Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament cu 2 camere in Iris - Ansamblu Exclusivist, imobil nZEB
7

Va prezentam spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, in cartierul Iris, zona Bulevardului Muncii, intr-un ansamblu rezidential de top, conceput conform celor mai inalte standarde de calitate si eficienta energetica. Locatia ofera acces facil catre principalele puncte ...

3707 EUR/m2 | 58 m2

iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 2 camere de  vanzare in zona Berceni aproape de metrou
4
56

apartament cu 2 camere de vanzare in zona Berceni aproape de metrou

Ofer spre vanzare apartament cu doua camere in zona Berceni aproape de metrou. Apartament situat intr-o zona linistita,la doar 5 minute de mers pe jos de metrou,bloc construit in anul 2010, dispune de o suprafata totala de 50 mp,etaj 6 10.,bloc cu lift. In zona se regasesc mai multe spatii comerciale ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare 54 mp utili renovat in Strand Sibiu
18
1

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 54 mp, zona Strand, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Renovat complet • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Strand, Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere CENTRAL ,parter centrala proprie
8

Apartament cu 2 camere CENTRAL ,parter centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat, cu o suprafata de 48 mp, situat la parter Timisoara, zona centrala, Take Ionescu - cu acces rapid catre punctele de interes. Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Este complet ...

2604 EUR/m2 | 48 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartamente cu 2 camere   Braytim, Giroc,  Parter sau Etaj cu balcon spatios
5

Apartamente cu 2 camere Braytim, Giroc, Parter sau Etaj cu balcon spatios

Va propunem spre vanzare apartamente noi cu 2 camere în Braytim, Giroc, la cateva minute de Vila Contra, situate într-un cartier rezidențial nou, într-un imobil modern, realizat cu materiale premium și finisaje atent alese, îmbinate într-un stil italian elegant, rafinat și contemporan. Configurații ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere MOBILAT MODERN Braytim Musicescu
10

Apartament cu 2 camere MOBILAT MODERN Braytim Musicescu

Va oferin spre vânzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, terasa de 7 mp, modern, situat la 2 din 3, BRAYTIM, la 2 minute de Biserica Tosca colt cu Musicescu, într-un bloc construit în 2024, la doar câteva minute de Timisoara. Localizare excelenta: Aproape de Muzeul Apei Aquatim Aproximativ ...

2338 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente noi 2 camere  Braytim, Giroc,   Parter sau Etaj cu balcon, DECOMANDAT
5

Apartamente noi 2 camere Braytim, Giroc, Parter sau Etaj cu balcon, DECOMANDAT

Va propunem spre vanzare apartamente noi cu 2 camere situate in Bratim, Giroc, Cartier nou, Stil italian, Clasa Energetica A+, intr-un cartier rezidential nou, intr-un imobil modern, realizat cu materiale premium si finisaje atent alese, imbinate intr-un stil italian elegant, rafinat si contemporan. ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat la 2 minute de benzinăria Eso Braytim Giroc
15

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

2167 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

New Consulting va propune  apartament 2 camere RENOVAT COMPLECT   Zona Casa Tineretului, Timișoara
9

New Consulting va propune apartament 2 camere RENOVAT COMPLECT Zona Casa Tineretului, Timișoara

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Casa Tineretului, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Imobilul are o suprafață de 46 mp și este poziționat la etajul 1, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este complet ...

2650 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere curte de 65 mp Giroc
7

Apartament cu 2 camere curte de 65 mp Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, avand o suprafata utila de 51 mp si o curte de 65 mp. Utilitati:apa,canalizare,curent si gaz. Sistem de incalzire: centrala proprie,incalzire prin pardoseala. Loc de parcare inclus in CF-parcare privata. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

2 camere gradina terasa braytim
14
4

2 camere gradina terasa braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa, GRADINA, situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 euro Telefon. 072367441 ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
5
1

2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere la doar 2 minute de magazinul Penny din Giroc, cu o suprafata utila 50 mp + 14 mp terasa, etaj 1 din 3, bloc construit in 2024, finisaje de top, loc de parcare inclus in cf, centrala proprie, incalzire in pardoseala. Pret. 115000 euro Telefon. 0723674418

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat Chisoda
7
1

Apartament cu 2 camere decomandat Chisoda

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere în Chisoda, cu o suprafata de 53 mp + balcon de 18 mp, complet mobilat si utilat. Intr-o zona linistita si cu acces rapid spre Timisoara. Încalzire în pardoseala confort maxim în sezonul rece. Gresie si parchet noi finisaje moderne Acces din hol in ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

Chisoda, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 centrala proprie Freidorf LANGA LICEUL AUTO
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, surafata de 58 mp, situat la etaj 2, bloc 4 etaje + mansarda, centrala proprie. Locatie excelenta: la doar 2 minute de market, aproape de mijloace de transport, farmacie, afterschool, gradinita, scoala si liceu. Detalii apartament: 2 camere spatioase, ...

1555 EUR/m2 | 58 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1  la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc
8
1

2 camere etajul 1 la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafa?a utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 60 mp Braytim
13
4

2 camere 60 mp Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 60 mp UTILI , centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon de 10 mp si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 90000 euro Telefon. 0723674418

1500 EUR/m2 | 60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 2 locuri de parcare Braytim
6
2

Apartament cu 2 camere 2 locuri de parcare Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 2 BALCOANE ET 2 DIN 3 BRAYTIM
11

Apartament cu 2 camere 2 BALCOANE ET 2 DIN 3 BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3, cu 2 balcoane mari, zona Braytim, cu loc de parcare inscris in CF. Pret.89900 euro Telefon. 0723674418

1998 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 Braytim Giroc
9

Apartament cu 2 camere et 2 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc, la cateva minute de hotel IQ cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie. Apartamentul ...

1959 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere balcon  si 2 locuri de parcare Giroc
6

Apartament cu 2 camere balcon si 2 locuri de parcare Giroc

Va propunem spre vanzare apartament in Giroc, cu o suorafata de 54 mp, 2 camere, decomandat, bucatarie inchisa, 1 baie, loc de depozitare + dressing. Apartamentul dispune si de 2 locuri de parcare trecute in CF. Pret. 92000 euro Telefon. 0723674418

1704 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

2 camere Braytim
7
12

2 camere Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 49 mp , situat intr-un complex nou, format din 3 blocuri, cu cate 20 de apartamente fiecare bloc. Apartamentul este compus din living+bucatarie open space, 1 hol, 1 baie complet utilata cu mobiler de la Arthema, 1 dormitor, 1 balcon. Apartamentul dispune ...

292 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea