Apartamente 2 camere

Promovat
2 Cam NOU. Cu Lift. Langa ESO
8

2 Cam NOU. Cu Lift. Langa ESO

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente cu 1,2 si 3 camere intr-un bloc Nou in zona Girocului- Benzinăria Eso . Drumul de acces este asfaltat si pietruit pana in fata blocului. Regim de inaltime P+3E+M, construit din caramida porotherm, acoperis de tigla, si termoizolat cu polistiren de 10 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe str. Sub Cetate, TVA si finisaje incluse in pret
12
1

Koncept Imobiliare va ofera in regim exclusiv spre vanzare apartamente intr-un proiectul rezidential amplasat in Floresti, pe strada Subcetate, intr-o zona retrasa si verde, cu acces rapid catre punctele de interes din Cluj-Napoca. Pozitionarea langa padure si configuratia de tip boutique (doar 11 apartamente) ...

2120 EUR/m2 | 55 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Nelocuit Totul Nou Centrala Proprie Zona Giroc Hotel IO
8
1

Apartament lux cu 2 camere, nelocuit, amenajat modern, pregatit pentru mutare imediata, situat intr-un bloc P+3 finalizat in 2025 (certificat energetic A+). Suprafata utila: 54 mp + balcon 8 mp (total 62 mp utilizabili) Etaj: 1din 3 Loc de parcare inclus Compartimentare inteligenta: - hol de acces - ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 41 mp 2 camere etaj 2 balcon Cisnadie
15
2

Apartament de vanzare 41 mp 2 camere etaj 2 balcon Cisnadie

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 41 mp, Cisnadie. Apartament cu 2 camere nedecomandate cu suprafata de 41 mp potrivit pentru o familie. Pozitionarea este foarte buna si are acces catre toate facilitatile orasului.  Livingul apartamentului este luminos deoarece camera are geam foarte ...

1268 EUR/m2 | 41 m2

Cisnadie, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere  parter în Giroc Aleea cu Plopi
1

Apartament cu 2 camere parter în Giroc Aleea cu Plopi

Va oferim spre vanzare apartament modern si primitor, ideal pentru cei care îsi doresc confort si acces rapid, 54 mp utili bucatarie, dormitor, sufragerie, baie si hol. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat gata de mutat, clima, incalzire în pardoseala, 1 loc de parcare inclus Locatie excelenta ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2  loc de parcare subteran Torontalului
10
1

Apartament 2 loc de parcare subteran Torontalului

De vanzare apartament 2 camere ,52,8 mp in calea Torontalului, etaj 2 6. Format din : Living + bucatarie Dormitor Baie ,Hol si logie. Caracteristici: Constructie pe cadre cu zidarie din caramida de 25 cm ,izolatie exterioara din polistiren de 10 cm ,geamurile termopan cu sticla tripan. Pardoseala este ...

2321 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
5
2

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 din 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: -Living -bucatarie inchisa complet utilata -dormitor -debara ...

2074 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vând apartament în Urlați

Vând apartament în Urlați

Vând apartament cu 2 camere decomandat situat într-o zonă liniștită din Urlați, aproape de magazine, școală și mijloace de transport. Locuința beneficiază de o compartimentare practică, luminoasă și funcțională, ideală pentru familii, investitori sau persoanele în căutare de confort și accesibilitate ...

1094 EUR/m2 | 64 m2

Urlati, Prahova

Apartament LUX, POD pe toata suprafata Giroc Braytin
8
1

Apartament LUX, POD pe toata suprafata Giroc Braytin

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, Braytim. Compartimentare : dormitor,dressing, hol, baie cu dus , living open space cu bucataria - suprafata utila de 50 mp + terasa, amenajat modern si complet mobilat si utilat, exact ca in fotografii. Apartamentul beneficiaza de finisaje ...

2398 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere terasa gradina proprie L cateva minute de Vila Contra Mussicescu
6
2

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata 52 mp + Terasa, gradina proprie dsetul de spatioasa si 2 locuri parcare, atat locurile de parcare cat si gradina sunt trecute in CF. Decomandate, bucatarie închisa în bloc nou constructie 2024. Apartamentul se afla situat in Braytim Giroc la cateva ...

1781 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl
15

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere de 53 mp bucatarie open space, cu posibilitatea sa închideți bucătăria, la 2 minute de magazinul Lidl, Penny. -Toate utilitățile ( apa , gaz, curent , canal) - balcon generos - 1 loc de parcare An finalizare 2025 Pret. 92000 euro etajul 3 din 3 cu pod ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere mobilat complet
7

Apartament 2 camere mobilat complet

O oportunitate unică: apartament complet mobilat, echipat cu electrocasnice de generație nouă și aer condiționat, situat în zona Obcini, strada Victoriei. Compartimentare eficientă: salon deschis, bucătărie separată închisă. Etaj 5 din 5, nivel finalizat în 2017, într-un imobil fără lift, cu placă turnată ...

1635 EUR/m2 | 51 m2

Obcini, Suceava, Suceava

Vand apartament 2 camere
10

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere ,etaj 6 10 ,zona Mignon ,mobilat si utilat ,mutare imediata .Pret :45000 euro negociabil .

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Persoana fizica vand apartament
7
7

Persoana fizica vand apartament

Persoana fizica vand apartament in Borhanci, cu 2 camere+nisa de dormit, construit in 2017 in ansamblul rezidential Neopark Residence. Compartimentarea este astfel: -2 camere - hol - living cu bucatarie open space - baie - terasa Suprafata totala a apartamentului fiind de 67,91 mp. Apartamentul ...

3347 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere renovat 2025 + balcon
9
4

Apartament 2 camere renovat 2025 + balcon

Apartament 2 camere cu balcon etaj 2 , Micro 4 Str. Crângului Nr. 2 , situat exact langa gradinita " Dumbrava Minunată " și Școala nr. 2 Apartamentul are suprafața utilă de 50mp și este complet renovat, mobilat și utilat, gata de mutat. Compartimentare: * living spațios * dormitor * bucătărie * ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere Aradului
10
8

Apartament 2 camere Aradului

Apartament 2 camere semidecomandat, confort 1, Zona Aradului, str Remus Răduleț. Locuința este luminoasă, cu vedere deschisă, fără bloc în față, oferind un ambient plăcut pe tot parcursul zilei. Centrală termică nouă 2025 și tâmplărie PVC cu geam tripan noua 2026. Aer condiționat. Mobilat partial. Mobilier ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat
9
1

Apartament 2 camere semidecomandat

Apartament doua camere semidecomandat an constructie 1969. Transformat in 3 camere bucataria mutata in balcon. Centrala termica , separatie gaze , Parchet , faianta , renovat complet , mobilat si utilat. Izolatie exterioara tamparie pvc , usi interior aluminiu usa exterior metalica.Mai multe detalii ...

1481 EUR/m2 | 52 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

se vinde apartament 2 camere
5
3

se vinde apartament 2 camere

ap.doua camere Nufăru

2047 EUR/m2 | 43 m2

Nufărul, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere
8
2

Apartament 2 camere

Apartament două camere militari Rezidence Apartamentul este complet mobilat și utilat

1640 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament  2 camere  Titan
9
3

Apartament 2 camere Titan

Apartament 2 camere Titan lângă gura de metrou 1 decembrie 1918 Bloc 1975 Este Reabilitat Etajul 6 10 Este Renovat recent ncu materiale de calitate preț 119000euro Telefon

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Dorohoi
6

Apartament 2 camere Dorohoi

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj 1 4, semidecomandat, stare foarte buna. Apartamentul este dotat cu centrală proprie și este izolat termic. Zona centrală(str. A.I.Cuza), foarte liniștită, vedere la spațiu verde. Telefon doar după ora 16.00.

1135 EUR/m2 | 48 m2

Central, Dorohoi, Botosani

Vând 2 camere
4
9

Vând 2 camere

Vând ap 2 camere semidecomandat, izolat exterior și interior, cablu electric schimbat, mobilat,curat, situat pe răsărit, magazine la doi pași Profi,Penny et 4 4

1000 EUR/m2 | 48 m2

Hunedoara, Hunedoara

apartament 2 camere, Orsova
1
9

apartament 2 camere, Orsova

Vând apartament cu 2 camere, 50 mp, etaj 3, zona Evantai. Detalii telefon.

690 EUR/m2 | 50 m2

Orsova, Mehedinti

Salvează căutarea