Apartamente 2 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro
11
3

Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro

Se vinde ap, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, fara imbunatatiri. Ap. are balcon la toate camerele, cu iesire din bucatarie si sufragerie , este inchis in termopan. Suprafata utila a ap. este de 46,2 m.p., iar balconul in supr. 10,5 m.p. , supr, utila totala este 56,7 m.p. Este disponibil ...

1035 EUR/m2 | 57 m2

Malu%2bRosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
KM 4-5 | Apartament 2 camere | Doraly Mall
5

KM 4-5 | Apartament 2 camere | Doraly Mall

Cod Agent ( C5 ) Agenția Imobiliară Danicris vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat în zona KM 4-5, chiar lângă Doraly Mall, într-un imobil bine întreținut din Constanța. Locuința se află la etajul 10 din 10, fiind un apartament încadrat, luminos și cu vedere deschisă. Detalii ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Km+4-5, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzre apartament 2 camere decomandat   Calea Văcărești
5

Vanzre apartament 2 camere decomandat Calea Văcărești

Compania Imobiliara Apulum94 va prezinta spre cumparare un apartament de 2 camere in zona Tineretului-Vacaresti. Apartamentul este decomandat, amenajat, mobilat si utilat, aer conditionat in ambele camere, loc de parcare. In proximitate se afla facultatile Dimitrie Cantemir si Nicolae Titulescu, ...

3333 EUR/m2 | 54 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

propietar vând ap2 cam piața muncii 1min metrou
9

propietar vând ap2 cam piața muncii 1min metrou

propietar vând ap2 cam sdec Mihai Bravu stradal 1min metrou et7 9 an1988 vedere spate spre centru (palatul parlamentului)necesită renovare (îmbunătățiri)mobilat utilat 2ap AC acte în regulă

2345 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Drumul Taberei Parc Moghiotos
7

Drumul Taberei Parc Moghiotos

PARTICULAR , vand apartament confort 1 ,renovat si igienizat total anul acesta. Totul este nou si de foarte buna calitate. Usile de interior,termopanul,gresia ,faianta ,si parchetul,cat si toate obiectele sanitare si mobilierul de baie sunt noi. Instalatiile au fost inlocuite ,invlusiv cele ale ...

1863 EUR/m2 | 52 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

2 camere 52mp, complet renovat 2026, et. 10 10, Tei ,15  metrou, Proiect design interior
10
1

2 camere 52mp, complet renovat 2026, et. 10 10, Tei ,15 metrou, Proiect design interior

Direct proprietar Vindem apartamentul nostru proaspat renovat complet in 2026, in urma unei decizii de relocare. In urma renovarii, au fost aduse urmatoarele imbunatatiri: Decopertare integrala pereti Turnare sapa Inlocuire termopane interioare Schimbare completa instalatie sanitara Schimbare completa ...

2017 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

[VÂNZARE] Apartament 2 camere Sector 4, Etaj 2, Anvelopat
10
6

[VÂNZARE] Apartament 2 camere Sector 4, Etaj 2, Anvelopat

Oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în Sectorul 4, o soluție excelentă pentru cineva care dorește să își personalizeze finisajele, având deja realizată partea cea mai costisitoare și dificilă a renovării: infrastructura tehnică. SPECIFICAȚII ȘI DOTĂRI: An:1962 Risc Seismic: RsIII Suprafață ...

1543 EUR/m2 | 46 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Vand apartament 2 camere Marasti,
7
4

Vand apartament 2 camere Marasti,

Vand apartament spatios si luminos cu 2 camere decomandate, bucatarie cu open space pe str. Scortarilor in spatele BRD , una din cele mai cautate zone din Cluj. Apartamentul este situat la et. 2, are o suprafata utila de 62 mp si a fost renovat integral in 2022. ( geamuri termopane noi, centrala termica ...

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Calea Griviței metrou parter din 7
7
29

Calea Griviței metrou parter din 7

Calea Griviței metrou Griviței parter din 7mobilat utilat bloc reabilitat termic fără risc seismic aproape metrou, toate actele la zi. Se vinde mobilat și utilat.

1740 EUR/m2 | 50 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.
9

Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, aproape de Unicarmul de pe Muzicescu. Este situat la etaju 4 din 4 cu ACOPERIS din tigla; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ioesin, 2 camere. etaj 3!
7

Ioesin, 2 camere. etaj 3!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Iosefin, aproape de Kaufland si mijloace de transport. Este situat la etajul 3 din 4, un balcon inchis, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1788 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!
10
6

Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!

De vanzare, apartament situat la etaj 2, aproape de Iulius TOWN! Casa scarii zugravita recent, model cu vedere pe o singura parte, 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan; Detalii AMENAJARE interioara - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Titan Metrou Bld 1 Decembrie 1918 Bld Th. Pallady
10
1

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, 61mp la etajul 6 intr-un bloc construit in 2008. Se afla in apropriere de metrou 1 Decembrie, la 3 minute fata de statia de metrou. Blocul detine propria centrala termica ceea ce reprezinta un mare avantaj. Baia este complet mobilată și utilată, ...

2017 EUR/m2 | 54 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, Dr. Taberei - Favorit, 51 mp - Bloc tip F, la 2 min de metrou!
8

Apartament 2 camere, Dr. Taberei - Favorit, 51 mp - Bloc tip F, la 2 min de metrou! Adresă: Str. Râul Dornei nr. 2 Preț: 110.000 EUR Vând apartament cu 2 camere în zona Favorit, Drumul Taberei, într-o locație de top - la doar 2 minute de mers pe jos de stația de metrou Favorit! Caracteristici apartament: ...

2196 EUR/m2 | 51 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, Dr. Taberei - Favorit, 51 mp - Bloc tip F, la 2 min de metrou !
9

2196 EUR/m2 | 51 m2

Sector 6, Bucuresti

apartament blocul filipin
10
9

apartament blocul filipin

Vand apartament 2 camere decomandat in bloc Filipin Calea lui Traian Direct proprietar Suprafata utila 45m Etaj 4 La 2 minute de toate punctele de interes Pretul este usor negociabil Disponibil pentru vizionare Mutare imediata NU RASPUND LA MESAJE DOAR APEL TELEFONIC!

1333 EUR/m2 | 45 m2

Cartierul Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament cu doua camere decomandat.
7
4

Apartament cu doua camere decomandat.

Vind Apartament doua camere, decomandat, izolat termic, eterior si interior, total mobilat si utilat.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat
10

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere in zona Sagului, complet renovat, cu posibilitate montare CENTRALA termica PROPRIE. Calorifere noi, mobilat si utilat, baie cu geam, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, aer conditionat. Blocul are acoperis. Pret 68.040 ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea