Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Terasă Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament zona Pantelimon
9
7

Apartament zona Pantelimon

Vând apartament cu vedere la lacul Dobroiesti , apartamentul este situat la 200 m de Liceul Lucian Blaga si in spatele Grădiniței Nr 23 , bloc reabilitat termic apartamentul este renovat , schimbat instalatii sanitara si electrica ,usi schimbate ,2 aparate de aer condiționat, boiler electric , bucatarie ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament vanzare! Pentru plata cash pretul este de 129000
10
2

Apartament vanzare! Pentru plata cash pretul este de 129000

Acest apartament de 2 camere se află la etajul 4 într-un bloc construit în 2018, cu pardoseli din parchet și gresie. Este gata de utilizare și include facilități precum mobilier, mașină de spălat, masina de spalat vase, frigider și plită. În plus, dispune de balcon, debara și beci, oferind spațiu pentru ...

2700 EUR/m2 | 50 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat
10

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere in zona Sagului, complet renovat, cu posibilitate montare CENTRALA termica PROPRIE. Calorifere noi, mobilat si utilat, baie cu geam, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, aer conditionat. Blocul are acoperis. Pret 68.040 ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro
11
3

Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro

Se vinde ap, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, fara imbunatatiri. Ap. are balcon la toate camerele, cu iesire din bucatarie si sufragerie , este inchis in termopan. Suprafata utila a ap. este de 46,2 m.p., iar balconul in supr. 10,5 m.p. , supr, utila totala este 56,7 m.p. Este disponibil ...

1035 EUR/m2 | 57 m2

Malu%2bRosu, Ploiesti, Prahova

Apartament de 2 camere mobilat,renovat - Sector 4
9
1

Apartament de 2 camere mobilat,renovat - Sector 4

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui bloc cu 10 etaje, pe Strada Semenic nr. 1, Sector 4 o zonă liniștită, cu acces rapid către transportul public, centre comerciale, școli, grădinițe, spații verzi și puncte de interes din zona Șoseaua Olteniței Orășelul Copiilor Tineretului. Locuința ...

2216 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere semidecomandat | Renovat complet | Etaj intermediar
9

Informații generale: Apartament 2 camere semidecomandat 79.000 Se acceptă plată prin credit surse proprii Localizare: Sector 4, Berceni. Aleea Uioara Repere apropiate: Școală, Grădinițe, Loc de joacă, Profi, Parcuri Acces transport public: Stație Stb la 500 m Liniile 102, 106 și ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră cu 2 camere
4
8

Vând garsonieră cu 2 camere

Persoana fizica,vând garsonieră cu dormitor și bucătărie separate, 24 mp. Situat în Calea Buziașului, mobilat, izolat, cu aparat de aer condiționat, etaj 4. Dispune de o debara pentru uscat rufe la comun cu vecina de vis-a-vis. Pentru detalii contactați numărul de telefon anexat acestui anunț.

Buziasului, Timisoara, Timis

vanz ap 2 cam uta ared
10
8

vanz ap 2 cam uta ared

vanz ap 2 cam uat ared langa stadinon uta et5 confort 1 bucatarie baie cu dus dormitor matrimonial tersa mare termopan usa metal pereti exteriori izolati, se vinde mobilata si utilata Zona buna si pentru investitii (se cauta chirii in zona)

1127 EUR/m2 | 62 m2

UTA, Arad, Arad

Vand apartament Prelungirea Ghencea
9

Vand apartament Prelungirea Ghencea

Vă prezentăm spre vânzare un apartament de 2 camere premium, complet mobilat și utilat, situat în zona Prelungirea Ghencea 161B ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Proprietatea se remarcă prin design modern, compartimentare eficientă și dotări smart care oferă un plus real ...

1857 EUR/m2 | 63 m2

Sector 6, Bucuresti

Vand Apartament 2 camere Pitesti
6

Vand Apartament 2 camere Pitesti

Persoana fizica vand apartament doua camere semi-decomandat 56mp la etajul 1 in Pitesti cartier Banat Strada Banat langa scoala generala nr 16. Apartamentul a fost renovat acum 4 ani Ca si dotari are urmatoarele Tamplarie termopan cu balcon inchis Usi interior Salamander produse si montante de ...

1602 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere  - Calea Lipovei   Ideal locuinta sau investitie
8

Apartament 2 camere - Calea Lipovei Ideal locuinta sau investitie

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere, situat în zona Calea Lipovei o locație apreciată pentru liniște, accesibilitate și proximitatea față de numeroase facilități urbane. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 5 (bloc mansardat), într-un bloc izolat termic, oferind un confort ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere, etaj 3 4, semidecomandat, parcare, sector 5, București
7
7

Vând apartament 2 camere, 3 4 semidecomandat, parcare, grădină spate bloc, sector 5, zona între Malcoci și Șoseaua Sălaj.

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 Camere tip Pb mare Rogerius
10
3

Apartament 2 Camere tip Pb mare Rogerius

Vând urgent apartament tip PB mare , la etajul 2 , situat într-o zonă liniștită și "aerisită" a orașului, cu acces imediat din Bulevardul Ștefan cel Mare cu geamul spre curtea interioară a blocului. Apartentul a fost complet renovat anul acesta.Bucătarie cu living open-space 20 mp( plus balconul zona ...

1981 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

apartament 2 camere drumul taberei
5

apartament 2 camere drumul taberei

apartamentul este situat la 10 minute de mers pe jos de metroul râul doamnei,5 minute de parcul drumul taberei,6 minute de complexul comercial drumul taberelor(auchan,etc)grădiniță școala și liceu

2222 EUR/m2 | 54 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Exclusivitate | Tomis Nord |  Apartament 2 camere
7
11

Exclusivitate | Tomis Nord | Apartament 2 camere

Cod Agent ( D5 ) Agentia Imobiliara Danicris va propune spre vanzare in Exclusivitate un apartament cu 2 camere semidecomandate , confort 3 , avand o suprafata de 29 mp , fiind situat la parter inalt 4 , in zona Tomis Nord . Apartamentul beneficiază de îmbunătățiri parțiale, oferind posibilitatea de ...

2034 EUR/m2 | 29 m2

Tomis%25252bNord, Constanta, Constanta

2 camere  Dacia parter cu balcon
17
1

2 camere Dacia parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii- Dacia, nedecomandat la parter cu balcon ,suprafata utila 32 mp, usa metalica , baie cu vana , amenajari clasice.Apartamentul este gol , si se poate ocupa imediat. Pret 65000 euro negociabil.

2031 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea