1970,semidecomandat,suprafata utila 45 m2,suprafata totala cu balcon 50 m2,etaj 5 din 10,complet mobilat si utilat Nou,Lux si Modern(g+f+p+t+um),bloc reabilitat termic. Apartamentul se vinde complet mobilat ...

2398 EUR/m2 | 50 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Proprietar Iulius Mall
8
7

Proprietar Iulius Mall

Proprietar vand apartament cu 2 camere situat in proximitatea Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este pozitionat excelent in zona centrala in proximitatea scoli, magazine, mijloace de transport in comun. Apartamentul este structurat in hol, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere drumul taberei  78000e  6 43

vand apartament 2 camere drumul taberei 78000e 6

Agentie..cititi atent anuntul...bloc semistradal pe bucla langa metrou ..confort 1 etajul 5 din 10 sunt 2 lifturi...centrala proprie 51 m.p.78000 euro.alte detalii la tel....

1500 EUR/m2 | 52 m2

Drumul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vand apartament 2 camere zona Nord
7
5

Vand apartament 2 camere zona Nord

Vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat, Ploiesti Nord.Imobilul este situat la etajul 4 4 construit din beton armat, izolat termic interior, exterior.Are o suprafață de 53 mp și dispune de: interfon, separație de gaze, ușa metalica moderna, uși interioare moderne, tâmplărie PVC cu geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere, Q et. 3 din 4 în Nufărul, pe Aleea Onisifor Ghibu
8
18

Apartament cu 3 camere pe aleea Onisifor Ghibu, etaj 3 din 4. Situat vizavi de grădiniță, în imediata apropiere a parcului și a liceului Onisifor Ghibu. Este conectat la rețeaua de apă geotermala și dotat cu contoare wireless. Zona plină de verdeață, apartament luminos si aerisit. Balconul este închis ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Proprietar vind apartament mare cu 2 balcoane renovat zona Lăpușneanu -Hasdeu
8
17

Ideal investiție se pot face 2 garsoniere sau apartament cu 3 camere in funcție de nevoi!Direct proprietar vinde apartament in Constanta zona bună aproape de City-Mall renovat,curat.Apartament mare de 54 metri plus 2 balcoane de 4 metri fiecare bucătărie de 10 metri .zona Dacia pe Lăpușneanu -Hasde ...

1484 EUR/m2 | 62 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Tomis Nord- apartament cu 2 camere
10
30

Tomis Nord- apartament cu 2 camere

Tomis Nord apartament cu 2 camere decomandate,52 mp,parter inalt cu balcon,mobilat,utilat,centrala pe gaz.Locatia prezinta imbunatatiri si are acces facil la toate punctele de interes din zona:scoala,gradinita,piata Ciresica,Penny.Se vinde cum este prezentat in poze . CONTACT IN GALERIA FOTO!

1827 EUR/m2 | 52 m2

Tomis+Nord, Constanta, Constanta

Promovat
Nou. Etaj 1. Langa Profi - str. Neptun. Finisaje superioare.
8

Comision 0%. Vand apartament cu 2 camere, 53 mp utili + balcon, Etaj 1, in bloc Nou, zona Girocului, str. Neptun - langa magazin Profi si statie mijloc de transport in comun, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, ...

1800 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere semidecomandat Tineretului SINCAI
10
10

Vand apartament 2 camere semidecomandat Tineretului SINCAI

Vand apartament 2 camere semidecomandat, deosebit și unic, în zona Tineretului-Sincai. Etaj 6 din 8, anul construcției 1985. Mobilierul este de bună calitate făcut pe comanda în 2023. Apartamentul se preda complet mobilat. Unicitatea acestei proprietati este data de zona in care se afla, spațiile de ...

3700 EUR/m2 | 40 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea