Apartamente 2 camere Oradea Bihor

Promovat
Apartament 2 camere, ultracentral-zona Parc Balcescu-Pret 124.900 euro
6
2

Un apartament cu suflet în inima Oradiei – 3.80 m înălțime, balcon la parc, renovat premium Dacă îți dorești ceva mai mult decât „un apartament”, acesta e genul de proprietate care nu apare des: în centrul istoric al Oradiei, într-o clădire din 1913, foarte sănătoasă, cu pereți groși (60 cm) și fără ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare, Prima Green Residence
16

Apartament 2 camere de vânzare, Prima Green Residence

Apartament 2 camere de vânzare, Prima Green Residence Cora Proiect Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, nou, nelocuit până în prezent, situat în cadrul ansamblului rezidențial Prima Green Residence din Oradea unul dintre cele mai apreciate proiecte imobiliare, recunoscut ...

2930 EUR/m2 | 43 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament ULTRACENTRAL Republicii 2 camere
10

Apartament ULTRACENTRAL Republicii 2 camere

Apartamentul este situat pe strada Roman Ciorogariu colț cu Republicii, Ultracentral, cu acces auto si loc de parcare in curte. Este in apropiere de magazine, transport in comun, centre comerciale si alte puncte de interes in centrul orașului. Este compus din : 2 dormitoare, bucătărie, baie cu geam, ...

2400 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare - Str. Sovata
10
5

Apartament cu 2 camere de vânzare - Str. Sovata

Vă prezentăm un apartament generos, cu 2 camere decomandat, situat pe strada Sovata, cu acces rapid la facilități urbane. Cu o suprafață utilă de aproximativ 77 mp (91 mp construiți), proprietatea este amplasată la etajul 5 din 10 și oferă un nivel ridicat de confort, datorită unei compartimentări eficiente ...

1292 EUR/m2 | 77 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia
9
1

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, definit prin design minimalist și funcționalitate maximă, situat într-una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Oradea: Ioșia Situat la etajul 7 din 8 al unui imobil nou, acest apartament ...

2048 EUR/m2 | 42 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius
8
2

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip PB, decomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Rogerius - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2388 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4
1

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 130.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

iosia, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea
10
3

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea

COD: MCVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - open space, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Nufarul
3

PRIMA GREEN – Bloc P1 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA GREEN, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, Oradea. ...

2032 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Bloc NOU, Decomandat - Cantemir
12

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, în bloc nou, decomandat, la etajul 1 din 3, situat în zona Cantemir - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Deține o suprafață totală ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

cantemir, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Openspace - Iosia
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Openspace - Iosia

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, renovat în totalitate (inclusiv instalația electrică și sanitară), openspace, la etajul 3 din 4, situat în zona Iosia - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind ...

2022 EUR/m2 | 41 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente NOI de vanzare, Ultracentral - -Oradea
7
4

COD: ICVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere open space, Etajul 1 din 4, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1817 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente NOI - 0% Comision
10
1

Antony Estate | Apartamente NOI - 0% Comision

COD: ICAntony Estate CO vă propune spre vânzare apartamente moderne cu 1, 2 și 3 camere, disponibile în multiple configurații și compartimentări, în cadrul noului ansamblu rezidențial situat între Oradea și Cheriu, imediat după Fan Courier, ...

1240 EUR/m2 | 45 m2

sud-est, Oradea, Bihor

Antony Estate | Penthouse de vanzare, NOU!, Calea Clujului - Oradea
7
1

COD: CIComision 0% client!Vă propunem spre vânzare apartament cu 2 camere NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Apartamente disponibile la diferite etaje.Preţ de pornire fără TVA 131.404 euro.Imobilele se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje ...

2682 EUR/m2 | 49 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, NOU!, 2 camere, Calea Clujului - Oradea
7
2

COD: CIComision 0% client!Vă propunem spre vânzare apartament cu 2 camere NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Apartamente disponibile la diferite etaje.Preţ de pornire cu TVA 110.800 euro.Imobilele se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje si lift, fiind ...

2462 EUR/m2 | 45 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare, 2 Camere, Baile Felix.
13
5

Apartament de vanzare, 2 Camere, Baile Felix.

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - Open Space, Etajul 2 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Baile Felix, str. Fragilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia.Deține o suprafață ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

periferie, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea
11
29

Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Etajul 1 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea
12
6

Antony Estate I Vanzare, Ap 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia.Deține o suprafață ...

1445 EUR/m2 | 47 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 2 Camere, Ultracentral, Oradea
10
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, etajul 4 din 4, situat in zona Ultracentrala pe stada Iuliu Maniu - Oradea.Imobilul se află într-o clădire cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acesteia. Blocul dispune de liftDeține o suprafață totală ...