Apartamente 2 camere Arad

Promovat
Spațiu ideal pentru cabinet medical   stomatologic   Ultracentral Arad   Piața Catedralei
9

Spațiu ideal pentru cabinet medical stomatologic Ultracentral Arad Piața Catedralei

Se vinde apartament la casă, situat ultracentral în Arad, într-o zonă liniștită, aproape de Piața Catedralei, ideal pentru amenajarea unui cabinet medical, cabinet stomatologic, birou profesional sau investiție. Proprietatea oferă acces separat, intimitate, spații generoase și costuri reduse de întreținere, ...

1231 EUR/m2 | 65 m2

Central, Arad, Arad

Promovat
Vanzari apartament 67700 euro
10
32

Vanzari apartament 67700 euro

Vând apartament 2 camere,la casa,et.1,ultracentral ,aproape de piata av.iancu.Ap. este renovat,amenajat,mobilat și utilat este la strada și are fațada izolata cu polistiren. Are 50 mp utili,hol,baie,bucătărie,cămară,utilități complete,toate sant noi,centrala pe gaz.Tot ce se afla în ap.este nou.Ap. ...

1354 EUR/m2 | 50 m2

Arad, Arad

Promovat
Vând apartament cu doua camere în Centrul Orașului Arad.  Pret: 75.000. Negociabil.
5
2

Vând apartament cu doua camere în Centrul Orașului Arad. Pret: 75.000. Negociabil.

833 EUR/m2 | 90 m2

Central, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 2 camere.
5
4

Vând apartament 2 camere.

Proprietar vând apartament 2 camere mobilat și utilat zona Fortuna. Locație excelentă situat aproape de stație de tramvai, Lidl, Kaufland, școală și alte puncte de interes. Suprafață: 45 mp, semidecomandat Etaj: 5 10, intermediar (ideal ferit de zgomot și diferențe mari de temperatură) ...

1233 EUR/m2 | 45 m2

Ion G. Duca, Arad, Arad

Vand urgent apartament 2 camere zona Confectii, Abatorului Bl 20 Etajul 1
10

Vand urgent apartament cu 2 camere mari, baie, bucatarie mare, cămară alimente, antreu, balcon.Dispune de gaz metan, telefon fix, instalații sanitare, electrice.Pentru orice detaliu nu ezitati să mă contactati.

840 EUR/m2 | 75 m2

Sanpaul, Arad

1231 EUR/m2 | 65 m2

Central, Arad, Arad

De vânzare   Apartament la casă ultracentral în inima orașului Arad
10
6

De vânzare Apartament la casă ultracentral în inima orașului Arad

Ofer spre vânzare apartament la casă din cărămidă direct de la proprietar, situat ultracentral, în inima orașului Arad, în Piaţa Catedralei, cu front stradal recent renovat. Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Parter înalt, fără etaj deasupra Suprafață construită (conform CF): 87 mp Suprafață ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Apartament 2 camere
9
3

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere semidecomandat, în Vlaicu, Bl. 5 I, Et. 7 din 10, acces la 2 lifturi noi. Apartamentul este luminos și are o priveliște frumoasă neavând blocuri în partea cu ferestrele. Apartamentul este compus din hol, bucătărie, living, hol de trecere, dormitor, baie cu geam și balcon închis ...

1311 EUR/m2 | 45 m2

Arad, Arad

Vand apartament la casă
5
3

Vand apartament la casă

Preț WOW Se vinde apartament 2 camere, situat la casă, în Zona Alfa, pe Strada Mihail Kogălniceanu, Arad. Suprafață: 78 mp construiți Compartimentare: 2 camere, bucătărie, baie cu geam, cămară alimente Anexe: boxă în pivniță Dotări și îmbunătățiri: Centrală proprie pe gaz Geamuri termopan Parchet laminat Aer ...

878 EUR/m2 | 74 m2

Alfa, Arad, Arad

Promovat
Vanzari apartament 67700 euro
10
32

Vanzari apartament 67700 euro

1354 EUR/m2 | 50 m2

Arad, Arad

vand apartament Arad
10
33

vand apartament Arad

vand apartament o camera 33 mp recent renovat mobilat,electronice in mobila de cea mai buna calitate cumparate toate de noi vechime 1 an bloc exterior renovat

1303 EUR/m2 | 33 m2

Arad, Arad

Apartament 2 camere ultracentral   Piața Catedralei, ideal ca locuință
5
3

Apartament 2 camere ultracentral Piața Catedralei, ideal ca locuință

Vând apartament proaspat renovat in Ianuarie 2025, ultracentral, în Piața Catedralei, la parter înalt, ideal atât pentru locuit, cât și pentru birou cabinet salon geam spre stradă care se poate transforma în ușă pentru acces direct în apartament din stradă. Detalii: Suprafață construită: 80 mp ...

1411 EUR/m2 | 62 m2

Arad, Arad

Apartament
10
28

Apartament

VÂND APARTAMENT 2 CAMERE (baie, bucătărie, balcon inchis) 43m VLAICU zona PREDEAL ETAJ 4 4 . Preț 46000 euro negociabil .Fără agenți imobiliari!

1070 EUR/m2 | 43 m2

Aurel Vlaicu, Arad, Arad

Apartament 2 Camera+ Terasa ,Aradul nou ,Accept si schimb cu casa in apropiere de arad
8
6

De Vanzare Apartament 2 Camere+ Terasa, Imobilul se afla in Aradul Nou zona linistita, 2 camera ,baie ,hol, bucatarie, terasa de 16m 2,loc de parcare,centrala proprie de gaz ,incalzire pe gaz este complect mobilata se poate ocupa imediat. Nu este curte comuna Pretul este usor negociabil Sau schimb cu ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Aradul%2bNou, Arad, Arad

Proprietar Vând apartament 2 camere zona Vlaicu
7
2

Proprietar Vând apartament 2 camere zona Vlaicu

Apartament cu 2 camere de vânzare- Zona Aurel Vlaicu- Lebada , Arad 60 000 euro Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Lebada , la etajul 3 din 4 al unui bloc din cărămidă, izolat exterior. Suprafata conform CF 53 mp. Compartimentare: hol acces , living cu balcon închis, un dormitoar, Bucătărie ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Aurel%25252bVlaicu, Arad, Arad

apartament micalaca universitate
2
20

apartament micalaca universitate

Privat de vânzare apartament micalaca zona 300 langa intrare la facultate decomandat, etaj 8 .renovat de recent. 81mp usi intern extern noi, verande in termopane, balcon 8m cu iesire din camere catre faleza, sala bucataria catre facultate, izolatie termica pereti, tavane rigips, termoteca condensare ...

988 EUR/m2 | 81 m2

Arad, Arad

Apartament Ultracentral
5
3

Apartament Ultracentral

Vând apartament Ultracentral compus din 2 camere, bucătărie, baie, hol intrare, 2boxe în Centru lângă Teatru Ioan Slavici la etajul 1 din 2. Clădirea renovată 2025 (fațadă și acoperiș). Apartamentul este finalizat de renovat în 2025. Se vinde complet renovat,mobilat și utilat. Clientul se mută doar cu ...

1408 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Arad, Arad

Vând apartament spațios de 75 m  în Zadareni
5
2

Vând apartament spațios de 75 m în Zadareni

Apartament de vânzare în Zadareni, județul Arad, situat într-o zonă liniștită, ideal pentru cei care caută confort și relaxare. Acest apartament, recent renovat, dispune de un dormitor luminos cu fereastră, un hol generos și o baie modernă, complet renovată. Bucătăria, închisă și dotată cu ușă, oferă ...

673 EUR/m2 | 75 m2

Zadareni, Arad

Apartament 2 camere Micalaca - Zona 300
10
5

Apartament 2 camere Micalaca - Zona 300

Apartament de vanzare 2 camere Micalaca, Zona 300 - vizavi de biserica Maranata, langa Malul Muresului, una din cele mai cautate zone din Arad. Apartamentul este situat la etajul 2 din 8, bloc cu lift modern, compus din hol, bucatarie, living luminos si spatios, dormitor, baie si balcon inchis. Ferestre ...

1635 EUR/m2 | 48 m2

Micălaca, Arad, Arad

Apartament doua camere bloc nou
5
8

Apartament doua camere bloc nou

Va propunem spre vânzare apartament cu doua camere decomandat mobilat utilat cu mobilier și finisaje de calitate superioara, apartamentul este situat la etajul 3 într-un bloc nou zona Kaufland.

2286 EUR/m2 | 56 m2

Arad, Arad

Vand apartament 2 camere Ineu Arad
4
2

Vand apartament 2 camere Ineu Arad

Vând apartament 68mp 2 camere , bucătărie ,baie ,cămară , debara hol intrare și balcon .Încălzire cu centrala termica pe gaz ,ferestre termopan ,gresie ,faianță și ușă metalică ,parțial mobilat.,etaj 4

647 EUR/m2 | 68 m2

Ineu, Arad

vând apartament cu două camere
5

vând apartament cu două camere

vând apartament cu două camere în Arad Vlaicu str stupilor etaj 1 cu garaj inclus suprafață totală 85 mp preț 68 000 euro

800 EUR/m2 | 85 m2

Arad, Arad

Apartament 2 camere decomandat, Alfa
8
4

Apartament 2 camere decomandat, Alfa

Ai în față un apartament de 73mp construiți și 64 mp utili, cu 2 camere decomandate, hol intrare mare, baie cu cada mare, nu din aia mică, bucătăria este spațioasă și balcon deschis. Nu are centrală termică, dar se poate instala, țeava de gaz fiind la ușa. Mobilat după cum se poate vedea în poze și ...

953 EUR/m2 | 64 m2

Arad, Arad

Salvează căutarea