Apartamente 2 camere Oradea Bihor

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea
5

Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea

Apartament cu 2 camere, bloc PC, decomandat, etaj 4 din 4 acoperit cu tigla, orientare NV-NE, construit in 1980. Este compus din: 2 camere, 1 bucatarie + 1 cămară, 1 baie cu geam, 2 balcoane inchise, 1 debara, 1 hol. Dispune de incalzire de la CET, usa de siguranta, geamuri termopan. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere str. CEYRAT
9
1

Apartament 2 camere str. CEYRAT

Îți dorești să locuiești la bloc, dar în același timp să te bucuri de propria curte și terasă? Această proprietate este alegerea perfectă pentru tine! Îți prezint spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în ansamblul AES Residence, pe strada Ceyrat zona Cantemir, una dintre cele mai căutate ...

2545 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Am de vanzare ETAJ 1, Ocazie Unica, Proprietar, Apartament 2 camere Nufarul Oradea 2

Am de vanzare ETAJ 1, Ocazie Unica, Proprietar, Apartament 2 camere Nufarul Oradea

Ocazie unica Etaj 1, Proprietar, vand apartament 2 camere, confort 2, in bloc tip Z. Suprafata utila 35 mp Utilitati: Selgros, Dedeman, Lotus center, gradinita, statii de tranvai si de autobuz langa Legatura rapida cu statiunea Felix si centru. Cartier Nufarul Renovat modest. Negociabil ! Exclus agentii. Vino ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere tip T Velența Oradea
8
1

Apartament 2 camere tip T Velența Oradea

Apartament cu 2 camere, Tip T, zona Velenta, strada Razboieni, Oradea. Apartamentul este compus din: 1 hol + 1 bucatarie + 1 baie (cu geam) + 1 living (camera de zi) + 1 dormitor cu balcon. Este situat la etajul 1 intr-un bloc cu 4 etaje si dispune de geamuri termopan la toate camerele. Situat intr-o ...

1842 EUR/m2 | 38 m2

Velenta, Oradea, Bihor

Vand apartament 2 camere Nufarul

Vand apartament 2 camere Nufarul

Persoana fizica vand apartament 2 camere conf. 2 tip X etj 1, suprafață totală 37 m pătrați in Nufărul. Baia cu geam si cabina de dus . Apartamentul are balcon . Pretul este 73 . 000 euro neg . Pt mai multe detalii mesaje la postare . Poze in privat . NU colaborez cu agențiile imobiliare ....!!!! ...

8 EUR/m2 | 35 m2

Oradea, Bihor

Apartament cu 2 camere de vanzare, tip PB, zona Velenta
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, tip PB, zona Velenta

2 camere + balcon Decomandat Se vinde mobilat si utilat Aer conditionat in ambele camere Etaj 4 4 Acoperis cu tigla An constructie 1989 Usa intrare scara termopan cu interfon Zona Velenta (Gradinarilor) Pret 83000 eur, negociabil

1660 EUR/m2 | 50 m2

Velenta, Oradea, Bihor

Vând Pb 2 camere Velenta etajul 4 4!
5
3

Vând Pb 2 camere Velenta etajul 4 4!

apartamentul este decomandat! 2 camere, bucătărie mare, balcon,baie, si 1 hol mare plus debara cu posibilitatea de a face încă 1! suprafața utila este de 50 mp! Apartamentul se vinde la acest preț timp de 2 săptămâni pentru a achiziționa o casă urgent!

1400 EUR/m2 | 50 m2

Oradea, Bihor

Proprietar vând ap. 2 cam. decomandat, et. 4 8, în Oradea, bul. Dacia
8
7

Proprietar, vând în Oradea ap. decomandat cu 2 camere, situat pe bul. Dacia, deasupra Raiffheisen Bank, et.4 8, cu lift recondiționat. Suprafața utilă este de 46 mp, având orientare sudică (înspre bulevard). Este compus dintr-un hol, din care se intră în toate celelalte încăperi: 2 camere decomandate, ...

1870 EUR/m2 | 46 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vând apartament
5
2

Vând apartament

Vând apartament cu 2 camere de tip PB în zona Velenta Oradea la 5 min de Bunexim apartamentul se află la etajul 2

1837 EUR/m2 | 49 m2

Velența, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere Rogerius
5
1

Apartament 3 camere Rogerius

Vând apartament tip F, 2 camere, semidecomandat, etajul 3, utilat, mobilat, langa Liceul Lucian Blaga.

1800 EUR/m2 | 45 m2

Oradea, Bihor

Apartament 2 camere nou Grand Hill Lotus center
10
2

Apartament 2 camere nou Grand Hill Lotus center

Proprietar vând apartament cu 2 camere cu o suprafata de 48mp, situat la etajul 6 într-un bloc nou de lângă Lotus Center (100m)Constructia este noua, va fi data in folosință in martie 2026 si dispune de un balcon. Layout-ul este bine organizat, cu o bucatarie si un living luminos, dormitor și o baie ...

2708 EUR/m2 | 48 m2

Ora%c8%99ul+Nou, Oradea, Bihor

Vând apartament cu două camere
5
2

Vând apartament cu două camere

Vând apartament cu 2 camere în zona Calea Aradului, situat la etajul 3 al unui bloc nou. 65mp Apartamentul este nou, nelocuit, pregătit pentru primul proprietar. Totul este realizat cu materiale de calitate superioară, finisaje moderne, atent lucrat până la cel mai mic detaliu. Luminos, primitor și ...

2308 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

Apartament de vanzare
4
5

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare, Oradea, cartier Velența, str.Borsecului, et.4.,tip Z

1690 EUR/m2 | 36 m2

Oradea, Bihor

Vand apartament curte comuna
6
4

Vand apartament curte comuna

Apartament la curte comună | 2 camere | Zona Iosia | Dispuns pe două niveluri Caracteristici Generale: Dormitoare: 1 Băi: 1 Regim de înălțime: P+M Suprafață utilă: 55 mp Curte: comună, amenajată Încălzire: centrală pe gaz Compartimentare: Parter: Dormitor Bucătărie Baie Mansarda: Living Dotări ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Iosia-Nord, Oradea, Bihor

Vând apartament in stadiu de proiect
1

Vând apartament in stadiu de proiect

Vând apartament in Băile Felix ( cedez contract) , doua camere , semifinisat, 44.35 mp , plus balcon 6.84, la parter înalt, cu balcon. Are loc de parcare privat. Preț 84000 euro.

1680 EUR/m2 | 50 m2

Oradea, Bihor

Apartament Premium - Cartier Milano5
5
1

Apartament Premium - Cartier Milano5

APARTAMENT + PARCARE OFERTA LUNA APRILIE - REDUCERE 10000 EURO!!!! Pret apartament 99990 euro - STANDARD !,vanzare de pe persoana fizica. In luna Mai pret cu discount 94990 euro! Parcare asfaltata, iluminata, marcata corespunzator, cu CF, pret 6000 euro. Apartament in bloc nou,Regim inaltime: Parter ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Oradea, Bihor

Apartament de vanzare
9
3

Apartament de vanzare

Proprietar vand apartament semidecomandat tip q in rogerius complet mobilat si utilat 2 camere transformat in 3 in imediata apropriere sunt supermarketuri 2 minute piata rogerius si spitale un minut statie de tranvai si autobuz imobilul se vinde asa ca in imagini.Pret 83 000 euro usor negociabil.Detalii ...

1545 EUR/m2 | 51 m2

Oradea, Bihor

Apartament de vânzare!
5

Apartament de vânzare!

Apartament de vanzare 2 camere!Situat in Calea Aradului pe Aleea Calinului Nr 11 la etajul 1 ! Apartamentul este in curs de golire!

1972 EUR/m2 | 36 m2

Calea%2bAradului, Oradea, Bihor

Vand apartament 2 camere Oradea
5
4

Vand apartament 2 camere Oradea

Vând apartament două camere, în Oradea, etaj 4 4, acoperiș țiglă, mobilat, imediat ocupabil, preț 72000 euro ușor negociabil. Nu sunt interesat de colaborare cu firme de intermediere. Nu accept vanzarea prin credite ipotecare cu bănci.

1309 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Vand ap cu 2 camere in oradea
7
2

Vand ap cu 2 camere in oradea

Vand ap xu 2 camere pe str Aleea calinului la et 1 .Ap se vinde mobilat ,utilat.Mai multe detalii la tel. .

2083 EUR/m2 | 36 m2

Calea%252bAradului, Oradea, Bihor

Apartament superb etaj 1
5
2

Apartament superb etaj 1

APARTAMENT DEOSEBIT, 2 CAMERE, ETAJ 1, ROGERIUS- STR. ALUMINEI Suprafață: 62 m total 55 m utili Balcon generos 4 m Orientare Est soare dimineața, lumină naturală din plin Se vinde semi-mobilat. Complet renovat gata de mutare! Compartimentare & dotări: ...

1760 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Apartament cu 2 camere
1

Apartament cu 2 camere

Vând apartament 2 camere zona Rogerius tip Q semidecomandat Apartamentul este la parter,are beci și un loc de parcare Zona liniștită Fără agenții...

1483 EUR/m2 | 60 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament Apartament 2 camere parter decomandat Nufarul, aproape de Lotus
7
1

Apartament 2 camere decomandat - Nufarul, aproape de Lotus Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere decomandate situat in cartierul Nufarul, la aproximativ 5 minute de mers pe jos de Lotus Center si in apropiere de Liceul Onisifor Ghibu. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp si este situat ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Categorii

Județe

Bihor

Localități

Oradea
Salvează căutarea