Apartamente 2 camere Botosani

Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartment 2 camere ,parter ,strada Frunzeti 1

apartment 2 camere ,parter ,strada Frunzeti

Vând apartament cu doua camere,parter , decomandat fără îmbunătățiri,racordat la Modern Calor. Este situat in zona liceului Sportiv, Laurian,Economic ,5 minute până la piața mare. Apartamentul este liber, intabulat , fără datorii . ROG AGENȚIILE SĂ NU MĂ DERANJEZE , NU DORESC NICI O COLABORARE!!!!

1116 EUR/m2 | 43 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 2 camere,  Zona Bulevard -  Armoniei
9
11

Apartament cu 2 camere, Zona Bulevard - Armoniei

_0_7_5_3_0_2_8_1_0_8 Agentia Imobiliara Imperia va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere Zona Bulevard- strada Armoniei etaj 4 cu sarpanta spațiu depozitare 50mp, totul nou si de calitate, bloc din caramida decomandat, instalații noi, centrala termica aer conditionat, termoizolatie. ...

1460 EUR/m2 | 50 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 2 camere, strada Aleea Zorilor  etaj 3
5
8

Apartament cu 2 camere, strada Aleea Zorilor etaj 3

_0_7_5_3_0_2_8_1_0_8 Agentia Imobiliara Imperia va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere strada Aleea Zorilor etaj 3, decomandat 45mp cu balcon ,termoizolatie, calorifere noi centrala termica noua, termopan mobilat si utilat. Pret: 65.000E negociabil.: TELEFON VIZIONARI _0_7_5_3_0_2_ ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 2 camere, Primaverii
7
13

Apartament cu 2 camere, Primaverii

Agentia Imobiliara Imperia va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere Primăverii, etaj 10 cu lift nou semidecomandat, 53mp cu balcon centrala termica, hidroizolatie nouă mobilat si utilat ,boxă termopan,termoizolatie. Pret: 48.500E TELEFON: _0_7_5_3_0_2_8_1_0_8

915 EUR/m2 | 53 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 2 camere, Inspectoratul Școlar
7
15

Apartament cu 2 camere, Inspectoratul Școlar

_0_7_5_3_0_2_8_1_0_8 .Agentia Imobiliara Imperia va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere Inspectoratul Școlar- N.Iorga etaj 4 cu mansardă intrare din casă decomandat, 46mp cu balcon centrala termica, termopan,termoizolatie mobilat și utilat, boxă Pret: 62.000E Telefon :

1127 EUR/m2 | 55 m2

Botosani, Botosani

Apartament 2 camere decomandat etaj 1
5
3

Apartament 2 camere decomandat etaj 1

Vând apartament 2 camere situat in zona Școlii nr. 7 , etajul 1 , compartimentare decomandat , cu o suprafata de 40 mp , balcon Actele la zi ,intabulat , liber de sarcini ! Centrala termica gaz, izolat exterior Renovat si utilat complet ! Se poate vinde si mobilat. Loc parcare concesionat ! 65000 euro ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Botosani, Botosani

Teren intravilan Cismea 19

Teren intravilan Cismea

De vanzare teren intravilan zona Cismea. Suprafata de 820 mp Se accepta si plata prin credit bancar. Pret 40 euro mp

32800 EUR/m2 | 1 m2

Botosani, Botosani

Vând apartament cu două camere
7
1

Vând apartament cu două camere

Vând apartament cu două camere decomandat, mobilat și utilat complet situat într-o zonă de confort în apropiere de școala (sc 6), liceu ( lic economic), grădiniță, cabinet medic de familie, stomatologie, biserică, farmacie, magazin (Profi, Ovisim,Stejarul), mijloace de transport (capăt linie 1). Apartamentul ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Botosani, Botosani

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală
5
6

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală

Vând apartament în zonă centrală, decomandat cu 2 camere, etj 4. Situat pe strada C. D. Gherea nr.6, vis-a-vis de Lidl. Preț: 42.000 euro, ușor negociabil Contact:

840 EUR/m2 | 50 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere semidecomandat, de vanzare in Dorohoi,str aleea cristalului la et 4
10
1

Apartament 2 camere,semidecomandat,49 mp+balcon 2 mp,complet utilat si mobilat la et 4 cu planseul recent izolat

939 EUR/m2 | 49 m2

Dorohoi, Botosani

Vand apartament 2 camere
5
2

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, etaj 4, mobilat si utilat.

1204 EUR/m2 | 54 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 2 camere  T. Callimachi - Capat 1 etaj 3
4
10

Apartament cu 2 camere T. Callimachi - Capat 1 etaj 3

_0_7_5_3_0_2_8_1_0_8 Agentia Imobiliara Imperia va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere T.Callimachi- zona Capat 1 etaj 3, 47mp ,intabulat compartimentare semidecomandat centrala termica, termoizolatie necesita renovare Pret: 55.000E negociabil Telefon vizionari : _0_7_5_3_0_2_8_1_0_8 ...

1170 EUR/m2 | 47 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 2 camere,2 balcoane-Zona Donici
3
12

Apartament cu 2 camere,2 balcoane-Zona Donici

Agentia Imobiliara Imperia va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere Zona Donici - Parcul Tineretului etaj 4 cu sarpanta, decomandat, termoizolatie 48mp utili plus 2 balcoane de 8mp. termopan, gresie, faianta centrală termică Pret: 52.000E negociabil TELEFON : _0_7_5_3_0_2_8_1_0_8

929 EUR/m2 | 56 m2

Botosani, Botosani

 Apartament cu 2 camere  Împărat Traian- Scoala 14
6
11

Apartament cu 2 camere Împărat Traian- Scoala 14

_0_7_5_3_0_2_8_1_0_8 Agentia Imobiliara Imperia va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere Împărat Traian- Scoala 14, etaj 4 sarpanta semidecomandat, 55mp cu balcon mobilat si utilat complet termopan,termoizolatie. Pret: 69.000E negociabil Telefon : _0_7_5_3_0_2_8_1_0_8

1255 EUR/m2 | 55 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 3 camere, Bloc nou- Zona Stadion
8
18

Apartament cu 3 camere, Bloc nou- Zona Stadion

_0_7_5_3_0_2_8_1_0_8Agentia Imobiliara Imperia va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, Bloc nou- Zona Stadion parter cu balcon, decomandat, 86mp centrala termica aer condiționat Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 135.000E negociabil. TELEFON: _0_7_5_3_0_2_8_1_0_8

1570 EUR/m2 | 86 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 4 camere M.Gorki - zona Unirii
7
10

Apartament cu 4 camere M.Gorki - zona Unirii

Agentia Imobiliara Imperia va ofera spre vanzare apartament cu 4 camere M.Gorki - zona Unirii etaj 4 cu sarpanta, 75mp ,intabulat compartimentare decomandat centrala termica, caramida, termoizolatie Pret: 76.900E negociabil

1025 EUR/m2 | 75 m2

Botosani, Botosani

Apartament 2 camere et.4 Dorohoi
8
2

Apartament 2 camere et.4 Dorohoi

Agentia imobiliara MyaCasa va ofera spre vanzare - Apartament 2 camere situat Dorohoi Colegiul Grigore Ghica , cu o suprafata de 53 mp , etaj 4 , model semidecomandat . Imobilul dispune de Aer Conditionat , centrala termica , geamuri termopan , gresie , faianta , parchet . Se vinde complet mobilat ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 cam. Dorohoi
5
2

Apartament 2 cam. Dorohoi

Apartament 2 camere situat pe Aleea Duzilor, cu o suprafata de 56 mp , etaj 3 , model semidecomandat . Imobilul dispine de centrala termica , geamuri termopan , balcon inchis in termopan . Pret 44.000 euro usor negociabil

786 EUR/m2 | 56 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere la casa 50.000 eur

Apartament 2 camere la casa 50.000 eur

Se vinde apartament la casă, pe structură din paiantă, renovată integral și îmbunătățită in 2010 (întărită cu plase, tencuită, izolată și acoperită cu tablă) și parțial în 2021. Suprafața locuibilă este in jur de 41 mp (amprenta la sol este de 53 mp), este INTABULATĂ și împărțită în 2 holuri de 1,8 x ...

1220 EUR/m2 | 41 m2

Sc generala 3, Botosani, Botosani

Apartament 2 camere de vanzare in Bucecea, semidecomandat 45 mp utili
10

De vanzare apartament semidecomandat in Bucecea compus din hol, bucatarie, debara, baie, camera de zi, dormitor, balcon. Mobilat complet, aragaz, masina de spalat, incalzire cu centrala pe gaz Etaj 2, bloc 2 etaje cu acoperis de tabla inlocuit complet in 2025, apartament orientat spre sud cu un singur ...

778 EUR/m2 | 45 m2

Bucecea, Botosani

Categorii

Județe

Botosani
Salvează căutarea